Fatih Terim sizce egoist ve kibirli değil mi?

Basın toplantısında medyaya atarlanması. Prim üzerinden sohbetleri. Hatayı kendisinde aramayan bencil herifin teki. Havasından geçilmiyor bre... Turunuvada en pahalı en lakayit en ukala antrenör bence!!!

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla egoist..
    yanlış oyuncu tercihleri yüzünden şimdi ihtimalleri hesaplıyor olduk

0|1
    0|0
    • Mod rica etsemsoruma bakarmısın kaba bişr yorum paylaşıldıda şikayet ettimde kaldırabilirmisin.

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet egoist birisi

0|2
    0|0
  • Kibirli

0|2
    0|0
  • Bencil, egoist, kibirli hepsi bu adamda toplanmış

0|2
    0|0
  • Katılıyorum

0|2
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Çok gıcık hem de dogruyu duyunca sinirleniyor elestiri kaldıramıyosa byess

0|1
    0|0
  • Öyle birde aşırı sinirli

0|1
    0|0
  • E günaydın.. Bu zamana kadar bu kadar pohpohlanırsa olacağı bu

0|1
    0|0
  • bir de malayrica. In the tabela

0|0
    0|0
  • sende milyon eurolar alsan maaş sende öyle olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Katılıyorum , karakteri çekilecek seviyede değil

0|2
    0|0
  • açıklama kısmına katılıyorum, insan büyüdükçe küçülkmeyi bilmeli bunu başarabilirse daha da büyür ama fatih terim için bu işler zor...
    "Basın toplantısında medyaya atarlanması. Prim üzerinden sohbetleri. Hatayı kendisinde aramayan bencil herifin teki. Havasından geçilmiyor bre... Turunuvada en pahalı en lakayit en ukala antrenör bence!!! "

0|1
    0|0
  • hem başarısı yok hem de bilgiç hareketler bence gitsin şenol güneş gelsin tekrar Eski günleri yaşayalım

0|1
    0|0
    • 2002 ruhu aynen.

• Aynen ben o zamanlar 2. sınıfa gidiyordum. Hasan Şaş'ın Brezilya'ya attığı golu öğretmenler odasında izlemiştik.

• orta okuldaydım yaz tatilinde bilgisayar kursuna gidiyordum ne günlerdi be :) İnş ŞEnol güneş gelirde tekrardan başarı elde ederiz

• Öyle olmasa Tayyip ile anlaşamazdi

0|1
    0|0
  • Artist mi bazarda

https://www.youtube.com/watch?v=ucUujPhO7w4

O huylarını hıc sevmem ama cok artist davranıyor ego tavan yapıyo :D

0|1
    0|0
  • Yendiği takımın üç oyuncusu bizim ligde oynuyor.
    Şu an Hollanda da öyle... İki önemli oyuncusu bizim lig seviyesindeydi. Ardımızdan üçüncü oldular.

0|1
    0|0
  • Hepsi reklam yildizi

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ikisi de fazlası ile var

0|1
    0|0
  • Evet kendini bir bok zannediyor

0|1
    0|0
  • Fatih Terim ve Arda Turanin tek suçu Türkiyenin dalında en başarılı şahısları olmalarıdır ufak bir düşüşlerinde etraflarinda kuyularini kazmak için bekleyen çok kişi var sonuçta ikisi hem Galatasarayli hemde en başarılılari

0|0
    0|0
    • Bence fazla pohpohlandılar ve şımartıldılar. Bu zamana dek taraftarlar her zaman Fatih Terim ve Arda'nın arkasındaydı. Mesele asla eleştiri kabul edememek. Federasyondan prim mevzusu zaten ayrı bir muamma. Para için ordaysan bırak o formayı hiç giyme daha iyi!

• Para için orada olsaydı ihtar çekip kampı terk ederlerdi bunlarda Arda Ve Imparator düşmanlarının uydurması Ardanin kendisi prim benim için önemli değil diye açıklama yaptı bugün bu iki Futbol insanı yeri gelir eleştiride kabul etmez çünkü Türkiyede kim bu 2 sinden dalında daha başarılı da kimin haddine eleştirmek?

• fatih terim gibi kendini beğenmiş başka bir insan, çok zor bulunur.

0|1
    0|0
  • hemde ne kibir

0|1
    0|0
  • Türkiyenin gelmis gecmis en iyi, en basarili teknik direktörü...

Egoist ve bencil oldugunu nereden biliyorsun, tanisiyormusunuz? HEDEF GÖSTEREN YIKICI, HAKARET ETMEK ICIN YÖNLENDIREN ÖNYARGILI KONU ACMISSIN!!!

0|0
    0|0
  • Gıybet yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...