Ip atlamak boyu uzatır mı? Ip atlamak boy uzatır mı?

Ip atlamak boy uzatır mı? Ip atlamak boy uzatır mi? Ip at at at?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• uzatmaz boyunun uzaması genetik ve beslenme ile alakalı sen beslenmene dikkat edersen düzenli beslenirsen genetiğin limitine gelirsin orasıda senin sınırın sen o sınırı aşmak istiyorsan steroid kullanırsın :) steroid de zaten sıradan insanlar değil de profesyonel sporcular için kullanılan birşey sormak istediğin bir soru olursa sor :)

1|0
    0|0
    • Basketbol da uzatmaz senin dediğine göre :) Radyasyon durdurur mu uzamayi? Ama benim kısa kalmamdaki en büyük sebeb erken ergenlige girmem sanırım ailem farketmedi

• Evet erken girdim annem 14 yaşında ben 12 yaşında:) Annem 170 Babam 180;ben 168 im mülakat degil mesele aşkkk;)

• aman be seninde derdin dert olsun :D giy topukluyu çık karşısına :D şaka bir yana boşver sevgilin seni böyle seviyordur sen annene çektiysen 2 cm daha uzarsın babana çektiyse genetiğin 3-5 daha :) senin yaş kaç fotoğrafdaki sen misin?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• uzatmaz. boyu hiçbirşey uzatmaz sadece dnandaki kodu değiştirip hgh salgılatırsan ya da hgh yi dışardan alırsan plaklar kapanmamışsa uzarsın

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya lisede sigaraya başladığım icin mi uzamadim acaba ailem uzun boylu cnk:\

• Babam 180 annem 167 ben 168 :)

• zaten boyun idealden 2 cm kısa çokta şeyapma bence

• evet uzatır

1|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • basket boyu uzatır biliyom

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra uzatmaz.

0|0
    0|0
  • hayır ip atlamakla olmaz ki sıçramalı birşey olmalı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Belli bir yaşta evet uzatır. 😂😂

0|0
    0|0
  • Uzatıyor. Aynı zaman da kilo da verdiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...