Arkadaşlar vücut geliştirmeye başladım yağ sıkıntım var ?

Vücut geliştirmeye başladım haftada 5 gün 3 saat kadar.Ama benim karın yağının altında baya kas var daha önceden çünkü kasım vardı hatta elleyince baya belli oluyor ama üstünde yağ var onları nasıl eritebilirim .Yağ yakıcı kullanmiyacağım. Nasıl bir diet önerirsiniz bana ekmek pilav hamur işi ve asitli içecekleri kes düzgün bir şekilde yemek yer eritirsin diyorlar da işe yararmı sizin tavsiyeleriniz var mı ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Creatin falan kullanma sakın.Yaşam tarzını bilmiyorum ,ama sana şu kadarını söyleyebilirim kaslarına ciddi ciddi oksijen girmesi gerekiyor.Yani ne demek bu,aerobik sistemini geliştirmelisin , %40 tempoyla olabildiğince koş mesela,sabah yarım saat erken kalkıp koş hergün.Sağlam kahvaltı yap.Karbonhidratlı gıdalardan uzak dur.Tekrar ediyorum yağ yakımı için vücuduna oksijen girmeli ciddi anlamda.Sen anladın beni.

0|0
    0|0
    • Oksijen dağıtmada iyiyim çünkü branşım kickboks ben çetili sebeplerden dolayı bıraktım ve baya kilo aldım yani onu uygularsam işe yariyacaktır teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• bunun için diyetisyene gitsen daha iyi çunku zaten vucut geliştireceksin. proteince zengin beslenmen gerek o yuzden bir doktor eşliğinde yap herşeyi..

0|0
    0|0
    • Diyetisyenin yaptığı program beni kesmiyor çok söyledim ayda 2 kilo zar zor veriyodum

• önemli olan kilo değil yağların erimesi. senin yağlar kasa dönusurse zaten kilo kaybı olmaz

• Yağlar kasa dönüşmez :)

Erkekler Ne Diyor 6

• mekiğe asıllll bırakmaa

0|0
    0|0
  • Vücut gelistirmeye yeni baslayan biri icin Haftada 5 gün antreman cok fazla.

Kaldı ki antreman günlerinde 3 saat calısma kaslarını güclendirmez,eritir.

0|0
    0|0
    • Kas çalışmam 45 dk felandır diğer şeyler koşu ve kum torbası branşdan doalyı kum torbası

• ekmek pilav hamur işi ve asitli içecekleri kes düzgün bir şekilde yemek ye eritirsin

0|0
    0|0
  • boy kilo falan kaç söyle bi

0|0
    0|0
    • 194 boy 111 kilo kemiğim baya kalın vücudum baya iri ama karın çevremde göbeklenme var

• Kıçımız yere deymiyorki çok tempolu bir hayatım var

• barfix falan önercem çekmen çok zor boy çok uzun vücud kalıplı koşş koş

• Ekmek fazla yeme.Koladan alkolden uzak dur.

0|0
    0|0
  • Diyet programı yazdır ve ona uy

0|0
    0|0
Yükleniyor...