Bacak Ve Göğüs Killarini Nasil Alabiliriz

uzun suredir boksla yakin zamandir body ile ilgileniyorum bodyde killar kas gelisimini etkiliyor goguste az tuyler var kil degil birde bacaktakileri nasil alabiliriz . sporcu arkadaslar kizlar yardm edin daa .d

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gögüsüme tüy dökücü köpük kullanıyorum memnunun bacaklar için ağda öneririm ama inanılmaz acıyo tavsiyem futbolcuların kullandığı uyuşturucu sprey var ondan al sık uyuşmasını bekle çek veet in soğuk ağda bandı var zorlanmassın veyatta bazı berberler yapıyo onlara git

0|0
    0|0
    • kopugu nerden bulabilirim ?

• tesekkurler bu spreyi eczanelerden temin edebiliyormuyuz peki ?

• medikalcilerde ortopedi ürünleri ve spor ürünleri satan yerlerden temin edebilirsin son çare futbol klüplerinden al

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Kıllar kas gelişimini engellemez,kıllı bir vucutta kas yaparsan o kası düzgün göremezsin anca kılları alıcaksın ki o kasları etrafındakilere gösterebilesin :)

0|1
    0|0
  • Çok sık ve sert değilse trimmer kullan. Hem parlak da durmaz..

0|0
    0|0
  • kesin çözüm kızlar gibi ağdadır heralde... :D nihahaha yap bakılım sonra bir daha alacak mısın yaptırdıktan sonra merak ediyorum... :D

0|0
    0|0
  • lazer,tüy dökücü krem,makina,ağda v.s

0|0
    0|0
  • Erkek adam bacak ve göğüs kılı mı alırmış?gittikçe kadınlara yaklaşıyorsunuz.bırakın da erkekle kadınının biraz farkı olsun.Erkeğin kıllısı Ali de kadının kıllısı ayıdan diye boşa dememişler.

0|0
    0|1
  • yok öyle bişey. etkileme filan.

0|0
    0|0
  • erkek dedigin kıllı olr

0|0
    0|0
  • soğuk ağda bandı

0|0
    0|0
Yükleniyor...