Içim çok acıyor hakaretleri haketmedim ben :(

bugün sevgilimle yemek yemeye gittik tam başlıcakken yemeğe gittikçe kilo alıyosun farkındamısın göbeğin iki kat oldu zayıfla dedi ve bunun üzerine kavga ettik eve gelene kadar nasıl ağladım anlatamam boyum 1.72 kilom 73 biliyorum kilom var ve vermeye başlıyorum zaten inanılmaz kırıldım üzüldüm şuanda ne o arıyo nede ben arıyorum mesaj bile atmıyoruz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ağlama buna değmez.Eğer seni seviyorsa gerçekten seviyorsa ne fiziğin ne tipin ne de başka bir şeyini sorun ederdi.Üzülme arkadaşım.

1|0
    0|0
    • ben napıyım şimdi bunu :(

• buna gerek var mıdeğer mi böyle birine çabalamak boşuna olmazmı

• tabi ki yok.Ben ayrıldıktan sonra için söyledim mutlu görün diye illa ki haberi olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanırım sizin kırıldığınız nokta size söyledikleri değil üslubu.. Kilo vermek zorunda da değilsiniz. Herkes incecik olacak diye bir kaide yok bu dünyada. Sağlığı tehdit etmedikçe kilolu olmanın sorun olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
    • kesinlikle insan arkadaşına derken bile çekinir ben cidden çok kötü oldum çok ağladım sevse bunu yapmazdı bana demekki gözü dışarıdaki kızlarda artk bana öyle gelıyo

• Bence ilişkilerdeki en büyük sorun insanların karşısındaki kişiyle adam gibi konuşmayıp kafalarında senaryolar üretmesi. Zan ile hareket edeceğinize onunla açık açık konuşup sözlerinin sizi kırdığını söyleyebilir ve neden bu şekilde konuştuğunu sorabilirsiniz.

• oha amk ayıp etmıs cıdden madem begemıyor neden senınle bırlıkte bunu sorsana

1|0
    0|0
    • saglığım içinmiş ilerisi içinmiş falan filan zoruma gitti

• üzülme sen..seni anlamayan dangalak silüetli insan üzmesin seni..kıyamam sana...seni beğenmiyorsa kendi haline baksın..hadi gül bakim biraz

1|0
    0|0
    • bunu sevmeyen bir erkek yapar değil mi sadece :(

• haklısın ona bu fırsatı vermem yanlış yarın gülsem olur mu içimden gelmiyo hiç

• tamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakın sen atma ayrıca kilon cok degil.

0|0
    0|0
  • Begenmiyorsa seninle isi ne?

Bence kendini bir odun yuzunden uzmeye degmez.bos ver tatlim ne hali varsa gorsun.

0|0
    0|0
    • çok haklısın canım. sene benim yerimde olsan napardın

• hep böyle değil bazen seviyo bile göbeğimi.ama ayrılık görünüyor gibi ar

• Hmm.son karar senin tatlim.d

Yükleniyor...