Bana göre hayvan sevgisi olmayanın, başka sevgileri de taşıması mümkün değildir?sizin düşünceleriniz..

Bana göre hayvan sevgisi olmayanın, başka sevgileri de taşıması mümkün değildir? Bir milletin büyüklüğü ve ahlaki gelişimi, hayvanlara olan davranış biçimi ile değerlendirilir ' demiş Gandhi ki ne kadar da güzel söylemiş... ama maalesef ki sahibinin arkasından insan gibi ağlayıp gözyaşı döken şu linkteki köpek kadar duygusu ve vefası olmayan o kadar çok insan var ki şu dünyada.. onlar adına gerçekten üzülüyorum !

not; bilerek o insanların inadına hayvanlar için kişilik kategorisine açtım soruyu, belki bazı hayvanlardan kişiliklerine birşeyler katabilirler diye... link

Güncellemeler:
lütfen 20 saniyelik bir video var linkte, sesini açıp onu izlemeden yorum yapmayın.. içinde merhamet duygusu olmayan insanı, hayvanları sadece hayvan diye adlandırmaktan bile imtina ettirebilecek bir video...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana alçak gönüllülük ve sadakat örneğidir hayvanlar.. Bizde olmayan insanlık var onlarda.

1|0
    0|0
    • insanında bir hayvan olduğu gerçeğinden yola çıkarak pek çok insandan daha insandır bazı hayvanlar...

• +1 cok güzel cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• offf kisa actim bakamiyorum icim parcalaniyor ya gözlerim doldu dayanamiyorum ya onlar bebek gibi söyleyemiyorki hisslerini biyeri acisa söyleyemiy üzülse sevinse of cok cok haklisin ayni düsüncedeyim hayvan sevgisi olmayanin baska sevgileride tasimasi mümkün degildir evet

0|1
    0|0
    • kesinlikle serra.. sözün bittiği yer umarım her insan bunu anlar ve onlarında yaşamaya en az bizler kadar hakkı olduğunu benimser..

• evet insallah.. aynen sözün bittigi yer :(

• içinde hayvan sevgisi olmayan hayvandanda hayvandır

1|0
    0|0
  • ben hayvan sevmem bu onlara kötü davrandığım anlamına gelmiyor tabi ama sevmiyorum işte

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayvansevmeyenlere karşı agresifim nedense.Anlaşamıyorum. Zayıf noktamdır.Önceden de severdim.Köpeğim olduktan sonra çok daha fazla seviyorum.

1|0
    0|0
  • ecdadın yaptığı duvarlara bakın içleri kuşlar için oyuklarla ya da kuş yuvalarıyla doludur

0|0
    0|0
  • Gandhi reis doğru demiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...