Hani biz bitti demeden bitmezdi?

Sizin de Türkiye'nin elenmesiyle içinizde bir burukluk oldu mu?

0|0
28|70

En İyi Erkek Görüşü

• Olmadı, zaten inanılmaz antipatik bir adam var başında, üstüne özellikle Arda'nın hal ve hareketleri, takımın şuursuz ve isteksiz oluşu, kimsenin ne amaçla sahada olduğunun bilincinde olmayışı, kondüsyonsuzluk, isteksizlik falan varken heç umrumda değil.

Hoca daha turnuva başlamadan Hakan'ın kanatta olmayacağını, Gökhan'ın cezası yüzünden alınmaması durumunda Alper Potuk'un kadroda olması gerektiği gibi uyarıları kaale almaz, takıma stoper almaz, kimseyi asli mevkiisinde oynatmaz, Selçuk denen ne oynadığı belirsizi her maç ilk 11'de sahaya sürer.

Takım desen prim peşinde, Arda kondüsyonsuz ve bitik Çek Cumhuriyeti'ni yendiler diye 'Hesap soracağım' diye ona buna atarlanmanın, artislik yapmanın derdinde.

Sultanbeyli'nin yarısı kadar nüfusu olmayan İzlanda'yı izlerken daha fazla heyecanlanıyorum ben, adamlar hakkaten emek sarfediyor çünkü.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yo olmadi. sevindim ben.

0|0
    0|0
    • niye ki? Mac izlemekten kurtulacagin icin mi :D

• valla ya bir de o var. kısmet kimbilir ne zamana. bu arada hosgorun ıcın tesekkur ederım. aynı soruyu elemanın tekı sormus ve aynı cevabı verdım. adam turklugume saldırmıs nasıl turkmusuz neden hakettık diyormusum.
      sanki karsısında bizi harıka temsil eden bir takım varmısta biz begenmıyormusuz gibi. klavye basında bana vatanseverlık yapıyor. olayı zaten bununla karıstırdıgımız için bu haldeyiz. vatanseverlik baska bişey mac oyun baska bişey.
      insallah bunun ayırdına varır bu ergenler. mecburum sanki üzülmeye pohpohlamaya.

• Benim her yoruma ve görüsü saygim sonsuz, tabi seviyeli oldugu sürece. Adamlar gercekten her seyi vatanseverlikle karistiriyorlar, sanki bir tek onlar türkiye asigi.

Erkekler Ne Diyor 69

• Olmadi bastan sona fiyasko.. bir suru ulke katiliyor cogu primsiz.. bizim futbolcular 500.000 almis.. fenerasyon 900 kisiyi fransaya goturmus.. oyuncularda kibir had safada. hoca desen hic boyle kustahlasmamisti.. turnuvanin onune gectiler.. milli olamadik

2|0
    0|0
    • Düsün sene Fatih Hoca Almanlarin teknik direktöründü Löw´den bile daha fazla maas aliyor. Diger Adam enazindan bir basari gösteriyor, bizimkisi parayi aldiginla kaliyor.

• Bu ulkede garibanlar aptal yerine koyuluyor basari gelince sevinin aksi durumda kimsiniz siz elestirmeyin diyorlar..

• Biz kimiz ki zaten?

• Hayır olmadr.. zaten karambolden Avrupa şampiyonasına katılabilmiştik ve takımda tur atlayabilecekmiş gibi bir ruh hali de yoktu..
    Hesabını başkalarına bırakırsın netice kaçınılmazdır..!

1|0
    0|0
  • Biz bitmez demeden bittti

1|1
    0|0
  • Bitti.
    bitecegi belliydi zaten
    ilk iki maçta takım kuramayan Terim bitirdi bizi

1|0
    0|0
  • Daha fazla rezil olmadan önce bitmesi iyi oldu eğer devam etseydik ve sonra karşımıza Almanya felan gelseydi 10 gol yerdik.
    Ülkenin işe yaradığı tek yer her zamanki gibi internet. Klavyeliler kırmızı beyaza boyamışmış Eyfel Kulesi'ni. Çok büyük başarı.

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • Hiç izlemem maç. Ama sordugun soru insanların elinde olmayan bir şey için garanti vermelerinden anlaşılıyor neyin ne zaman biteceği. Kader böyleymiş sağlık olsun

0|0
    0|0
  • Türkiye cok zayıf bir ülke futbolda turu geçse bile ilerisini göremiyorum o yuzden futbolu geliştirmek lazım iyi oyuncular yAratmak lazım sistemin değişmesi lazım yeni insanlar farklı futbolcular ile 0 dan başlanmalı yoksa hep Türkiye tek amacı gruptan çıkabilmek en büyük başarısı olur sadece futbolda hiç ışık göremiyorum insallah düzelir umut ediyorum

0|0
    0|0
  • İyikide elendik. Galler bizi madara ederdi.

2|0
    0|0
  • Elendik elenmesine de hani nerde birlik beraberlik birileri illa ki yenilecek elenecek önemli olan yenince beraberlik değil yenilince bile gurur duymak yanlarında olmak. Tamm performans kötü olabilir ama ne olursa olsun o takım bizizz o takım Türkiye. Daha iyisi varsa komuşuncaya kadar oynasaydı

0|0
    0|0
  • Takımda bir boka yarayan sadece Emre Mor var yapmayın lütfen tek adamla dönecek değildi zaten tüm şampiyona 2. gruba çıksak 5-0 sokardı bir takım en iyisi bu hiç üzülmüyorum şu hallerine kendileri de hiç üzülmüyor aldıkları para az uz bir miktar değil

0|0
    0|0
  • Bizi dinleyen olmadı

0|0
    0|0
  • sevindim, formsuz oyuncular çağırmanın bedelini ödemeliydi fatih

0|0
    0|0
  • Başkasının muhabbetiyle gerdeğe girmek böyle birşey işte.

1|0
    0|0
  • Bitti

0|0
    0|0
  • Tabi ki oldu ama hak ettik aslında ilk iki maçta daha iyi oynasalardı ve kadro biraz daha düzgün olsaydı en son ki maç nasıl oynadıysak öyle oynasaydık bence hiçbir takıma muhtaç olmazdık anlatabildim mi yok şu şunu yenerse bu berabere kalırsa falan ne gerek vardı ki... bizbittidemedenbitti

0|0
    0|0
  • Hep son dkya birakirsak boyle olur

0|0
    0|0
  • Kesin biriniz bitti dedi

0|0
    0|0
  • üzülmedım fatos terım varsa kaybetmıslık vardır

1|0
    0|0
  • yalanmış demek :(

0|0
    0|0
  • Bu kafayla gidersek daha çok eleniriz. Euro 2018 de hiçbir halt yapacağımız yok. Onda da elimize verip gönderecekler.

0|0
    0|0
  • biz bitti demedik zaten irlanda dedi :D

0|0
    0|0
  • demek ki bitti demisiz

0|0
    0|0
  • Onu bitirme bunu bitir
    Utanmadan rahat rahat yer 945 bin lira maaşını egoist

0|0
    0|0
  • islambek kuat bize kıyak yaptı kazakistan yendi gittik ama bu sefer tutmadı gonul isterdiki bir üst tura cıkalım bu futbolla zor

0|0
    0|0
  • parayı onlar götürüyo derdi banamı düşsün banane

1|0
    0|0
  • Maalesef.

0|0
    0|0
  • Olmadı çünkü umut yoktu.

0|0
    0|0
  • Umursamıyorum açıkcası

0|0
    0|0
    • Futbol izlemeyi sevmiyor musun?

• Burukluk değil got olma tam anlamıyla hala kabullenemedim olayı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 27

• Oldu ama hayırlısı sıkıntı yok 😇

1|0
    0|0
  • karşı taraf bitti derse de biter.

0|0
    0|0
  • bitti

0|0
    0|0
  • Biiti.

0|0
    0|0
  • Yoo olmadi

0|0
    0|0
  • Eyfel Kulesi bayrağımızın rengini aldı diye sosyal medyada hemen arka fonda "ölürüm Türkiyem" şarkısı eşliğinde Eyfel Kulesi fotoları gösteriliyordu 😄 bana çok saçma geliyor bu tür şeyler
    Bizim şanlı bayrağımızın oraya asılmasına şahsen hiç gerek yok 😊

0|0
    0|0
  • Kısmen iyi oldu.. bir musibet bin nasihatten iyidir.
    Her turnuvada can çekişip gruptan mucizelerle çıkıyoruz.. şansla olmaz bu işler.. haketmek lazım... belki ders alırlar..

0|0
    0|0
  • ' So nothing ever end until we say so ' diyen Fatih Terim'e selamlar olsun.

0|0
    0|0
    • Biri Fatih hocaya Allah rizasi icin tercüman versin. Resmen bir iletisim kopuklugu yasiyor.

• Fitto kupasına göre takılıyor, kasmaya gerek yok.😂

• Makarna yemiycem bundan sonra. Kahrolası İtalyanlar 😂

0|0
    0|0
  • Futbol bu sonuçta, çok da yıkılmamak lazım

0|0
    0|0
  • El s*kiyle gerdeğe girmeye çalıştık ve bittik :D

1|1
    0|0
  • Belliydi zaten

0|0
    0|0
  • bitti demişizdir ya yoksa imkansız yani

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • oldu :(

0|0
    0|0
  • Olmadı. Gruptan çıksak zaten hakkımız değildi. İyi oldu öyle takıma.

0|0
    0|0
  • Performanslarından dolayı nasıl sonuçlanacağı belliydi zaten. Üzülmedim altı üstü futbol

0|0
    0|0
  • Zaten belliydi

0|0
    0|0
  • Yoo hayır, aksine iyi oldu

0|0
    0|0
  • Beklediğimiz sonuçtu

0|0
    0|0
  • Hak etseydik elenmezdik