Bi bak belki çok yardımın dokunacak :)

Arkadaşlar ben liseyi bitirir bitirmez pmyo girdim ilk seferde kazandım . Şu an 1.sınıfdayım seneye polis okulunu bitiriyorum bitirdikten sonra işe başladığımda maaşımı biriktirip araba almayı ardındanda evimi almayı düşünüyorum . Ev konusunda ailem destek verecek . Daha gencim 20 yaşında polis olacağım altımda araba ve hayalimdeki ev .Benim gibi bir sevgiliniz olsa ne düşünürsünüz kızlar ? Sevgiliniz ya da eşinizin polis olması sizce iyi mi ? Sizlerin fikirlerini almak istiyorum inşallah düşündüğüm şeyleri söylersiniz .

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim . Şimdi çıkmam lazım Allah'a emanet olun .

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ev ve araba almak için para biriktireceksin. maaşın 2 bin tl olsa, 500 ünü kendin harcasan, bir senede arabanı alırsın belki. ama ev alman için en az 10 sene para biriktirmen lazım. yani 30 yaşında ev ve araba sahibi olmuş olacaksın. o da aylık herhangi aşırı masrafın olmazsa. eve eşya almazsan, kimse hastalanmazsa vs

0|0
    0|0
    • Ailem yardım edecek ev konusunda araba konusundada ederler sorun olacağını sanmıyorum .

• Polis 2500 alıyor en az...

• Anladım

Kızlar Ne Diyor 6

• Polislere ön yargım yok.Kızlar unuformalı erkekleri seviyorlar.Hakkında hayırlısı olsun :)

1|0
    0|0
  • bende polıs kızıyım ve esımınde sevgılımınde polıs ya da asker olmasını ısterım bılmıyorum neden ama dıkkat ettıysen genelde polıs kızları asker ya da polıs tercıh etmıyor ama ben oyle tercıh edıyorum bencede erkenden evını arabanı alman cunku evlendıgınde bunlara vakıt kalmayabılır

0|0
    0|0
    • o polıs ııcn degılde genelde oledırr rahat ve huzurlu bır yasamıstersen evı vee arabam olmadan evlenmeyı dusunmeyecen :)

• aynen mezun olayım hemen evlenmeyecegım :) once arabamı ve evımı alacagım yasım 30 olur ama olsun

• 20 yaşında polis olacağım diyorsunuz da, yaş 25-29 diye yazıyor. Neyse, cevaba gelecek olursak, maalesef

düşündüklerinizi söyleyebilmem için yalan söylemem gerekecek, ki ben yalan söylemeyi beceremem.

0|0
    0|0
    • Peki sen ne düşünüyorsun hiç sorun değil sadece düşündüklerini bilmek yeterli . Benim gibi düşünmemende farklı bişeyler katar . Seni dinliyorum ?

• Değil bir polisin genç yaşta bi'şeylere sahip olması, her şeye sahip olsa yine de istemem.

• kötü tek yönü var zaten herkes ölecek mantığına daha yakın oluryorsunuz tehlikenin içinde olduğunuz için

0|0
    0|0
    • Tehlikenin dışında çekici geliyor mu ?

• Ben parayla birini bulmak istemiyorum sadece 20 yaşında bir erkeğin bunlara sahip olması size nasıl gelir ne düşünürsünüz onları merak ediyorum . Parayla çekicilik filan gibi hiç bir amacım yok ben hayatı iyi yaşamaktan yanayım param için gelecek hiç gelmesin yani .

• karekterlerde anlaşırsa iyi ;) :)

• önemli olan meslek ve mal değil. diğer özelliklerini tanımak lazım.

0|0
    0|0
    • Haklısın . Özellik olarak takıntılı birisiyim güvenilir dürüst bir insanım beni tanıyanlara sorsalar çok utangac çok iyi birisi derler . Kötü hiç bir yanım yok sigara alkol kötü arkadaş çevresi filan hiç bişey .

• sigara alkol kötü değildir. utangaç olmak kızları çekmez.

• Kötü değil mi ? Ben en azından paramı sigaraya alkole vermiyorum cebimde duruyor . Utangaçlık sadece kızlara karşı yani kızlarla ikili ilişkilerde filan fazla başarılı olamıyorum . Bu arada ikizler burcunun bütün özellikleri var bende bazen bakarım geneli doğru.

• Bende 20 yaşındayım bana ait 1 çiftlik evi iki de dairem var babam sagolsun hepimizi düşünmüş alırken. Bide peugeot rcz arabam var . Aynı zamanda aile işimizde calısıyorum ve okuyorum . Maaşımda 13 milyar. Sen bunlara sahip biri hakkında ne düşünüyorsan bende onu dusunurum YANİ İÇİNİ BİLMEDEN HiÇ BİŞEY DÜŞÜNMEM..

0|0
    0|0
    • :(

• Gercek bu kimse oo evi arabası var maasıda iyi ne kadar iyi biri demez herkes haline tavrına giyimine bakışına düşüncelerine bakar

• Pekala .

Erkekler Ne Diyor 4

• kızlar bu çocu kaçırayın bakın ev araba şan şöhret olaylar olaylar.

0|0
    0|0
  • kucuk hesaplar yapma bence bu yasta:)

0|0
    0|0
  • Arabayı alırsın ama evi unut bence

0|0
    0|0
  • adamın hayali ev-araba almak hayale bak ya.kız olsam senin gibi birine vermem

0|0
    0|0
    • Hayalim kendi arabamı ve evimi alıp tek başıma istediğim şekilde yaşamak . Ondan sonrasıda malum iyi birisi bulursak evlencem :D

• onlar olduktan sonra yaşlanmış olacaksın artık gençlik enerjin olmayacak üstelik ailenle ilgilenmekten asla başka hayaller kuramayacaksın.belki çocuğun olacak o çocuk varken dünyayı gezemezsin.değişmeyecek hayallerin düz bir hayatın olacak.oku-çalış-evlen-çocuk yap-öl.bitti hayat bu mu ki ? hayatındaki en büyük maceran halı saha maçı olacak.

• Haklısın . Çok sıradan yaşıyorum galiba ben .

Yükleniyor...