Milli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?

Evet malesef Milli Takım Euro 2016'dan gruptan çıkamayarak elendi ve kötü bir futbol sergiledi. Size muhtemel teknik direktörleri derledim:

A. Aykut Kocaman: Haddini bilen, gerçekçi, eleştirilere açık ve en önemlisi egosuz. 3 büyükler tecrübesi olması yanı sıra Konyaspor'la çok verimli bir sezon geçirdi. Benim favorim.

B. Ersun Yanal: Çalışkan, iyi bir futbol zekası olan, atak futbolunu çok iyi yaptırabilen bir abimiz. 3 hatta 4 büyükler tecrübesi var ancak tek dezavantajı boş bir sezon geçirmesi.

C. Abdullah Avcı: Başakşehir'le iyi bir sezon geçirdi ancak büyük bir takım çalıştırmaması ve milli takımdayken bize neler çektirdiğini düşünecek olursak tercih etmek zor gibi.

D. Şenol Güneş: Tecrübesinden, teknik bilgisinden ve oyuncularla iletişiminden sual olunmaz ama tabii eksik yanları da var örnrğin 2002'de 3.'lük almasına rağmen tek bir Avrupalı veya Güney Amerikalı rakip yenemememiz gibi. Beşiktaş'ı 8 yıl sonra şampiyon yaptı ve ayrılmaya pek niyeti yok gibi ancak iki takımı bir arada yönetme ihtimali olsa da bu durum ne kadar verimli olur bilinmez.

E. Yılmaz Vural: Neşesi yeter dedirten bir hoca. Egosuymuş falan alakası yok işi olmaz. Sevimliliğiyle ve alçak gönüllülüğüyle dahi milli takımı şu ankinden daha iyi yönetebilir.

F. Fatih Terim: Yiğidi öldür ama hakkını yeme. Tamam çok kötüydük kabul ediyorum ama sonuçta Türkiye'nin en tecrübelisi ankete dahil etmemek olmazdı.

• Aykut KocamanMilli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?
    23% (3)29% (10)28% (13)Oy Ver
  • Ersun YanalMilli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Abdullah AvcıMilli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?
    8% (1)3% (1)4% (2)Oy Ver
  • Şenol GüneşMilli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?
    23% (3)35% (12)32% (15)Oy Ver
  • Yılmaz VuralMilli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?
    8% (1)12% (4)11% (5)Oy Ver
  • Fatih Terim'le Yola DevamMilli Takım Hangi Teknik Direktörle Devam Etsin?
    38% (5)21% (7)25% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Joachim Löwü getirsen ne olacak? almanya milli takimimi var gelecek olan Teknik Direktörün elinde? Ver Ispanya, Almanya Milli takiminin kadrosunu Fatih Terimin eline, gör basariyi..
    Almanya Milli Takimini basaridan basariya götürne Joachim Löw, zamaninda Fenerbahcenin basina getirildi, Sanki FB iyi ama gelen Teknik Direktör iyi degilmis gibi nerdeyse kovmuslardi..

0|2
    0|0
    • Ama Fatih Terim Löw'den afzla para alıyor açıkla bunu da..

• Verilen paralara oynanan oyun reva yani sizin dediğinize göre

• Benim parayi verenle alanla bir problemim yok, verenin alanin problemi. Bana kalirsa Ronaldoda aldigi parayi hak etmiyor, Bale de ama alan memnun veren menunsa yapacak birsey yok..

Kızlar Ne Diyor 1

• Şenol Güneş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yılmaz Vural

0|1
    0|0
  • aykut kocaman klas bir teknik direktör, ilerdede milli takıma iyi hizmet edeceğini düşünüyorum ama şu aşamada bir teknik idrektör arayışı ve bu adaylar gerçekçi değil. abdullah avcı milli takımın kapısından bile geçmesin, yılmaz vurallada olmaz bu iş en baştan söylüyüm :d şenol güneş şu anda boşa çıkacağını sanmıyorum...

0|1
    0|0
    • Ersun Yanal da olabilir aslında. Şu an boşta.

• trabzonla anlaştı ensun yanal

• hem kulup takımı hem de milli takım tknik direktörlügü yapılabiliyor dünya örnekleri var bunların ama bizde pek tutmaz gibi zor da bir şey işin açıkcası...

• terim in olduğu yerde başarı olmaz her zaman söylerim ego tatmini yapıyo şahsi kin ve nefreti yüzünden 11 de oynaması gereken adamları almıyo şimdide ozana taktı kafayı iyide olsa kötüde olsa oynatacak bir arada kazım kazım a takmıştı milli takımda gs de bu adam teknik direktör felan değil milana giti oraya ümit davalayı transfer etti

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural'ın bu şıklar arasında yeri yok. Hiçbir başarısı olmayan adam.. Bence Aykut'un sırası geldi.

0|1
    0|0
    • Aykut'un sırası geldi zaten artık onunla da olmazsa milli takım kapatılsın.
      Yılmaz'ın başarısı yok ama seveni çok birçok yerde adı geçmiş diye ekledim.

• Tam bir rezalet o konu... Dünya bize kıçıyla gülüyordur aldıkları paraya bak oynadıkları futbola bak diye.

• Aynen öyle..

• Yılmaz Vuralı getirsinler be takımın başına
    iyi oynamayanı döve döve adam eder hiç degilse:)

0|1
    0|0
  • Her şeyi bilen recep Tayyip Erdoğan ile

0|1
    0|0
  • Yılmaz vural olmalı ki takımı ateşlesin soyunma odasında
    https://www.youtube.com/watch?v=QxfRfQHF-Ao

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş
    Bence

0|1
    0|0
  • valla şenol güneş dicemde bjk vermez o yüzden aykut kocaman

0|1
    0|0
  • Aykut kocaman

0|1
    0|0
  • Ertugrul saglam

0|1
    0|0
  • Aman bizim Şenol hocadan uzak dursunlar Aykut kocaman iyidir.

0|1
    0|0
  • H) Bence Milli Takım'ı komple dağıtıp kapatalım.

0|1
    0|0
    • Aynen onu da ekleyecektim de artık bu hocalardan biriyle de olmazsa başka çare yok kapetucuk dükkanı çekip gidecuk Ege'ye.

• fatih

0|0
    0|0
  • Teknik direktöre gerek yok, rte halleder o işi :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...