Arda Turan niye böyle?

Dünyada Messinin, Ronaldonun eleştirildiğini düşünürsek ardanın böyle yapması saçma değil mi? Arda sadece küfürlü eleştirileri görüyorsa bence burda devreye profesyonellik giriyor. İstediği kadar iyi oyuncu olsun ama hiç profesyonel değil, halk tehdit edilmez.

Güncellemeler:
Bende içindeki 'Bayrampaşalılık' hala devam ediyor
Bence*

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Arda Traftardan Neyin hesabını sorucak akıl var mantık var Binlerce ınsanı evındenmı aldırıcak. Ardanın konuşmasında bahsettıgı Tek tek hesap sorucam Dediği kişiler Spor yorumcularıdır. Koyu galatasaraylı biri olarak Ardanın Gö tünün çok kalktıgını düşünmekteyım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arda kendini kaybetti artık karizma yerlerde

0|0
    0|0
  • Bence yanılıyorsun.

0|0
    0|0
    • Elbette eleştiriler olmalı. İlk maçtan sonra özür diledi zaten ama ikincisinde yapılan şey çok ağırdı. Ülken sana bunu yapıyor bir yerde. :( hayırlısı olur inşallah onun adına da

• Halli tehdit mi ediyo

0|0
    0|0
  • adam yaşlandı jchxd

0|0
    0|0
  • Kimi tehdit etmiş?

0|0
    0|0
    • Tek tek hesap soracağım dedi

• Eleştiriler ana avrat küfür ve hakaret olmadıkça yapılır her zaman
      Buna katlanamıyorlarsa taraftar da onlara katlanamaz

• Ana avrat küfürleri doğru bulmuyorum fakat sen futbolcusun oyununa bakman gerek bir sepet içinde illaki çürük elma olur dimi 👍

• Kusura bakmada sebep ne olursa olsun kimse küfür beddua edemez. Fatih Terim'in doğmamış torununa gebersin dediler ya bu nasıl vicdan? Ne ara bu hale geldik

0|3
    0|0
    • küfür ve beddua yı savunduğumu kim söyledi?

• Oynanan kötü futbolu tek bir futbolcuya yüklemek haksızlık. İnşallah kendine edilen sözlerin hesabını biran önce sorar.. Birde "Bayrampaşalılık" devam ediyor derken? Nesi varmış Bayrampaşalıların?

• Arda takımın kaptanı. Bide tribünlere hareket yapınca ona daha çok yüklenildi. Mahalleli demek istedim Bayrampaşalı derken

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 16

• aslında eleştirilere cevap olarak daha hırslanıp iyi oynayacağı yerde taraftarla münakaşaya giriyor yok seni bulucağım oğlum annemi ağlatanları affetmeyeceğim kimsin oğlum sen atleticoda 2 oynadın diye g*tunmu kalktı

0|1
    0|0
  • Egodan oluyor bunlar.

0|1
    0|0
  • çok çabuk kalktı bir tarafı

0|1
    0|0
  • Barcelona yedek klubesinden maç izlemeye devam etsin

0|1
    0|0
  • Reklam Yıldızı...

0|1
    0|0
  • Haklısın corc

0|1
    0|0
  • Arda profesyonel değil mahallede maçlarda büyümüş biri. Messi gibi 10 yaşından veri Barcelonada büyüyen biri değil onlarla kıyaslanmamalı

0|0
    0|0
  • Bende Halktan biriyim ve beni tehdit etmiyor Arda Turan ama. düşmanlarını tehdit etmesi kadar normal birsey yok

0|0
    0|0
    • Millete uğraşcağına futboluna odaklansa şu an Fransadaydık

• Fatih Terim iyi bir teknik direktör değil. Taktik bilgisi 0. Gs de ki kadroyla beni koysan CL de yarı final oynarım

• Asiri duygusal.. aldiklari paralar olmasa hak verecegimde o kadar para aliyorsa elestirilecekte

0|1
    0|0
  • Küfür edenleir tehdit etti

0|0
    0|0
  • Sen annene küfür yesen naparsın? Koyayım öyle halkın sayın validesine. Adam değiller

0|0
    0|0
  • sanane kardeşim ya tehdit ediyorsa. Mesela ben ardaya küfür etseydim eğer tehdit etseydi o zaman gocunurdum. iyide sana ne oluyorki? etmişse ne olmuş yani? Yarası olan gocunur. Ben ardaya küfür ettimmi hayır. Tehdit etmiş miş mişde. EE banane

0|0
    0|0
    • Bu soruya cevap yazarken beynini nerde unuttun merak ettim açıkçası?

• şu an iyice altına yaptın. Buraları da kokutmadan dışarı alalım seni.

• yürü lan

• arda turan inançlı ve temiz bir çocuk ama bu hatasız olduğu anlamına gelmiyor.

0|2
    0|0
  • Profesyonellik böyle birşey işte kafaya takmıcan
    Birde biz Türkler duygusalız etkileniyoruz

0|1
    0|0
  • rofesyonel değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...