Alper Potuk Galatasaray büyük ihtimal Galatasarayda.. Melo gidiyormu?

Es Es başkanı Alper Potuk için Galatasarayla anlaştıklarını söyledi umarım Melo´nun yerine alınmamıştır Alper Melo tarzı oyuncu değil Selçuk İnan tarzı bir oyuncu bu transfere sevindim fakat Alper Galatasarayda hangi oyuncuyu kesecek?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• aynen başlığı okuyunca tam yazacaklarımı içerikte yazmışsın alper melo gibi kesici oyuncu değil daha cok topla dripling yapıp dikine oynayabilen bir oyuncu şuanda oynadığımız oyun taktiğine çok uygun bence

0|1
    0|1
    • Alper büyük ihtimal Hamitin yerine oynayacak Melo atakları durduran adam Alper defansa yardım etmiyor Melonun yerinde oynayamaz

• bende öyle düşünüyorum melo nun yeri hariç selçuk,hamit,sneijder'in yerinde oynayabilir ama daha çok hamitin yerinde

Kızlar Ne Diyor 2

• Alper cok begeniyorum ben...

Melonun gitmesine gerek yok altrnatif olara sistemde ufak rütuslarla Fatih hoca ayarlar... Ki zaten ben Melo nun gitmesini istemiyorum...

0|1
    0|1
  • Galiba Melo gidecek ama hiç istemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alper geldiyse melo gider

1|0
    0|0
    • Gitmez

• Alperi tanıyorsam eğer kulübe için gelmez.Geçen sene feneri bile son anda reddetti egosu yüksek.hamitin mevki farklı göbekte selçuk,melo,sneijder bu 3lüden biri yedeğe çekilmeli.en güçlü aday melo

• Galatasaray zaten bu sistemde kanatsız oynuyor eğer seneyede bu sistemle devam edilecekse Hamit yerine Alper oynar eğer Melo alınmaz ya da kötü oynarsa Melonun yerine oynar ama formda bir Meloyu kesmez hoca Galatasaray daha yıldız transferleride yapacaktır Alperin 11 de oynaması zor gibi

• meloyu keser biçer

0|0
    0|0
  • melo gıder ozaman

0|0
    0|0
  • melonun yerine gelemez melo bu takımda yaşlanana kadar oynar..

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum bugün gazetelere baktım öyle bişi yok. Haberin kaynağı nerde ?

0|0
    0|0
  • melo kalsın ebue ile çok yakınlar bence :)))

0|0
    0|0
  • Fenerliler kıskançliktan çatlamışlar sakin olun bu daha başlangıç bakalım robben gelince ne yapacaksınız

0|0
    0|2
Yükleniyor...