Hayalim Olan kalecilik icimde ukte olarak kaldı, bu yasimdan sonra olurunu sormak istedim?

Yasim 20 olacak ve kaleciligi hala daha istiyorum fakat kondisyon sifir diyebilirim. Abim ile aramda 2 yas var o guzel bir futbolcu gozumde Şu an ligde olan futbolcularin cogunu geride birakir fakat sans gulmedi diyebilirim bahcelivler kulubunde basladi, merter sporda aldi filiz lisansini 2005 yilinda... sonra 2006 den 2009 a kadar galatasaray altyapisinda gorev aldi bu ardanin daha parlamadigi zamanlar :) hakan sükür song mondragonun oldugu zamanalar guzel yillardi abimin hakan sukurle paslasip antreman yaptiklarini gormek daha kucuktu ama cok guzel yillari gecti orada bende tabi izlemeye giderdim hep hem abimlerin antremaninj hem hakan sukurun ve diger yildiz futbolcularin antremaninj izlerdim. Abim sayesinde basladi bende bu futbol sevgisi fakat evde zaten 1 futbolcu vardi ailemin degisi ile topcu.. 2. ye gerek yokmus birinci hayal kirikligi buydu zaten. Keleciligimi begenirdim o zamanlar taslarin uzerinde yapardim abim antreman yaptirirdi bana tasin uzerinde ucardim toplara hep hosuma giderdi. Gel geleim bir gun karsi komsumuz mehmet abi cocugunun oynadigi zeytinburnu spora goturdu benden cok bahsetmis kuluptekilere. Mehmet abi de cocuklugunda futbolcu olma gayretindeymis ama ailesine bakmasi gerektigi icin amator futbol hayatini yarida kesmek zorunda kalmis oda benim yasimda olan bir cocugunu ( benimde cocukluk arkadasimdir ) futbolcu yapma gayretine girer oda gercekten iyi oynar abim kadar olmasin :) Gel geleim zeytinburnusporun antreaman macinda kaleye gectim fakat gercekten benimde kotu doyebilecegim bir performans sergiledim fakat hic gol yemedim ama performansim kotuydu orada begenmediklerinj anladim. sonradan tekrar cabalasiamda hevesim kirilmisti evdekiler istemiyordu cunku. Ben okuyacakmisim falan iste (!) o zamandan bu zamana anca halisaha macina ciktim kaleci olarak dahasida yok ama icimde ukte kaldi. Abim ise simdi sakaryanin amatör kulubunde kesfedilmeyi bekliyor diyebilirim yeteneklerini say say bitiremem, Klose gibi kesfedilmeyi bekleyecek :)

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • bir çok hikayesi var kardeşim en yakın örnek vardy niye olmasın devam et hayallerinin peşinden

0|0
    0|0
    • O hikayeler ne kadar beni heveslendirsede suanki turkiyedeki futbol sistemi ve en baslicasi benim o kadar yili bosa ve antramansiz gecirmis olmam o hevesi gölgrliyor yorumun icin sagolasin. Yinede birseyler yapmaya calisicam ilk önce antraman acigini kapatmam lazim ki bunun icinde maddi bir gereklilik var yani deneyecegim gec ya da erken bari olup olmadigini gorurum :)

• Zor ama imkansız değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...