Erkekler yorumda bulunun lütfen!

sevgilimden ayrılalı 20 gün oluyor ayrılma sebebi olarakta seni sevemiyorum ileriyi düşünüp doğru kararı verelim ayrılalım seni daha fazla üzmek istemiyorum diyerek terketti.Hiç bir tartışamız vede kavgamız olmamıştı ve bu kişi ilk defa birisi tarafından bu kadar çok sevilmiş benim gibi birisini kaybetmekte istemiyordu neyse iki gün önce bana facebooktan mesaj göndermiş nasılsın nasıl gidiyor sınavın nasıldı diye sordu ve o günde çıkmaya başladığımız gündü ,bu çocuk ne yapmaya çalışıyor olabilir vicdanını mı rahatlamak istiyor suçluluk psikolojisimi ,bütün fotoğraflarımzı silmesine rağmen ilşki durumunu hala değiştrmemiş ben bu çocuğu çözemedim başlarla sevgisinden ölüyodu iyikilerden başka laf yoktu dilinde

Güncellemeler:
Karşısına çıksam mı tesadüf gibi
daha önce konuşmuştuk ama o zaman bırakamadığını söylemişti zaman ver demişti bu sefer mesajla bitirdi ,korkmuş yine ayrılamazsam diye benden değil kendinden ve hiç sevmemiş arkadaş olarak görmüş beni yüreğine koyamamış sevgili olarak görememiş ,(öperken sarılırken iyiydi ama )ayrıca ben onun kadar güçlü değilim o ayakları yere sağlam basan birisi bense güçsüz pısırık benim gibi birini napsın gibi birşey söylemiş bir arkadaşıma

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki senle ilgili bir sorunu var çözemediği veya başka birşey var bu işin altında ama merak etme geri dönecektir bir süre sonra sana.

1|0
    0|0
    • zaten kafası karışıktı ayrılırkende emin değildi sevip sevemediğine tek söylediği senin bana verdiğin değeri veremiyorum ,geri gelse bile eskisi gibi olurmu bilmem o kadar çok kırıldım ki haftalardır ağlamaktan ne hale geldim,davranışları çok tutarsızdı son görüşmemizde dahil hep umut vermişti

• şu yaşıma kadar kimseyi hayatıma kabul etmemiştim ,dedim işte doğru kişi bu inandım ilk defa sevdim başıma gelene bak ,evet bundan sonra nasıl güvenip severim allah bilir

• Ben daha erken yaşadım o tecrübeyi ve yanlız değilsin emin ol sen ve benim gibi milyonlarca kişi var.İlk aşkıyla evleneni hiç görmedim ve duymadım varsada 3-5 kişiyi geçmez.Benden sana bir kardeş tavsiyesi bir kişi öyle diye herkezi aynı görme derim eğer öyle görürsen hayat senin için daha karmaşık bir hal alıyor.Bence bunu hayatının dönüm noktası olarak görmelisin ve inş allahta yardımcı olur sana.

Erkekler Ne Diyor 6

• ödüm koptu. seni bira anda ex im sanim.

bende ayrilali 20 gün oldu. allahtan sinav dedinde kendime geldim.

Kesinlikle karakterli biri isi vicdanini tatmin edior. Ben yazmaya calistim. Sirf vicdanim rahat etmediginden. Ama anladimki benimkisi face de baska erkeklerin resimlerini begenemeye baslamis. Vazgectim yazmaya...

0|0
    0|0
  • ne sınavıydı bu ?

0|0
    0|0
    • önemli bir sınavdı

• üzülmenin faydası yok doğru diosunda ister istemez tutamıyorum kendimi bunlarımı hakettim diyorum zoruma gidiyo,biranönce toparlansam iyi olucak

• bak böyle dusunmen qayet normal.. sonucta duyqusal bıseyler hıssedıosun ve o duyqular bıan bosluqa dusuo.. kendını kotu hıssedıosun ama kafanı daatıcak bıseyler yap.. mesela alısverıs :)

• vicdan yapıyordur ya da pişman olmuştur

0|0
    0|0
  • Hep kızlar terk ediliyor he.

0|0
    0|0
    • biz çözüm arıyoruz sorulara cevap bulmaya nedenleri anlamlandırmaya çalışıyoruz sadece yoksa erkeklerde terkediliyor ama söylemiyorlar gurur varya ondan olsa gerek ,eski sevgilim hep terkedilmiş mesela kızlar tarafından itiraf etti

• Hey sakin ol dostum.=)

Kafası karışık olabilir.veya başka bir kız olabilir.

• sakinim zaten

• Koy götüne gitsin :D Yüz verme köpek gibi dönecektir sana :D Elizabethe fazla dayanamaz :D

0|0
    0|0
  • Sanal bir statüye inanma. Yüzüne söylesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ego dıyoruz bız buna uzak dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...