Fenerbahçe transferde başarılımı?

Fenerbahçe transferde başarılımı?

Biten: Aatif Chahechouhe -Gregory van der Wiel

Görüşülen: Roman Neustädter-Martin Škrtel-Juan Quintero-Jordan Lukaku-Emre taşdemir-Hakim Ziyech-Georginio Wijnaldum

Takıma geri dönen: Salih uçan- Emenike- Stoch-Hakan çinemre-Beykan Şimşek

• Başarılı
    33% (2)44% (8)42% (10)Oy Ver
  • Başarısız
    67% (4)56% (10)58% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Teansfer stratejisi değişmiş gibi bizimkilerin; genç futbolcular, önemli mevkiler vs vs...
    Hocam boşverin onu bunu; şans olacak takımda, bazı şeyler doğru yerde ve doğru zamanda olmalı.
    Aykut kalsaydı ne olurdu? İşte...
    Ersun Yanal'ın özel hayatını Aziz Yıldırım mesele etmese de gelse ne olurdu? Yahut hiç gitmeseydi? İşte...
    Bunlar ayrı ayrı detaylardır; umarım Fenerbahçe ve diğer kulupler doğru düzgün futbol oynarlar da keyifli şekilde şu maçlara bakarız ya. Sesimin kısıldığı ateşli maçları özlüyorum, takımımdaki hırsı görüp keyif almak istiyorum... Şampiyonluktan banane, ötekilerin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• çok başarısız

0|0
    0|0
  • Lukaku çok iyi bir transfer olur.

0|0
    0|0
  • Atif ve wiel cidden. Cokk kaliteli transferler. Ikisinide galatasarayda gormek isterdim. Ama performans onemli tabi. Alip elde patlamasida var.

0|0
    0|0
  • bu sene ne kadar harcayıp 2. olcanız aceba :D

0|0
    0|0
    • Bu sene diyer senelere göre daha genç isimlere yönelmiş yönetim. gelişim var :)

• aatif daha 29 wielde 28 demek istediğim 30 üstü oyuncuya yönelmiyoruz artık çok şükür. ve görüşülen oyuncular arasında çok genç yetenekler var 1-2 tanesi alsak süper olacak.

• hayırlısı

Yükleniyor...