Fatih Terim GALATASARAYIMIZA HAYIRLI UGURLU OLSUN?

SON DAKİKA

Galatasaray Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu Dursun Özbek'in Fatih Terim ile kesin olarak anlaşmaya vardığını açıkladı. Eski gs dönermi arkadaşlar ilk yarı en az 3 atan :)

Güncellemeler:
güncel

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• inşalah

0|0
    0|0
  • Fatih Terimi tekrar hırslı bir şekilde Galatasaraya dönmesi çok iyi oldu. Terimin önde basan ve çoşkulu oyunuyla rahat Şampiyon oluruz. Zaten transferlerde gelmeye başladi.

1|0
    0|0
    • serdar aziz transferlerinden belliydi gelcegi bencede bu sene herkesi susturacak 2 tane saglam forvet sart ama

Erkekler Ne Diyor 12

• He ya döner. Umut Bulut'un usta ayakları, Selçuk'un doksan dakka koşan muhteşem oyunu, Semih'in süper savunma kabiliyeti falan hep maçları kazandırır size.

0|1
    0|0
    • umut buluk gidicek büyük ihtimal bence kadromuz baya iyi bu sene 2/3 oyuncu alırsak kimse durduramaz bruma telles carol muslera snejder podolski selçuk sinan melo kankamda gelirse kimse durduramaz

• Melonun İtalyada başarısız olmasi burda kötü olduğu anlamına gelmez çünkü Melo Juveden bize transfer olduğundada yılın bidonu olarak gelmişti ama Türkiyede efsane bir ön libero oldu. Türkiyeye bir daha Melo gibi bir ön libero zor gelir yaş konusunda haklısın ama

• @-Wes10- ben iyi olcagından eminim kardeşim zaten teklif gelmesini bekliyor ama yıllık ücreti ve bonservisi az olması sartıyla gelmeli

• Fatih Terime transfer konusunda hiç guvenmiyorum. Geçmişte Amrabat, Yiğit Gökoğlan ve Bruma gibi oyunculara astronomik paralar verip Muslera ve Sneijderede burun kıvırmıştı.
    Ama kuşkusuz gelebilecek en iyi hoca. Oyun içersinde yaptığı hamlelerle maç kazandıran ve otoritesi yüksek bir hoca.

0|0
    0|0
    • bruma amrabat gayet iyiler fazla sans verilmedi bence

• Mesele iyi olup olmaması değil verilen para. Kayserinden 8 milyon Euro verip oyuncu almak buyuk bir aptallık. Serdar Azizde iyi oyuncu ama o bölgeye Ujfalusi gibi 30-32 yaşında bir şef lazımdı

• haklısın çok para bakalım kardeşim inş hayırlısı olur 2/3 takviye yeterli zaten oyuncu satmıcaksan iskelet oyunculardan eger

• bence eski gs dönemi degil daha beter olacagımız kesin
    Terim devre arası bırakır gider

0|1
    0|0
    • Sanmıyorum kardeşim çöp oyuncular gidecek gitmeye başladıda serdar azize o kadar para vermezdi dursun terimin aldırdıgı belliydi bak görürsün şampiyonuz bu sene

• Carole sadece defansif olarak değil ofansif olarak Tellesten daha iyi. Telles in bir sezonda doğru düzgün isabetli bir ortası bile yok. Zaten baştan Riera gibi adamı gönderip Tellesi göndermek hataydı.

• @-Wes10- aynen carole yyeter o bölgeye alternatif lazım işte sakatlanma durumu vs

• bence gelmesi hata olur çünkü klübün borcunun büyük kısmı ona ait yaptığı transferler maliyetli ve yanlış oluyor zaten dar boğazdayız temelli batarız

0|0
    0|0
    • kardeşim fazla trasfere gerek yok 2/3 tane yeter sıkıntı olmaz şampiyonluklar gelir

• valla ben bildim bileli gs de para yok bitek ünal aysal para harcadı düzeldi demiyorum harcadı oda klübün hisselerini sattı onun parasını harcadı sonuç bugün futbol takımının yüzde 45 i başkasına ait satıldı yani geriye ne kaldı bu paradan 2 şampiyonluk 2 türkiye kupası uefa geliri bilmem ne hepsi yalan oldu ceza aldık diyorum ya bizde yiyici çok

• ünal 5 kurus harcamadı kulup için kendi cebindeniyi başkandı ama

• Kaynak?

0|0
    0|0
    • SON DAKİKA
      Galatasaray Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu Dursun Özbek'in Fatih Terim ile kesin olarak anlaşmaya vardığını açıkladı.

• Gelsinde egosunu bırakıp

0|0
    0|0
    • geldi zaten egolu biri ama futblulardada var suç oynamadılar dogru düzgün

• Biliyom ben seviyorum fatih hocayı fakat cok ego yapıyo onun ıcın bu aralar sevmemeye basladım Galatasaray'ımız adına hayırlı olur inşallah :)

• amin kardeşim 5 yıldız loading :)

• Gercek mi bu haber

0|0
    0|0
  • Arkadaş şu döngü ne Zaman bozulacak dursunlar olmaz bu iş

0|0
    0|0
    • dursunla olmaz zatende yapacak birşey yok adam gitmiyor bu arada casa başvurmustuk reddetmişleravrupada yokuz yani

• Hayrini gorecez mi bakalim eski kafa. Teknik adam. andrea pirlonun kitabini okumani tavsiye ederim terim hakkinda miladaki tecrubelerinden kalan bir kac safya yazmis

0|0
    0|0
    • kardeşim okudum açıklamalarını ama türkiye yarıyo adamın taktikleri

• Bir gs li olarak terimi isterimde severimde ama bazen bizim bile okuyabildimiz maclari okuyamiyor teknik adam olarak sac bas yolduruyor

• valla her geldiginde şampiyon oluyoz kardeşim öylede :)

• Ah be ah galatasaray türklerin elinden gidiyor inşallah başladıgı gibi biter bu iş

0|0
    0|0
  • Uğurlu olmasın mk hiç gelsin istemiyorm para için sattı Galatasaray'ı

0|0
    0|0
    • ünal başkanda egolu terimde para için oldugunu sanmam kardeşim anlaşamadılar

• Umarım öyledir hacı. Kişiler önemli değil önemli olan Galatasaray'dır.

• tabiki kardeşim as olan gs ama toparlayacak bir adam lazım fatih teriimden başkasınıda bulamayız adam barca gibi oynatıyodu takımı bu senede öyle olacak pasa dayalı sistem

• Bu sene sampiyonuz o zaman :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...