Euro 2016'ya veda, ne düşünüyorsunuz?

Türkiye milli takımı şu an turnuvaya resmen veda etti ama bu takımla turnuvaya daha ne kadar devam edebilirdi ki zaten hak ediyor muyduk devam etmeyi bence etmiyorduk sizce hak ediyor muyduk?

0|0
3|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir gırıptu, biz ispanya ya da yıldızlar toplulugu Hırvatları gelip, geçip yenen bir takım değiliz ki, onlara yenildik diye şaşıralım. Zaten guruptaki senaryomuz çekleri yenip en iyi 3. ler arasına girebilmekti ama olmadı. Neden olmadı?
    Tek sorumlu Şikitalya.
    Şikitalya bunu hep yapıyor, şike konusunda dünya şampiyonudur onlar ve bugünde irlanda maçında şike yaptılar.
    Sorun rotasyon değil, aslında rotasyon yapmaları bizim için avantajdı çünkü 4 gün sonra İspanyayla oynayacak olan as futbolcular, irlanda maçına asılmazlardı ama ilk 11 de olmayan futbolcular kendilerini göstermek için daha ciddi oynardı.
    Amaa hesaba katmadığımız tek şey, bunların şike yapacağıydı ve yaptılarda. İtalya milli takımı ptt 1 ligde kümede kalmaya çalışan bir takım kadar bile oynamadı.
    Benim tek şaşırdıgım şey, şike konusunda çok tecrübeli olan Şikitalya, bu kez çok acemice şike yaptı, çok belli etti yapılan şikeyi

0|3
    0|0
    • Savaşta türkiyeyi satan bir ülke şimdi mi türkiye için çabalayacaktı bunu önceden hesaplayıp ona göre oynamaları gerekirdi

• Bir takımın yıldızlarla dolu olması önemli değil önemli olan senin bu takıma karşı ne yaptığın ne yapabildiğin eğer sen zaten yenilicem karşımızdaki takım iyi takım yıldız oyuncuları var diyerek bir maça çıkarsan ispanya maçındaki gibi 3te yersin 10da yersin ya da hırvatistan maçındaki gibi aptal salakça bir oyun ortaya koyarsan yenilirsin zaten hırvatistan maçında o kadar şanslıydıkki kaç tane top direkten döndü biraz bizimkiler çabalasa belki berabere bitecekti hatta belki maçı kazanacaktık ama yok senin dediğin gibi karşımızda yıldız oyuncular var diyip saçma sapan oynarsan milletin ağzına bakarsın maç kaybetmesini beklersin

• Tabiki mücadele edeceksin ama öyle takımlara karşı kaybettiğinde de sırf içindeki kin ve nefreti kusmak için bunu bahane yapmayacaksın ama maalesef pek çoğu bunu yaptı.
      Sanki olagandışı bir sonuçmuş gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• İtalyan erkeklerinin cenaze namazını kıldıgim dogrudur😂😂

0|0
    0|0
  • Kötü oldu be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 3 maçta ortalama olarak ortaya koyduklarımızla zaten çıkmayı hak etmiyoruz - en azından bana göre- bir kaç saat önce turnuvaya katılan takımların maddi değerlerine baktım. Bizim takım 24 takım içinde 10. sırada. Bana göre bu takımın toplam futbolcu kalitesini böylelikle de potansiyelini ortaya koyuyor. Yani bu takımın potansiyeli en fazla son 16ya girebilecek düzeydeydi. Ve başaramadık. Eğer yakın resme bakarsanız bir başarısızlık görebilirsiniz ya genel resme bakarsak? Biz her avrupa şam. katılan bir takım mıyız? Peki her büyük organizasyona? Bırakın finali, yarı finali, çeyrek finali, turnuva takımı apoletine bile sahip miyiz? İster bazıları kabul etsin ister etmesin Türkiyenin futbol gerçeklerinde şampiyonaya katılmak büyük bir başarı. Şampiyonada gelinebilecek konum veya hedefler ancak turnuva takımı olmayı başarabildikten sra belirlenecek iştir. Tabi merdivenleri 3er 5er çıkmaya hevesli ütopik bir kitleye anlatılabilir mi bu?

0|0
    0|0
  • çeklere yazık oldu adamlar bizden daha fazla hak etmişlerdi. onun dışında biz zaten haketmedik. emre mor a üzüldüm bir de golden sonraki o gülüşünü unutmayacağım

1|0
    0|0
  • Milliyetçi olarak düşünürsek ne kadar gitsek o kârdı aslında.. Zira dikkat ettiyseniz turnuvada kritik goller atanlar, ya da hamleler yapan hep bizim ligimizde oynayan futbolculardı.. Zira mantıken düşünürsek hak etmiyorduk bence.. Elemelerde başkasının şeyi ile buraya katılmaya hâk kazandık zaten.. Bunu bu noktaya bırakmayacaktık. En azından Hırvatlarla berabere kalacaktık ki Allah'ın İrlanda golü ile def olup gitmeyecektik.. Hayırlısı olsun. 2 sene sonra dünya kupasında çoğu olmaz bu turnuva oynayanların artık. Emre Mor diye bir futbolcu kazandık. Umarım kendini geliştirir..

0|0
    0|0
  • Biz bitmez demeden bitti.

0|0
    0|0
  • hersene ''elin bilmemnesi ile gerdeğe giriyoruz'' bu sefer olmadı. iyiki de olmadı. bıktık artık. kendi kendimize bir boku beceremiyecekmiyiz yaa. hep başkasına muhtacız

0|0
    0|0
  • Turu geçsek haksizlik olurdu. Ruhsuz futbolla elenmemiz iyi oldu. Gönül isterdi ki 2008 deki gibi elensek bile mucadele ederek elenseydik. Hayirlisi değilmiş. Dünya kupasinda artik.

0|0
    0|0
  • mk liseli gibi son gune birakirsak boyle olur.

0|0
    0|0
  • Hak ediyoruz diyenleri dışarı alalım boş gürültü

0|0
    0|0
  • Hic üzülmüyorum veda edildiğini !!
    Üzüldüğüm tek şey, takım arkadaşlarda hic gayret yok.. Diğer avrupa daki takımlar gibi hırslı, disiplinli oynamıyorlar.
    Eski A milli takım iyi oynayanlar nerde ki, bundan 15 sene önceydi.. Şimdi sıfır.

0|0
    0|0
  • İçim burkuldu gerçekten..

0|0
    0|0
  • umut verecek mücadele yoktu ki

0|0
    0|0
  • Böyle dandik futbolcularla bu kadar

0|0
    0|0
  • onu bırakta ben Cek kökenliyim türkiye veda ederken benim ülkemide elemiş oldu :D

0|0
    0|0
  • bilerek yaptı italya puşt

0|0
    0|0
  • Hak etmesek, hak etmesek bile devam etmek istedik arkadaş

0|0
    0|0
  • Hayırlısı seneye artk seneyede farklı olcağını sanmam

0|0
    0|0
  • Serefsiz italyanlar ama turklerde biraz daha takim ruhuyla ounasalarxi keske

0|0
    0|0
  • Niye öyle dedin, İtalya yenildi mi

0|0
    0|0
  • El golüyle son 16'ya girilmiyormuş.

0|0
    0|0
  • Hıc hak etmedık arnavutluk bıle hak ettı.. türk futbolunu futboldan gelenler yönetmedıgı sürece türk futbolu düzelmez.. gs - fb derbısı dünya derbısı dıye kendımızı uyuturuz ancak.. gs fb bjk ts türk futbolunu sıkıp attılar

0|0
    0|0
  • zamanında almasan puanları böyle başka takımlara bakarsan yensin diye böyle olur hak etmiyorduk

0|0
    0|0
  • aninda donus dun pohpohlayip durdunuz

0|0
    0|0
    • Ben hiç bir zaman pohpohlamadım ama doğru söylüyosün çok pohpohladılar haklısın

• Tam tersine hakediyorduk ama ilk 2 maçta oyuncular teknik heyet yönetim arasında sıkıntılar yaşandığı için çok kötü oynamıştık. Sorun düzelince son maçta adım attırmadık çeklere farkındaysan

0|0
    0|0
    • Adam gibi oynayıp hiç değilse hırvatlarla berabrre kalsalardı başka takımların skorlarından medet ummazdık bir takım heralde bu kadar az isteyebilir bir kupayı heraldr

• Yine son 16ya 3. lükle gitseydik cidden inanamazdım yani şans bu sefer bizden yana değil

• Her seferinde şansa oynuyoruz zaten futbol takımıda böyle basket takımıda böyle

Yükleniyor...