Milli takım EURO 2016'dan elendi maalesef, neler düşünüyorsunuz?

Milli takım EURO 2016'dan elendi maalesef, neler düşünüyorsunuz?

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• El pusatıyla savaşa gidilmez demiş atalarımız. Kendi işimizi kendimiz halledicektik. Zaten çıkmayı da haketmedik pek üzülmedim o yüzden

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 19

• Hak ettiğimiz sonuç buydu. İlk iki maçta çıkıp adam akıllı forma için, 78 milyon için oynamazsak, trilyonlar alıp hala primin hesabını yaparsak olacağı budur. Türkiye A Milli takımında Emre Mor, Volkan Babacan haricinde ki hepsi bitmiş, acınası hale gelmişler.

0|0
    0|0
    • Bakalım neler olacak bundan sonra.

• Bundan sonra ne olursa olsun. Bu takım komple yenilemeye gitmeden hiçbir başarı elde edilemez.

• kötü bir final oldu bu açıkcası hem beklediğimiz gölün gelmesi ve sevinç duymamız ve eş zamanlı istemediğimiz gölün gelmesi ne dene bilir ki :(

0|0
    0|0
    • Öyle oldu ama işi buraya bırakmamamız lazımdı

• orası öyle tabi ama ilk dügmeyi doğru iliklemezsen iş buralara gelir neyse çok konuşmuyacagım bu sefer :d

• italya yazık etti knk

0|0
    0|0
  • Yetersiz futbolla en fazla bu kadar olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Biraz şanssızlık oldu :/ ola bilirdi ama olmadı...

0|0
    0|0
  • üzüldüm

0|0
    0|0
  • am* hem elleniyorlar hemde aldiklari para ile egleniyorlar

0|0
    0|0
  • Ronaldoyla italyanın mk

0|0
    0|0
  • işimizi kendimizi halletmeliydk italya macında şike falan yok adamlar ispanya ile yapcaklardı normal

0|0
    0|0
  • el s.. yle gerdeğe girmeye çalıştılar ama olmadı durum budur

0|0
    0|0
  • Normal onlar takmıyor ben niye takayım

0|0
    0|0
  • Hakettik kardo

0|0
    0|0
  • Haketmistik

0|0
    0|0
  • Buraya kadarmıs nediyim

0|0
    0|0
  • Çok özür dilerim ama Elin s... yle gerdeğe gidersek böyle olur diyorum yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • olsun bakalim

0|0
    0|0
  • işin aslı kaliteli topçulara sahip değiliz eskisi gibi. biz oyuncularımızı yıldız diye tabir ediyoruz ama dışarıda çoğu 5 kuruş etmez.
    e zor bir grubada düşünce sonuç böyle oldu. hakkımız değildi

0|0
    0|0
  • İtalya irlanda maçında yapılan şikeye karşı yapabileceğimiz hiçbirşey yoktu

0|0
    0|0
    • Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliydik. Başka takımlardan medet ummak saçmalık bence

• saçma sapan konuşup durma, cevap vermeye bile gerek duymuyorum, engelletme kendini bana.
      Fransayı darmadağın eden Senegal mi zayıf takımdı, yoksa oynadıgı her maçta harikalar yaratan turnuvanın ev sahipleri japonya ve koremi zayıftı?

• Fransa o sene ne haldeydi saçmalama ya, Japonya Kore ev sahibi avantajıyla renk kattı ayrıca harikalar yarattıkları maçlar falan olmadı. Güney Kore ile de 3. lük maçıydı formalite. Nerede yaşıyorsun sen ya 18 yaşında çocuk musun hatırlıyor musun o turnuvayı sen?

• üzgünüm adınıza

0|0
    0|0
Yükleniyor...