İnce bel kalın bacak?

Ben zayıf sayılabilirim. 1.75 boy 57 kiloyum. Bacaklarım çubuktan farksız. Belim ince. Şimdi ben bir çakallık yapacağım dar pantolonumun altna tayt giyip bacaklarımı kalın göstereceğim. Sizce bu iyi bir fikir mi? Öteki türlü pantolon böyle tam oturmuyor geniş geliyor gibi oluyor. Sizce ince bel kalın bacak görünümü itici olur mu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kendine süngerler ve tayt kullanarak "bacağı kalın gösteren tayt" yap pantolon altına giy test et sonra lisansını al pazarla o buluşu :P destekli-dolgulu sütyenden sonraki en büyük buluş olur ama patentini alman lazım :::))

1|0
    0|0
    • :D cılız olanların yeni kurtarıcısı olur. Tamam çok dalga geçtin ama düşüyor belimden pantolonlarım napayım ben

• :D:D:D tayt giyip gidemem okula bikere onu kafandan çıkar

• etek altı tayt ))

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence uğraşma hiç, ince her zaman daha güzel, kalına ne gerek var ki...

1|0
    0|0
  • atın bir organına kelebek konmuş gibi olur bence :D

0|0
    0|0
    • aslında baktım aynadan öyle olmuyor:D Sadece pantolon tam oturuyor üstüme:D

• kendine yakıştırıyosan giy gitsin. yanlış anlama sapık değilim ama erkeklerin fikrini merak ediyosan bir fotonu koy pantolonla belden aşağı sana söyleyelim olmuş ya da olmamış diye şimdi pek yardımcı olamayız hayal gücümle düşünmeye çalışyıroum sen pantolon tayt deyince aklım başka yerlere gidiyor olmuyor yani :D

• itici olmaz ama öyle çakallık yapmana ne gerek var. doğal ol böylesi daha güzel. görüntünle insanları etkilemekten çok cesaretin, yardım severliğin, özgüvenin ve kültürünle insanları etkile. hem daha kalıcı hemde daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • kandıracağın şahıs o pantolonu çıkarmayacaksaa ?

kimi kandırıyosun canım sen ?

0|0
    0|0
    • yok be okula gitcem kimseyi kandırmıcam pantolon düşüyor belimden:D Kimse çıkartmayacak o pantolonu

• bence doğal olman en güzeli Bu yaptığın insanları aldatmak değil kendini aldatman olur ve ince bacaklı bayanlara diz altı etek daha çok yakışır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • :D

• aman nolcak kime ne benim taytımdan tuytumdan

• sen kilo almanın yollarını bul bence :))

0|0
    0|0
  • görmeden konuşmak yanlış olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarım çubuktan farksız diyosun, öyle yaparak kötü görünmemesini sağlayacaksın amaç o zaten niye itici olsun :D

0|0
    0|0
    • ama ben kötü görünmemesini sağlarken iyice kötü bir görünümde olmaktan korkuyorum:D

• evet aslında pek farketmiyor birşey:d

Yükleniyor...