Dans Ederek Kilo Vermek Hayal mi?

Arkadaşlar Merhaba,
Geçenlerde nette '' DANS EDEREK KİLO VERDİ'' manşetlerini falan gördüm. Bu doğrumu? Siz kilo verdiniz mi? Sadece bu manşet hakkında konuşalım lütfen egzersiz vb. konular açılmasın onları biliyorum. Lütfen kilo verenler var mı? varsa hangi dans? kaç gün? kaç saat alta yazsınlar. Lütfen artık kolay bir şekilde kilo vermek istiyorum ama sadece dans için, konuşalım diğer konuları biliyorum ama onlar istemiyorum. Eğer kilo verirsem deniyeceğim bu günden. Kız erkek fark etmez, kilo veren varsa bana bir yardımcı olsun olursa önceki sonraki fotoğrafını da atarsa sevinirim. Anket yaptım isteyen oy kullanabilir. Allah orucunuzu kabul etsin. Hayırlı günler. Teşekkür ederim.*w* ♥♥♥

• Ben kilo verdim çok kolay bir iş.
    20% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • Kilo verilmiyor, hep yalan bunlar.
    20% (2)29% (2)24% (4)Oy Ver
  • Denemedim, ama verenler varmış.
    50% (5)43% (3)47% (8)Oy Ver
  • Veriliyor, kesinlikle eminim.
    10% (1)28% (2)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• maksat hareket yaparak kalori vermektir dans olayı standart hareketler yaparak kilo vermektense ve bu sıkıcılığı yaşamaktansa olaya biraz renk ve eğlence katarak o eforu vermek amacıyla icat edilmiş bir şey. yaz da geldi zaten tv lerde izlersin bolca... maksat kalori yakmaktır bu şekilde yapabileceğini düşünüyorsan dene kızlar seviyor öyle şeyleri.. kolay gelsin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yalan yalan söylüyorsun :D arkadaşlar kilo vermek yaptığın egzersizle alakası yok pek :D yediklerinle alakalı eğer beslenmene gerçekten bir düzene sokarsan hani yesem yarıyor derler ya zıplasam yarıyor duruma gelirsiniz :D sadece egzersizlerin volümünü artırsın kaslar yıpranır onarılırken kalori açığı oluşur kilo verme hızlanır :) sorun varsa sor

0|0
    0|0
  • üçüncüsü

0|0
    0|0
    • Sağol, kilo veren bir arkadaşın var mı?

• tanıdığım yok ama sonuçt dans demek hareket demek ve bütün vücudun çalışıyor mantıksal olarak baktığında kilo verebilmen lazım

• hayal. tamamen saçmalık. neden başka ülkede yok bu öyle düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...