118li numaralar hakkında

Merhabalar. Malum tvlerde hep 118li numramaların reklamlarını görüyoruz. Ben cep hattımı alırken bundan 2 yıl önce telefonum rehbere kaydolmasın dedim ama geçen yıl okuduğum haberde GSM şirketlerinin numaralarımızı 118li hatlara sattığını okumuştum. Geçenlerde de görüşmek istemediğim eski bir arkadaş aradı bei numaramı 118den buldum dedi. Böyle bir olay yaşayan var mı? Ben rehbere kaydolmayacağım desem de numaramı 118li(örneğin 181880 veya 11890 gibi) hatlardan bulmak mümkün mü?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• evet bu mumkun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sana sormadan rehbere ekliyorlar. cok sinirlenmiştim ben de. sildirebiliyorsun rehberden numaranı.

0|0
    0|0
    • Anladım çok sağol peki tukcellden yeni numara alsam veya turkcelle numaramı taşısam bir başkası öğrenebilir mi?

• ögrenebiliyor benim bildiğim. sen arayıp telefonla rehberden numaranı sildir. ben böyle yapmıstım.

• tesekkür ederim gizli.

Erkekler Ne Diyor 1

• numara gizlemeye hiç gerek duymadım

0|0
    0|0
    • Valla kardeş ne mutlu sana yapışık akrabalardan bulaşık eski okul arkadaşlarından da onların menfaatçiliklerinden de bıktım ben yoksa durup duran insan niye numara değiştirsin veya gizlesin

Yükleniyor...