Kendime gelemiyorum arkadaş ben turnuvalari cok seviyorum biz sampiyon olabilirdik diğerlerine göre :( ?

Hayat Türkiyenin birşeylerde özellikle futbolla başarı yakalamasiyla güzel olur ama dün öyle üzüldüm ki rüyama girdi irlanda ve isveç maçı isveç gol yediğinde üzüldük arkla sonra diğer kanalı açar acmaz aynı anda gol yedi şikeci İtalya hem de üst üste bilerek 2 pozisyon verdiler yedikleri golde de gelin atin dedi kaleci ve defans...2004de Lazio praga yine 85de maci vermis Bjk gruptan cikamamisti UCLde... ee gavur gavur tutar 4 sene kim beklicek avrupayi şimdi? Dünya kupasi daha zor çünkü , bir Yunanlar gibi final ya da şampiyonluk göremedik...

Güncellemeler:
Ah türkiye aaaahhhh gecmiyo acısı laaaa

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• TÜRK'ün Türkten başka dostu yok ki İtalyanlar maçı verdiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şu çarpalım yüzüne niye kendine gelemiyorsun -.- geçti gitti ileriye bakmak lazım artık... takılma çok böyle şeylere...

0|0
    0|0
    • Ben kötü olan hiçbirşeyi kabul edemiyor ve unutamiyor fil veya karga gibi hafızam var

• açıklama kısmında detaylar vermişsin maçlara geçmiş maçlara dair ordan anlamıyştım zatn fil hafızalı oldugunu... sağlık olsun bundan sonrasını düzgün yapalımda işler iyi gitsin diyelim :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...