Ve Rodallega Galatasaray'da. Ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray üstüste transferler yapmaya başladı. Serdar Aziz için imza töreni yapılırken Rodallega ilede anlaşma sağlandı.
http://amkspor.sozcu.com.tr/2016/06/22/galatasaray-rodallegayi-transfer-etti-503245/

1|1
1|19

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray nokta atışı transferler yapmaya devam ediyor. Rodallega bu sene ligde en beğendiğim santrafordu.
    Serdar Aziz ve Rodallega öyle sanıyorum ki İmparatorun transfer listesi olsa gerek çünkü ikisinide çok beğendiğini kendisi söylemişti.

0|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer doğruysa Galatasaray gerçekten çok isabetli transferler yapıyor demektir ve çok iddialı bir duruma geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 18

• Eğer transfer gerçekleşirse en az burak kadar faydalı olacaktır bak kadroya Muslera-Linnes-Serdar Aziz-Chedjou-Carole-Podolski-Selçuk-Dzemaili-Sinan Gümüş-Sneijder-Rodallega çok sağlam bir kadro olur Dzemaili yerine Meloyu getirseler çok daha iyi olur ama Dzemaili de fena oyuncu değil Telles ve Bruma ikisi de giderse çok önemli olmaz en azından para kazanır klüp

0|1
    0|0
  • Anadolu takimi tarzi transferler oluyor. Ikisi de iyi oyuncular elbette ama anadolu takimlarindan oyuncu alip takimi kurtarmasini bekleyen her takim husrana ugradi bugune kadar. Serdar'in kumasi cok saglam ama pahaliya itelediler. +3 oyuncu olayini hak edecek bir durumu yoktu. Hem yerli hem de stoper yani disaridaki en az o seviyedeki cogu stoperin fiyati o kadardi zaten. Rodallega'nin da sadece bu sezonu var. Hayatinda bir macta 2 gol atmisligi dahi yoktu gectigimiz sezon oncesinde. Bu bir baslangic diyip gerisini getirebilirse guzel ama bu sezon disinda iyi bir gecmisi yok.

0|0
    0|0
  • galatasaraydan flash transfer. önümüzdeki sezon avrupada mücadele edecek olan kulübe bir dünya yıldızı

0|1
    0|0
  • Umuttan iyidir işimizi görebilir. Aç futbolcu her zaman katkı sağlar. Rodallega da yararlı olacaktır

0|1
    0|0
  • kesin değil bu gs kimi alırsa alsın işi zor yönetimin beyni yok zaten avrupa cezası var daha trabzona 2 milyon € borcu var

0|1
    0|0
  • Gelecek sene Avrupa'da sahne alamayacağımız için anamızın liginde gayet iş yapacak top tepici, güzel.

0|0
    0|0
  • rodallega daha kesinleşmedi

0|0
    0|0
  • transfer iyi ama neye göre iyi, maliyeti önemli para saçılmamışsa iyi

0|0
    0|0
  • Roddellaga on numara ucuz santrofor bir oyunucu. Ama akhisar yalanladı bu transferi gene bilmiyorum hayırlısı olsun (fbliyim)

0|0
    0|0
  • transfer yasağı yok muydu

0|0
    0|0
  • zenci seversiniz siz

0|0
    0|0
  • Berbat bir transfer diyebilirdim avrupada olamıyacagımız için böyle transferler işe yarar

0|0
    0|0
  • Dembele gelmiomu ya

0|0
    0|0
  • kesinmi

0|0
    0|0
    • Sanırım kesin, birbirinden çok farklı sitelere aynı anda düştü bu haber ve kesin rakamlar bile verildi

• hmmm güzel haber iyi bir tranfer daha

• Kesinlikle

• Iyi iyi yapsin batmasi daha kolay olacak bu gidisle

0|0
    0|0
    • Bazilarinin aksine oyuncuya lafim yok begendigim bir oyuncu hatta besiktasa gelmesinide isterdim serdarinda gelmesini isterdim ama galatasarayin ceza aldigi senede bonservisle nasil oyuncu aliyor onu cozemedim tekrar ceza yeme ihtimali var

• Saçma sapan adamlar getiriyor takım

0|0
    0|0
  • guzel

0|1
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
Yükleniyor...