İtalya bilerek mi İrlanda'ya yenildi?

Söylenecek çok laf var sonuç olarak bizim için EURO 2016 maçları sona erdi. Acı ama gerçek neye güvendik de karambole bıraktıysak. 2008 beklentileri içindeydik ama olmadı işte. Ay ay sinirliyim, üzgünüm!Sizce de İtalya bilerek İrlandaya yenilmedi mi?

Güncellemeler:
Suçu İtalya ya falan atmıyorum. Elbette ilk 2 maçta aldığımız mağlubiyetler bizim suçumuzdu, hak etmedik de çıkmayı ama İtalya yenseydi biz de çıksaydık burada çoğumuz sevinmiş olacaktık.

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• İtalya nin yedek kadroyla yani fazla forma şansı bulmamış oyuncularla çıkmasından belliydi maçı verecekleri. Ama bu sadece bizim için bahane olur. Kendi kendimize yaptık ne yaptıysak. #fatihterimistifa

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Elin şeyiyle gerdeğe girmek yaş iş... İspanya ile eşleştiği kesinleşince rotasyon yapacağını tahmin ediyordum ama 8 as oyuncusunu birden kesince İrlandayi üzerine çekti

0|0
    0|0
  • O. c italya adi takım aslinda dun hata ettik 2 gol daha atsak biz dun turu gecmistik a. conte yuzunden italya yenildi yedek kadroyla cikardi adi herif

0|1
    0|0
  • Koskoca İtalya, avrupa ve dünya kupalarını defalarca evine götürmüş, dünya futbolunun en iyi liglerinden birine sahip, futbolun atalarından bir ülke, kıçı kırık milli takımımız gruptan çıkamasın diye bilerek yenildi.

0|0
    0|0
  • Yedeklerle çıktı adamlar zaten ciddiye almadıkları bir maçtı bilerek mamı vermediler ama iki tarafta mücadele eti :)

0|1
    0|0
  • Açıkçası hak etmediğimiz bir tur olacaktı başkasına bağımlı kalarak. Üzücü de olsa gerçek bu. En azından turnuva sonunda üstü örtülecek sorunlar belki tartışılır da ne yapılacağı hakkında düzgün bir fikir yürütülür...

0|0
    0|0
  • elin şeyiyle gerdeğe girmeye ne kadar alışmışz ya sen 3 maçta 1ini kazan ilk golünü son maçında at sonra git italyaya laf söyle :D

0|1
    0|0
  • Klasik türk insanı kafası ülkede kötü bir şey oldu mu direkt avrupaya at suçu. Berbat bir takım, kötü bir teknik direktör, kötü sonuçlar ee nolacaktı elbette elenecektik, üst turu hak eden bir performans göremedim ben.

0|1
    0|0
    • Kendimiz de suç bulmuyoruz demedim o maç hakkında görüşümü belirttim. Bizim yaptığımız mallıkların elbette farkındayım. Hatta belirttim neye güvendik de ilk maçlarda berbat bir performans sergiledik dedim demesem de değindim

• İtalya zaten tur bileti aldığı için diğer ulkeler neden umrunda olsun? İrlandayi tebrik etmek lazım. Faturayi italyanlara kesmek komik olur.

0|0
    0|0
  • Elin seyiyle gerdeğe girilmezdi zaten

0|0
    0|0
  • Ya senelerdir aynı muhabbet o yenerse bu yenilirse şu şöyle olursa falan hep beklemedeyiz çık topunu oyna kimseye bakmadan çık gruptan

0|0
    0|0
  • o zaman el ziki ile gerdeğe girmeyeceksin

0|0
    0|0
  • adamlar bizyedek çıkıcaz dediler zaten iyi bile dayandılar

0|0
    0|0
  • Çok koydu.

0|1
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • İtalya yedeklerle çıktı yine 1 gol yediğine dua etsin.

0|1
    0|0
  • Bilerek yenilmedi ama yedek cikti dogal olarak.. ceyrek finali dusundu

0|0
    0|0
  • sanmam çok takmıyor ki sen çıkmışsın ya da o çıkmış önemli değil onun için

0|0
    0|0
  • Bizimkiler adam olsaydida 1 mac daha alsaydilar başklarina bel baglamak yerine

0|0
    0|0
  • Olabilir. Ama bizim ona buna muhtaç olmadan bir Hırvatistan gibi rahatça çıkmamız lazım.

0|0
    0|0
  • İrlanda'ya helal olsun bizimkiler son maça bırakırsa elenir tabii

0|0
    0|0
  • imPARAtor

0|0
    0|0
  • İtalya iyiydi bizimkiler ahmaktı 3 maçta 2 mağlubiyet alırsan elenmeye mahkum olursun

0|0
    0|0
  • hayır.3 gün sonra ispanyayla oynayacaklar ve liderlikleri garanti. neden kassınlar ki

0|0
    0|0
  • hadi ordan be adam akıllı oynayıp çıksalardı,3 maçta da beğenmedm bizimkileri

0|0
    0|0
  • birinci olupta ispanyayla karşılaşmamak için yenildiler yoksa ispanyayla oynıycaklardı

0|0
    0|0
  • Kaybedicek bisileri yoktu

0|0
    0|0
  • Evet bilerek yenildi yani şike yapıldı o maçta.
    İtalyanlar şike konusunda dünyada ilk sırada gelir, çok tecrübeli şikecilerdir ama bu maçta yaptıkları şikeyi fazla açık ettiler

0|1
    0|0
    • Conte maç bitmeden adamın elini sıkmaya gidiyo bu kadar da olmaz

• @enesşhn1965
      Boş iş bunlar, hepsi düşmanlık ve hasetliklerinden kaynaklanıyor. Sorun kadro tercihi falan değil, pek çok başka etken var.
      Ama en başta gelen sorun, 14 yabancı kuralı. Büyük takımlarımıza bak hepsinin stoperleri yabancı, birtek semih var yerli o da bu yıl formsuz... Forvet keza öyle.

• Ben milli takımda düşmanlık yapmam fatih terim teknik taknikten anlamasada verdiği gazlarla başarılı işler yaptı bunu kabul ederim ama sen burda gs yi savunuyosun mesele milli kulüp takımı ne alaka milli takım ayrı evet bende düşmanım gs fb bjk üçünün Allah belasını versin ama o düşmanlığı burda yapmam

• He seni düşünecek o da biz Türkiye için oynayalım diyecekti zaten kız başına kalk git kendi beynine hareket etme futbol cahili!

0|0
    0|0
  • Berbat oynuyoruz kendi suçumuzu italya ya belçiyaka atmak saçmalık. Son maçta biraz iyi oynadık diğerleri rezalet.

0|0
    0|0
  • hayir italya bastirdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayırlısı olsun be

0|0
    0|0
  • Bilerek hiçbir takım öyle bir turnuvada yenilmez. Hele büyük takımlar için her maç prestijdir. Bilerek yenildilerse de iyi ettiler.

0|0
    0|0
  • Kederden sigara yakıp duruyorum. Ulan be.

0|1
    0|0
Yükleniyor...