Kasık ağrısı neden kaynaklanır? Ciddi cevap verebilecek birileri bakabilir mi?

Kardeşim iyi değil ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.. Bir kaç hafta önce kasıklarında ağrı olduğunu söyledi fakat fazla üstünde durmadı doktora gidelim dedim istemedi. Son 2 gündür de sol yumurtalıkların da ağrı olduğunu, kalbine ve sırtının arkasına böbreklerine doğru ağrının şiddetle yükseldiğini söylüyor. Okuldan ağlayarak geldi bugün baya ağrımış, bende baya üzüldüm tabi. Doktora gitmeye ikna edemiyorum utangaç ve içine kapanıktır. 13 yaşında 1,75 boyunda ve 85 kilo. Çocuk ağrıdan uyuyamıyor bir yakınımız zıplamasını söylemişti ama geçmiyor. Neden kaynaklanır bu ağrı doktora gitmeyi ikna edene kadar evde napabiliriz ağrının geçmesi için?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gidin mutlaka... ama açıkçası ben askerde iken uzun sure bir kadın ile bir şey geçmedi ve diyer yontemide pek sevmem bende de oldudu kasıklarıma ağrı berki sperm birikmesinden oluyor olabilir ama doktor şart ... söyle korkmasın şansı varsa bayan doktor denk gelir bide güzelse güzel ani olur ona :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1. idrar yollarında iltihaplanma,

2. boşalamamadan dolayı testislerde birikmeden dolayı,

kardeşinde yaş küçük olduğundan dolayı 2.si uzak görünüyor, ama mutlaka doktora götürmen lazım, eğer 2.yse zıplamak değil boşalması lazım.

0|0
    0|0
  • Varikosel olabilir bence bir doktora görünse iyi olur yahu veya iltahaplanma olmuştur. İçini karartmadan doktora gözükmesine ikna et çünkü Hasta iken hastalıktan korkmayın geç kalmaktan korkun derler :)

0|0
    0|0
  • bole önemli bir rahatsızlığamantıklı cevap vermek zor .ikna edin ve doktora götürün .fazla kilolu olduğu için sırt ağrısına neden olabilir .kaslarına fazla baskı olmuş olabilir .

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle testislerinde iltihap oluşmuştur..antibiyotik tedavisi gerekir..doktor şart..zıplamak çözüm değil niye böyle şeylere inanıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • tıpta utanmaaa yoktur yaa ole seymı olurr yaa kotu bısey olsaa hastalık olsaa kım burdaa bıelcek yaa ALLAH ASKINAA YAA ...

0|0
    0|0
  • Bi an önce doktora götürmeye bak.

0|0
    0|0
  • BÖBREK TAŞI OLABİLİR İDRARA ÇIKAMIYORSA YUMURTALIĞI ONDAN ŞİŞEBİLİR BOL BOL SU İÇİRİN DERİM

0|0
    0|0
  • doktora götür kis varsa büyümeden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardeşinin cinsiyetini belirtmemişsin tam olarak anlayamadım bir yumurtalık demişsin,utangaç falan çıkaramadım kız mı erkekmi :)

0|0
    0|0
    • Haklısın. Erkek

• o zaman şöyle söylim.ağrının vurduğunu söylediğiniz yerler yani sırt kalp gibi.bunlar safra kesesi olabiliceğini getiriyor aklıma ilk olarak.safra kesesinde taş ya da iltihaplanma oluşmuş olabilr.henüz yaşı küçük ama iltihap küçük yaşlardada görülebilir belkide taş bile olabilir.testislerle ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum.başka ihitmallerde düşünmüyorum açıkçası şuan.utanıyor demişsiniz zaten şuanda gitmesi gereken branş dahiliye ve alt bölgesine baksalar bile en son bakarlar

• ciddi bısey olabılır bı an once goturun apandistte olabılır cunku onun agrısı heryere vuruyo genelde . ama gotrmezsenız patlama tehlıkesı var ölümcül olablır acılen gıdın bence saglık bu ya nıye gtmek ıstemıyokı

0|0
    0|0
  • Minoset plus, belki iç organlarda bir problem vardır, hemen acile götürün.

0|0
    0|0
  • Evde biseyy yapmayinnn... Bisekildee doktora goturunnn.. zipla diyen zihniyetide hic anlamammm yani ne sacma seyyy...

0|0
    0|0
Yükleniyor...