Bana ne oluyor????????????????

4 5 aydır zaten kendime olmayan güvenim iyice yok oldu kendimden tiksinmeye başladım ve aynalara bakamaz hale geldim dışarı çıkınca bütün insanların bana baktığını ve alay ettiklerini düşünüyorum bana sorulan en basit sorulara bile cevap veremiyorum dışlanıyorum insanlar tarafından dinlenmiyorum ve umursanmıyorum ya da bana öyle geliyor bilmiyorum insanlarla konuşmak bile istemiyorum bütün günüm müzik dinlemekle geçiyor sizce neden böyleyim ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• bende aynı durumdayım ama kendımı sevıyorum sadece yanlızlıgıma mapsoldum.bence kendını sevmıyorsun.en ufak sorulara cevap verememen kusur degıl kı.bence kımseye bakma kendını sev ve degerını bıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden böyle oldun peki? Bunu senin biliyor olman lazım. Seni ne bu hale getirdi.?

1|0
    0|0
    • okulda hiç olmayacak biriyle aramda dedikodular çıktı bunun dedikodu olduğu biliniyordu ama herkes tarafından alay konusuydum sonra çirkinlerin sevmeye hakkı yok deyip kendimi insanlardan soyutladım o gün bügündür mutsuzum işte

• Kendine çirkin demeyi bırak önce. Sonra da insanları umursamayı bırak. O insanlar mı senin hayatını belirleyecek ya da elinden tutacak ? O okul bittikten sonra belki de hiç birini görmeyeceksin bile. Geçici insanlar için kendini üzme.

• Depresyon veya sosyal fobi gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • kendini sevmelisin özgüvenini geri kazanmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...