Burada fenerbahçeyi olumlu olumsuz eleştirdiğimi herkes bilir ama şu kare için fenerbahçe alkışlanır bence

sizce de öğle mi peki ? link

0|0
13|45

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Hayırdır? Sen ki fener düşmanı ve kafadan sakat biri olarak nasıl oldu da iyi birşey söyledin? Nick i omega yazmışın ama anlaşılıyor ki çocukken pek omega alamamış vücudun normaldir :))))

1|1
    3|4
    • senin verdiğin cevaptan nasıl zekan ve kişiliğin olduğu belli

• Hazımsızlar eksilemeye başlamışlar. zavallılarrr :)))))) hahahaaaaa

• evet dün gördüm sadece o değil birkaç tane daha bu şekilde foto vardı.gerçekten helal olsun

0|3
    1|2
  • bunda alkışlanacak olan ne onu anlamadım. fotoğraf çekilince çok iyi insanlar mı oldular. köprü mü yaptırdı. cami mi yaptırdı.. neyi alkışlıyoruz :)

1|2
    1|5
    • sadece o kızı mutlu ettiler değer verdiler

• daha fazlasını yapacak imkana sahipler ve yapmalılar. belki de yapıyorlardır bilemeyiz tabi. baroniyi bilmem de volkanın samimiyetine hiç bir zaman inanmam ben. karakter yoksunu olduğunu düşünüyorum..

• İnsanlıkla ilgisi olan herkesin yapacağı yapması gereken bir şey takdir edilecek bir durum yok insan olmayıda takdir edersek işimiz var

1|0
    0|1
  • Bunun Fenerbahçelilikle Galatasaraylılıkla bi' alakası yok.. Ben insanım diyen herkesin yapması gereken bi' davranış olsa gerek!

2|1
    0|0
  • Bu tür bir şeyi sadece fenerbahçe sk. değil hangi kulüp olursa olsun yapıyor zaten. Sadece fenerbahçe'ye özel bir durum yok ortada o yüzden ben sadece fenerbahçe'yi değil, temelinde örf ve adetlerimizin olduğu ve buna bağlı kalarak epey vicdanlı bir toplum olduğumuz için "TÜRK MİLLETİ"ni tebrik etmek istiyorum. Saygılar.

0|0
    0|1
  • (yook olur mu illa holiganlık yapılacak rakip takım dünya kupasıda alsa yook o düşman ) taraftarlık anlayışının böyle olduğu bir ortamda alkışlanmıyor işte. zhniyetini sktiklerimin holiganları

0|2
    0|0
    • güzel konuşmuşsun birader futbol teröre dönüştürmeye çalışıyorlar başarılılarda +1

• bÖYLE OLmalı.

0|1
    0|0
  • takım tutmakla alakası yok ki

İNSAN OLMAKLA İNSANLIKLA alakalı bir durum

Vicdan ve Merhamet kalmışsa herkes insan gibi davranır

1|0
    0|2
  • bu normalki sadece bu kadar gösterilmiyodu bir tanesi vardı kim olduğunu hatırlamıyorum leğen gibi bişeyle gelip idmanları seyrediyodu. sonrada fb li oyuncularla sohbet ediyodu

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayın ama Galatasaraylı ve Beşiktaşlı oyuncular bunun kat kat fazlasını yapıyor hemde göstermeden.Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek...Sevgilerle...

0|0
    0|2
  • Hiç bir zaman değişmeyecek:

link

1|1
    1|1
  • keşke sadece fotograf çekmekle kalmazsa bu tür şeyler

0|1
    0|1
  • olabilir ama ..inandırıcı değilsin sen gerçekten bir fener düşmanısın farkettim :D

0|1
    0|0
  • Bu tür şeyleri düşmanım yapsa ona karşı bile hemen kanım ısınır o yüzden kim olsa alkışlarım.

1|1
    0|1
  • resimler fenerle alakası yok sadece c.baroniyle volkan insanlık yapmış

0|1
    0|1
  • ben bilmiyorum. bence öğle değil öyle.

1|1
    1|1
  • Kişileri alkışlarım ama herhangi bir takımı değil. Onlara milyon dolarlar kazandıran sizlerin alkışlanması gerektiğini düşünüyorum. Durma eksile.

0|1
    0|3
  • Vayy kurban olduklarım; neler var bee, kurban olurum size <3

0|1
    0|1
  • kesinlikle, bu tür dayanışmaları tüm takımlarda görmek isteriz

0|0
    0|0
  • FENER BAHÇEM CANDIRR CANN

1|1
    0|2
  • kesin fenevlilere duygu sömürü primi verilmiştir. ya da bu görüntüler fotomontajdır. fenevlilerden böyle bir şey ne bu dünyada ne de öteki tarafta beklemem...

0|0
    1|1
  • ne olmuş yanı Galatasarayım da yapar bunu ama güzel :)

0|2
    1|1
  • Çok duygulandım bravo fenerbahçe

0|2
    0|1
  • Yapmaları gerekeni yapmışlar, alkışlanacak bir şey yok

1|1
    0|1
  • fenerbahçe her zaman alkışlanır

1|2
    1|3
  • alkışlarız o zaman tamam.haketmişler hakkaten

1|1
    0|1
  • resimde insani bir davranış var kişileri alkışla fenerle ne alakası var

1|1
    0|2
  • kurban ol fenerbahçeye sen

1|1
    0|2
  • Helal olsun Alkışların en büyüğünü hakediyolar...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkes bilirmiş ben bilmiyorum tüh:/

1|2
    1|2
  • Olması gereken bu zaten Balım..

Tabi sürekli çirkeflik peşinde oldukları için bu tarz olayları tuhaf karşılıyoruz..! :)

1|1
    1|2
  • FENERBAHÇE her zaman alkıslanr

1|1
    0|2
  • Bizce de öğle değil. Bizcede öyle.

0|0
    0|2
  • bence bu çok güzel olmuş :))

1|0
    0|0
  • herkes TC yaziyor benim icimden ise FB yazmak geliyor:D

0|1
    0|1
  • Hangi takımın insanı olsa yapardı normal bir şey

0|0
    0|2
  • Alkışlanır tabi. Galatasaraylı olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • "öyle" :)...

0|0
    0|2
  • Adamsınız fenerbahçe

0|1
    0|0
  • Alkışlamak lazım ama ölümüne Galatasaray

0|1
    0|2
  • Katiliyorum helal fb ye