Sizce bacaklarım incelir mi şişer mi? Bu egzersizlerle birlikte bu diyeti uyguluyorum?

Sizce bacaklarım incelir mi şişer mi?Bu egzersizlerle birlikte bu diyeti uyguluyorum?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Diyeti anlamadım :D egzersizleri nasıl yapıyorsun 6 egzersizi günleremi bölüyorsun dk mı tutuyorsun aralarında?

0|0
    0|0
    • Diyet her gün alınacak kalori sayısı ve egzersizlerin aralarında dinlenme yaparak bir arada yapıyorum hepsini

• yapacağın o diyet seni yatağa düşürmekten başka bir işe yaramaz öyle rakamları belirleyip ben bunu alıcam demek olmaz kalori ihtiyacı her insana göre değişir ve eğer iyi bir diyet programı olsaydı günlük alacağın protein karbonhidrat ve makrolarıda hesaplamanı isterdi beslenme konusunda yardımcı olabilirim istersen bilgim var anterimana gelecek olursam anteriman güzel beğendim hani boş hareketler gösterişli hareketler yok eğer sen bunu dinlenme aralığı koymazsan kardiyo ya girer ve kardiyo yapman daha güzel olur anteriman konusunda eksik kalacağından eminim çünkü seni zorlayacak hareketler değil mesela 30 squat yerine 10 squad yapıp omzuna kilo alsan alacağın yarar kat kat fazla anteriman programınıda bir düzenlemen lazım bulduğun kaynak bu işten anlamıyor :D

• beslenmeni iyi yaparsan, kalçalarında şekillenme ve şişme olur, bu estetik yönünden güzeldir korkulacak birşey yok.
    bacaklarında muhtemelen 1-2 cm civarında kalınlaşır

0|0
    0|0
  • bu kadar kötü olmasını istiyorsan hep bu hareketleri yap hiç durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...