Bir bakar misiniz?

Yakında dugunum olacak inşallah fakat çok cabuk ve cok sık araliklarla bosaliyorum ummadık zamanlarda bosaliyorum ve gerçekten utanıyorum iç camasirim hemen en ufak seyde islaniyor surekli banyo yapmak zorunda kaliyorum kimseye bu konuyu acamadim evlendikten sonra cinsel hayatimi olumsuz edebilir mi? Gercekten cok fazla bosaliyorum son zamanlarda kafama cok taktim gercekten moralim bozuk aranizda bu sorunu yasayan varmi? Cinsel iliskimi olumsuz etkiler mi? Nisanlim bu durumda ne tepki verir bir erkek icin cok mu igrenc bir durum mudur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen bosalmayla ıslanma arasındaki farkı bir öğren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek erken geliyorsa kadın erkenden elinden gider, iyi giden birini mutlaka ister tedavi olmalısın 😜😜

0|0
    0|0
  • Bu çok güzel sulu ve azgın kız 😘

0|0
    0|0
  • Öncelikle kategori yanlış ;) sonra psikolojik de olablr cinsel sorunda olabilir :)

0|0
    0|0
    • Xper puanım olmadığı icin

• Sorma zaten kafam karmakarışık her şeye taktim evlilik yaklastikca

• sakin olll , geçer yakında ;) . evliliğini etkilemez ilgınç bir durum iğrenmezde eşin şaırabilr tabi evlennce de devam ederse şaşırır hoşuna da gidebilr. bence bu aralar olan bişe daha çok cinsell bir sorun olmalı. belki yazdan ötürü belki muhabetlerin etkisi vardr :) bişeler bişelr

• kızım sen tahrik oluyorsun boşalmıyorsun. buda erkelerin hoşuna gider :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...