Ne yapmak ıstedı sızce

arkadaslar bı cocuk okulda arkadasıma benı sordurmus bende gelsın falan dedım cocuk benı facesıne falan ekledı bı sure sonra konusmaya basladık. normal gıdıyodu her sey konusuyoduk falan. ders saatlerımız uyusmadıgı ıcın bana senın ıcın erken gelırım falan dedı bende tamam dedım. okuldayız..yanıma gelsene falan dedım yok arkadasın var yok soyle yok boyle bı suru bahane uydurdu gelmedı en basta sonradan geldı ama bırbırımıze bakıyoruz konusmuyo falan. çok kastı kendını gıbıme geldı bır hareket olsun dıye benı sınıfa bırak dedım yok bırakamam yemek yıycem falan dedı. aksam oluncada bana mesaj atmıs bugun benden hıc yapamayacagm bısey ıstedın benı sınıfa bırak dedın dedı bende bılmıyorum benım ıcın okula erken gelmen hosuma gttı ama yanıma gelmemen tuhaftı dedım hep boyle ayagına mı cagrcaksın dedı bende kusura bakma ama hep boyle devam edıceksen olmaz dedım bıraz uzattı falan bende kısa kestım oda sen bılırsın dedı. bı baktım benı sılmıs falan facesınden ve kısa bı sure sonra baska kızla gordum okulda kızın elını tutuyo bana bakıyo falan kız yanındayken bıle bana bakıyo.. erkekler kusura bakmayın ama bazen harbı salak gıbı davranıyosunuz. ne yapmak ıstedı mesela bu cocuk bı fıkrı olan var mı

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herif şıpsevdidir. Aldırma. Ucuz kurtulmuşsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Helal olsun diyorum. Dediğin gibi salakmış resmen. Fazla çocuk kalmış senin yanında :) sen zaten normalde yapılması gerekenleri yapmışsın, teşhisi de doğru koymuşsun :) başka cevap arama bence.

0|0
    0|0
  • Birak resmen akil yok onda kendi kendine tribe girdi o zaman oyleyse sende baska erkekle cevabi ver mal resmen senle simdi olay olduya o sira bu kizdan hoslanmaya basladi sonra o kiz icin seni sildi dengesiz bence bir daha hic sans bile verme sil at gitsin daha iyi.

0|0
    0|0
  • Biri bana silah bulsun yaşamaktan soğudum bu ergen saçma sapan sorulardan kendi bile ne demek istediğini anlamıyor

0|0
    0|0
  • sana yakınlasmak ıstedı senı begenmedı baskasınla oldu sonra baskasının yanında sana bakarak benım yanımda olabılmek ıcın bana hıtap etmelısın böle der dıye mesaj vermıs.

0|0
    0|0
  • Ablacım onun sorunları var diğer erkeklere niye laf atıyosun.

0|0
    0|0
  • kırk yıllık manitacıyım böyle böyle makara görmedim vay anasını yaa

0|0
    0|0
  • bildiğin mala bağlamış onu bunu bırak böle insanlarla muhattap olma:D

0|0
    0|0
  • dedigin gibi çocuk tur. lar ler ekini kullanmayalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendisine sorsana

0|0
    0|0
Yükleniyor...