Benfica - Fenerbahçe maçı ne olur?

evet futbol severler tahminleriniz ve düşünceleriniz neler?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• fanatik bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin tur atlayacağını düşünüyorum sonuç olarak berabere kalır gibi geliyor bana

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

• fener turu atlar

1|0
    1|0
  • Yüzde 99 fb turu gecer.Fb'nin turu gecmemesi mucize olur.

Çünkü Benfica ilk macta Akhisar kadar bile futbol oynayamadı ve bence bu dakikadan sonra hiç şansı yok.

0|2
    1|0
    • bence biz benfıcayı cok buyuttuk.hadı o ligden porto olsa neyse ama benficanın ne basarısı var ki.gerçi gs portekız lıgının 4.cüsüne sahasında yenıldı fener liderini yendı ama buyukluk işte :D

• fener bir gol sıkıştırır tur atlamayı başarır gibime geliyor

0|0
    0|0
  • berabere kalır fenerbahçem üst tura çıkar, çünkü bu maç fenerbahçe tarihinde bir ilk, bütün varlıklarını ortaya koyacaklarına inanıyorum

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle dusunuyorum benfıcayı cok buyuttuler sonucta porto degıl.bence 1-3 fener yenecek goller 2 baronı 1 krasıc oyuna gırıp atıcak onların golude garaydan gelır :D erdim :)

• valla kardes ben hıc korkmuyorum benfıcadan cunku adamlar kendı lıgınde yenılmez dıye herkes avrupada benfıcayı buyuttu oysa benfıca fenerden ustun takım degılkı.o ligde sadece porto var deneyım ve tecrube olarak fenerden ustun olan.ama benfıca trabzonu bıle sahasında zor yenmıstı 2-3 yıl önce.bence laziodan daha zayıf bır takım.en azından italyan takımını eleyen fenerbahçe benfıcayada dersını verır.fenerlıyım dıye demıyorum ama fener bence yıne yener bunları.

• inş öyle olur :)

• berbarlik ya da 2 diyorum neticede turu geçiceğimize olan inancım tam

0|0
    0|0
  • Turu atlayacağız..

2|0
    0|0
  • formalite maçı hariç avrupada yenilmeyen tek takım fenerbahçe yenilmeden turu geçer.

1|0
    0|0
  • benfıca 3 fenerbahce 0

0|0
    0|0
  • maç 1-1 bitcek bitmesse gelin

1|0
    0|0
  • tabiki fenerbahçemizin olur

0|1
    0|1
  • Gollü beraberlik

0|1
    1|0
  • Fener için zor maç olacak.Beraberlik yakın.

0|0
    0|0
  • Benfica turu geçer

0|0
    0|0
  • Benfica da bir numara yok perşembe gördük bunu

1|1
    0|0
  • bir bir biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...