Gençler squat basmam lazım?

Karın bölgemde kas kütlesi istemiyorum ağırlığım daha çok kalça ve bacak bölgesine
Onun dışında fitness yapıyorum pek profesyonel değilim protein tozu kullansam bana olan katkıları neler olabilir veya zararları?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• her insanın belli bir protein alması gerekir protein tozuyla protein arasında hiç bir fark yok eğer içtiğin gerçek bir protein tozu ise zararı yok tabi kakao değilse :D
    şimdi gelelim senin durumuna normal bir insandan daha çok protein alman gerekiyor kilonun 1,5 - 2 katı neden dersen sen kaslarını yıpratıyorsun proteinde kasların onarılmasını sağlıyor evde oturan yan gelip yatan vatandaşsa kaslarını yıpratmıyor böylece kasları için gerekli olan proteini alıyor ağırlığı kadar falan her neyse dediğim gibi kilonun 1,5-2 katı protein alman gerekir protein tozunun sihirli değneği yok yani sen protein tozu içince istediklerine kavuşmayacaksın protein tozu yediklerinle karşılayamadığında gerekli olabilirki yediklerinle çok rahat karşılayabiliyor olman lazım yazarken bir kaç işle uğraşıyordum parça parça yazdım karışık olabilir :d

0|0
    0|0
    • Sorun değil de

• Tamam teşekkür ederimm

• rica ederim kolay gelsin

En İyi Kız Görüşü

• İçi boş olarak şişersin ve fazla kullanımda karaciğerin iflas eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle protein tozu gıda takviyesidir yeterli beslenildiģi takdirde alınmasına gerek yoktur ve yeterli beslenildigi halde hic bir ek fonksiyonuda yoktur. Zararlı degillerdir bunun yüzlerce bilimsel makaleleri deneyleri vardır kulaktan duyma bilgilerle kafanızı karıstirmayin biraz arastırmanız yeterli olucaktır. Kalça ve bacak daha yogun istiyosanız o bölgelere yoğunlaşmanız o bölgelerinizin daha çok gelişmesine sebeb olucaktır. Sağlıcakla kalın

0|0
    0|0
    • Peki protein tozunu düzenli almak mı gerekiyor mesela bir gün içip öteki gün içmesek?

• Hocam dediğim şeyi hala anlamıyorsunuz ek gıds takviyesi diyorum beslenebildigin gün alma beslenemedigin gün al bu streoid kürü değilki illa almak zorunda olasın.

• Şu anlattığın spor mantığı o kadar saçma ve bilimden uzak. Öncelikle bir araştır kas nedir Nasıl yapılır bileşenleri nedir kadınların erkeklere göre kas yapma oranları nedir? Neden kas yapmak için ağırlık kaldırırız protein tozu nedir vs vs öncelikle bunları öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • fazla kas yapmasin merak etme yap adam gibi squat

0|0
    0|0
  • faydasını görürsün elbet. güzel kas kazanımın olur. karnının çıkması zaten yağ oranınla alakalı çok kaslı olsan bile yağ oranın düşük olmazsa karın kaısn görünmez

0|0
    0|0
    • Peki protein tozunu düzenli almak mı gerekiyor mesela bir gün içip öteki gün içmesek?

• o halde antrenman günler ial sadece. önce ve sonra

• Tamam teşekkür ederim

• Bir uzmana danış kendi basina kullanma :/

0|0
    0|0
  • zararli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağırlık kullanarak kalça çalışacaksan protein tozu değil bcaa kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanma bence spor sonrası proteini besinlerden al

0|0
    0|0
Yükleniyor...