Bu sorum özellikle kızlara nolur bir bakın .. Erkekler sizde bakın tabii

Arkadaşlar ben ilk başta arkadş olarak başlayan ilişkimiz de 4-5 ay geçtikten sonra bişiler hissetmeye başladım ve bunu gerek ona diğer kız arkadaşlarıma olan davranışlarımdan daha farkli daha özel davranarak gerekse söylemlerimle hoşlandığımı ima ettim. Ben yengeç burcu erkeğiyim eğer ilgilenen varsa bilir ben sevdiklerimi uçan kuştan bile kıskanırım. Bugün bir olay oldu ve benim ona verdigim degeri onun bana vermediğini anladım ve artık şunu anladım ki kimseye değer vermemem lazim ve ben sildim mi tam silerim hayatimdan da kalbimden de... Bugün kü olaydan sonra artik ona da siradan bir arkadasimmis gibi davranicam. Simdi sizce benim bu yeni tavrimi fark edebilir mi artik onun benim dunyamda siradan birisi oldugunu fark edebilir mi ? Ve bu ona koyar mi ? Yoksa zaten sana senin kadar deger vermiyodu neyine koysun oğlum mi dersiniz ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Fark eder sana deger vermedigini anladigin konuyu bilmiyorum ama eger veriyorduysa vea hoslaniosa koyar ona yani belki konuyu acar noldu gibisine sende kirildigin konuyu anlatirsin ? ama hoslaniyorsun ondan acilmiyosun ne bekliyosunki karsidan acik acik konussaydin yani hissettirmek degilde acik acik

0|0
    0|0
    • Karsidan bir adim gormeden niye acilim ? O bana bir adim atsin ben 10 adim atarim

• O da bana diyordu sen benim icin cok degerlsin senin yerim bende ayri falan ama bugun amladim ki pek de ayri değilmis :)

• e öyle diyosa daha napsin kiz :) belkide bekle bekle skildi ondan öyle yapti artik istiosa konussun istemiosada bileyim diye

Kızlar Ne Diyor 3

• Deger vermiyorsa neden koysun ama bence senin ona verdigin deger bitmemis hala bunu dusundugune gore

0|0
    0|0
    • Bi cirpida bitmez tabii ki ama bende inadim inattir askimdan olsem bitirmisimdir. Geceleri aglarim ama sabahlari dimdik hic bisi yokmus gibi ayakta dururum. Ben de boyle bir delikanliyim

• Iyi tebrikler

• nasıl belli ettin peki hoşlandığını ne gibi söylemlerle?

0|0
    0|0
    • Sürekli onun benim

İçin değerli olduğunu, tatlı ve hoş kız oldugunu, problemi oldugunda kendi problemim gibi ilgilendim ve onu kiskandigimi da yuzune karsi soyledim daha ne olsun be arkadas. Bunlari avarel'e yapsam o bile anlardi bu anlamadiysa ...

• Bence bir arkadas gibi davran kacan kovalanir bunu unutma :)

0|0
    0|0
    • Kovalicagini sanmiyorum ama ona koysun yeter anlasin artk onu artk siradan gorduumu yeter

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...