Serdar Aziz Galatasaray'da Transfer hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaslar yerli olarak gayet hızlı fiziksel olarak sağlam hava toplarında çok başarılı kesiciligi iyi sadece topu oyunu sokmakta biraz sıkıntısı olan bir oyuncu kendi görüşüm sakat olmasa Milli takımın Avrupa şampiyonasında banko oynayacaktı ve ben Chedjou ve ya Hakan Balta Ile iyi bir ikili olacağını düşünüyorum sizce Serdar Aziz Galatasaraya Faydali olurmu? olmazmi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye liginin en iyi stoperini aldık diyebilirim. Ayrica 3 oyuncuyu Bursaya vererek onlarin maaşından kurtulmakta Uefa açısından çok önemli.
    Dursun biraz akillanmiş galiba

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Müzmin sakat 15 maç oynar gerisinde floryada takılır. Alınmasına bir şey demiyorum hadi alındı ama verilen paralar çok fazla miktarlar. Ne komisyonlar döndüğünü Allah bilir. Yine Galatasaraydan çalmaya devam ediyorlar. Umut, jem gibi adamlar varken Birloyu veren dursunuda tebrik etmek gerek. Çok güzel iş yaptı aynen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi oyuncu , faydası olur elbet ama verilen ücret + 3 oyuncu doğruysa yanlış , takim zaten mali acıdan problemli

0|0
    0|0
    • Verilen 3 oyuncunun maaşı serdar azize verilecek maas açısından bir zarar yok serdar aziz gibi bir oyuncuya avrupadan da o kadar para verilirdi Dursun Özbek in yaptığı ender doğrulardan biri bu transfer

• Maaş problemini bu oyuncuları bonservisiyle satarak ta çözebilirdi

• Maalesef Galatasarayda oynayan oyuncuların sadece birkaçı dışında hiç bir takım Gsdeki aldığı parayı vermez verse bile bonservis vermez kaldiki Bursaspor başkanı serdar için 6 milyon euro diyordu Gs nakit olarak 4.5 milyon euro ödedi bir nevi 3 oyuncuyu 1.5 milyon euroya satmış oldu

• İş görecektir muhakak o zaman..
    kiralik olan belçikalıyı artık tekrar kiralamayacaklar

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun gsye

0|0
    0|0
  • Chedjou yollanack o yuzden transver edildi brnce iyi oldu

0|0
    0|0
  • iyi guzel

0|0