Malesef Türkiye Euro 2016 dan Elendi sizin görüşleriniz nedir? Bence?

Suç ne Fatih Terimde Ne De Arda Turandadir Fatih Terim Bu Ülkenin en Başarılı Teknik Direktorudur Arda Turanda En başarılı Futbolcusu dur Türkiye Tarihi bu iki kişiden daha başarılı kimseyi yetistiremezken ne kimsenin bu adamlara eleştiri yapmaya hakki var ne de küfür etmeye ne zaman ki Fatih Terimden daha iyi bir teknik direktör çıkar bu Ülkeden ya da Arda Turandan daha iyi bir Futbolcu o zaman onlar konussun Maalesef bizim Ülkemizde hiç bir başarı Cezasız kalmıyor Fatih Terim ve Arda Turan olmasa Fransaya bile gidemeyecektik suç biraz bizde biraz medyada birazda Futbolcularda Hepimizin emeği var grubumuz çok zordu ve çoğu 3. Gibi bizde 3 puan aldık ama maalsef olmadı siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• iyi oldu.

0|1
    0|0
    • Elenen Türkiye Yunanistan degil

• aynen yuruyen egolar

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir guruptu, biz ispanya ya da yıldızlar toplulugu Hırvatları gelip, geçip yenen bir takım değiliz ki, onlara yenildik diye şaşıralım yafa Fatih Terimi suçlayalım. Ama tabi fırsat bu fırsat deyip, Fatih Hocanın geçmişte yakaladıgı çok büyük zaferlerin ezikliğini yaşayan bazı kişiler ona karşı belden aşagı vurmaya kalktılar o ayrı... Zaten guruptaki senaryomuz çekleri yenip en iyi 3. ler arasına girebilmekti ama olmadı. Neden olmadı?
    Tek sorumlu Şikitalya.
    Şikitalya bunu hep yapıyor, şike konusunda dünya şampiyonudur onlar ve bugünde irlanda maçında şike yaptılar.
    Sorun rotasyon değil, aslında rotasyon yapmaları bizim için avantajdı çünkü 4 gün sonra İspanyayla oynayacak olan as futbolcular, irlanda maçına asılmazlardı ama ilk 11 de olmayan futbolcular kendilerini göstermek için daha ciddi oynardı.
    Amaa hesaba katmadığımız tek şey, bunların şike yapacağıydı ve yaptılarda. İtalya milli takımı ptt 1 ligde kümede kalmaya çalışan bir takım kadar bile oynamadı.
    Benim tek şaşırdıgım şey, şike konusunda çok tecrübeli olan Şikitalya, bu kez çok acemice şike yaptı, çok belli etti yapılan şikeyi

0|0
    0|0
    • Conte juvenin altın çağında Gs ye şampiyonlar liginde elendi derdi var onun Turkiyeyle umarım 1 tur daha atlayamaz Italya

• İspanyayla eşleştiler. İnşallah rezil biz skorla elenirler adi şikeciler

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 17

• Haklısın..
    Fatih Terimi kötüleyenlere bir bakıyorum hepsi yeni yetme, ergen tipler..
    Biraz futbolu bilen adam, Fatih Terimin bu ülkeye sportif anlamda kattıklarını görür.
    Diyecekler ki çirkef egoist vb..
    Doğrudur. George Hagi de çirkef egoist ve terbiyesiz bir adamdı. Ama bu dünyaca tanınan karpatların maradonası olmasını engellemedi.
    Egoist veya havalı diyenlere biraz mourinho verelim.
    En iyi teknik adam benim demiyorum ama benden iyisi yok diyen mourinho yu..
    Bu topraklarda daha iyisi yok !

0|2
    0|0
  • Hep aynı hikayeler, A Milli Takım maçlarını artık takip etmiyorum. Çünkü sonuç belli.

http://i.hizliresim.com/J2Z2pW.jpg

0|0
    0|0
  • Olayı kimseye yıkmaya gerek yok ispanya zaten güçlü bir ekip hırvatlar ispanyayı dahi yendi olabilir yani kapanışı güzel yaptık. Türkiye gelişmekte olan bir takım mevcut kadro genç 2 sene sonra dünya kupasında boy gösterirsek o zaman gerçek anlamda bir şeyler yaparız. Arda olgunlaşır. Emre mor gelişir yeni oyuncular katılır. bir yol çizeriz. Orada olup eyfeli kırmızı beyaza boyatmak bile bize yetti :)

0|0
    0|0
    • Ama bunu anlamayip Fatih Terim ve Arda Turan düşmanlığı yapan insanlar var ve bence Türkiyenin kötülüğünü istiyorlar

• Ya arda formsuz Fatih hoca moralsiz formsuz bunları bende kabul. ediyorum ama haksızlıklara dayanamıyorum

• Haklısın :)

• öncelikle fransa ya gidebilmek bile basarı gibi avuntu cümleler kurarak kendimizi kandırmayalım. Tamam milli takım olarak imkansızı başarıp geldik ki; kağıt üüstünde favori olmasak da turnuvanın sürpriz yapacak takımlarından biri olabilecektik. üst düzey ligler de üst düzey futbolculara sahip olmamıza rağmen yeterince hazırlanamadık ve 2002 ve 2008 de ki ruha Sahip degildik. zaten puan alabilecegimiz tek takımı da yendik. bunun dısın da ispanya ve hırvatistan milli takımlarını ülke olarak yenecegimizi düsünmedik. ama zorumuza giden bu taraftara ve bu ülkeye kötü performans ile mücadele vermeleridir. yoksa onlar da biliyorlar kibu ülke sonuna kadar mücadele edipte kaybetmelrine ragmen bagrına basacak olmasıdır. fatih terim e gelince alper ve gokhan töre yi almayıp semih kayayı alması ve almasına ragmen semihi oynaayıp memet topalı defans ta oynaası.. tesekkurler

0|0
    0|0
    • Gökhan Tore ve alper potuk. bu yıl performanslarıyla hak etmediler Fatih Terim sonuna Kadar Haklı olcay Sahan hak etti ve aldı formayı Fatih Hocanın ben hiçbir zaman adaletsiz davrandığını görmedim davranmazda su saatten sonra stoper konusuna gelince serdar aziz sakatlanmasaydi serdar - hakan ikilisi oynayacaktı ve bu yıl semih kaya Milli takımı dahi hak etmedi sırf stoper yokluğundan dolayı kadroya alındı bu konuda bir suçlu arıyorsanız keyfi olarak Milli takıma gelmeyen Ömer Toprak'i suclayin Fatih Terim Ve Arda Turan elinden geleni yaptı ancak Medya ve Imparator olile Arda düşmanları çok çalışıp cabaladilar başarısız olmaları için istediklerinide aldılar

• ikiside basarili falan degil hocam arda reklam transferi lobi sayesinde Fatih Terim de By ego

topcularin hepsi ruhsuzdu hic top oynamadilar

0|0
    0|0
    • Arda Turan Türkiye Tarihi boyunca En başarılı Futbolcu Fatih Terim Türkiye Tarihi Boyunca en başarılı T. direktör nedir bu değerlere olan düşmanlık? Kabul edin ve ya etmeyin dsha iyileri çıkana kadar en iyileri bu 2 si

• Arda'nın hal ve hareketleri, takımın şuursuz ve isteksiz oluşu, kimsenin ne amaçla sahada olduğunun bilincinde olmayışı, kondüsyonsuzluk, isteksizlik falan varken heç umrumda değil.
    Aldıkları para Almanya oyuncuları kadar çok konuşmayın yani oyuncularda Sadece Emre Mor oynuyordu oda ayağına top gelirse...

0|0
    0|0
    • Arda Turan bir insan Kotu dönemleri sorumlu dönemleri olabilir ama suç sizde değil ardada adam çıtayı öyle bir yukselttiki Barcelonaya gidip Messi yi kesmesini bekler olduk

• Barcelana gitti iyi hoş milli takımda ne yaptı al grubada çıkamadık 3 maçta da oldukça yetersizdi

• Milli takımı Fransaya götüren en buyuk rol Iki kişide Arda ve Imparatorda bu insanların düşmanları müsade etseydi Arda ve Imparator Fransada devam ettirecekti Milli takımı

• Aynen katılıyorum. Bir günah keçisi arıyorsak en son Terim ve Turan'dır.

0|1
    0|0
  • Fatih terim futboldan taktik teknikten anlamayan bir egoisttir arda konusunda katılabilirim sadece medyanın suçu varsa o da fatih terim yalakalığı ve eleştirilerin yetersiz kalmasıdır

0|0
    0|0
    • O zaman bizim. Ülkemiz Fransada olmayı bile hak etmiyor Ülkemizin Gelmiş geçmiş en başarılı T. direktörü taktik teknikten anlamayan bir egoistse buralarda olmamiza bile Şükür namazı kilmaliyiz

• Mücadelemizle hakettik ama sahadaki oyun teknik filan yetersiz bosna slovenya mesela katılamayan bu takımlar bizden iyi bu konuda bir bakıma haketmedik yani

• fatih terimde suc!

0|0
    0|0
  • Noting.. diyorum

0|0
    0|0
  • zaten belliydi ilk başından nedense eurovision olsun bjyle euro olsun hepsinden eleniyoruz

0|0
    0|0
  • Hani biz bitti demeden bitmezdi?

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin en başarılı teknik direktörü ve oyuncusu bunlarsa çok REZİL bir ülkeyiz.

0|0
    0|0
    • O zaman daha iyi olduklarını iddia edenler gelip bizi Sözde rezillikten kurataracak yorum değil icraat yapacak

• Neden üstüne alindin? Futboldan anlamadığını yorumundan anladım zaten tekrar soylemene gerek yok bende istedigimi söylerim sende buna karisamazsin hakaret etmiyorum küfür etmiyorum görüşlerim bunlar ve Aldıkları parayı hak ettiklerini düşünüyorum Fatih Terim olmasaydı Fransada bile olmayacaktik...

• :) yürekle oynamak bazen yetmiyor iyi bir futbol lazım

0|0
    0|0
  • Boş konuşmamak gerekiyor. Grubunda Letonyayı iki maçta da yenemeyen bir Fatih Terimden bahsediyoruz. Grubunda 3. olup şu takım bunu yapsa öbür takım şunu yense ancak öyle gidebilen bir milli takımız var. kimse kimseyi şişirmesin. Grup zor olabilir ama sahada mücadele yoktu ilk iki maç. 4 gol yemesen şu an en iyi üçüncüler arasındaydı bu takım. Şu statüde bizden kötü takımlar turnuvaya devam ediyorsa bu Fatih terimin ve futbolcularının suçu tabiki de.

0|0
    0|0
    • Suç Fatih Terimde ve Futbolcularda demek ayrı suç Fatih Terim de demek ayrı tek suçlu Fatih Terim Ve Arda Turanmis gibi lanse ediliyor surekli ama en az suçlusu arda ve fatih terimdir

• hayirlisi

0|0
    0|0
  • Sen galatasaraylısın herhalde.

0|0
    0|0
    • Spikere bile bağladı oyunu bu zekayla yaşaman mucize 😀

• @Malzheimer sen bos ver Fatih Terim Fb ko olsaydı Fbye Gs ye yarattığı başarıları yasatip kupaları aldirsaydi Fatih hocaya yanlış yaptı bile dedirtmezlerdi objektif olamayan insanlarla tartışmak boşa

Yükleniyor...