Sevgililerinize veyahult yakınlarınıza , güzelsin yakışıklısın derken ciddimisiniz :)

sevgilileriniz olsun ya da diğer tanıdıklarınız , hani deriz ya ; aaa çok yakışıklı olmuşsun , vayyy bu ne güzellik falan :D bunları söylerken her seferin de Orijinal düşünceniz mi , yoksa morali bozulmasın , kendini iyi hissetsin diye dedikleriniz oluyor mu :)

lütfen kıvırmayalım :)

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• hep yalan inanma kesinlikle...

0|1
    0|0
    • bian böyle bişe hiç yazılmicak sandım :D

• :))) gerçekten tecrübe ettiğimi yazdım ama arkandan dedikodunu hemen yaparlar heh ozaman gerçekler tüm çıplaklığıyla anlatılır...

Kızlar Ne Diyor 8

• laf olsun diye söylemem, zaten çok nadir kullandığım için karşıdakinin gözleri ışıl ışıl olur bi:)

0|1
    0|0
    • morali düzelsin diye demezsin yani hiç :)

• doğruyu söylemediğim senin zanından başka bişey değil ki, derviş fikri zikri bilmem anlatabiliyor muyum?(gitti gittiii canım puan)

• kızma ya tamam artılim bari :) kusurabakma en iyi cevabı seçmişsem kafama dahi sıksalar onu değişmem kuralcıyımdır :) ama burda olabilirsin ;) link

• ben her seferinde söylüyorum çünkü 2 buçuk yıldır her buluşmamızda gözüme ayrı bir yakışıklı görünüyo. allahım ya bir insan bu kadar mı yakışıklı olur. kurban olurum ona beeen :D oyş yani!

0|0
    0|0
  • güzel ya da yakışıklı bulmuşsam söylüyorum

0|0
    0|0
  • Evet ciddiyim öyle konuda yalan söyleyemem pek

0|0
    0|0
  • Nasil gorunuyorsa onu soylerim.Nasil olmusum? Dedigin de -bkum gibi diyebildigim arkadaslara sahibim.

0|0
    0|0
  • İstediğimi derim...

0|0
    0|0
    • dersin tamam da , iyi hissetmesi için dermisin yoksa gerçekten öyle diye mi dersin :)

• cok fesatsin sen :)) tabiki ciddiyim

0|0
    0|0
  • değişir.. kardeşim her zaman yakışıklı mesela ona hep çirkinsin derim, bu da var:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...