Kapat

Erkekler, Spora yeni başladım?

Sizce. Yeni başlayan biri protein aminoasit kreatin fosfat enerji almalı mi yoksa almaması mi? almalı ise hangilerini almalı kaslarım belirgin değil henüz ama 4 gün olacak çok yoruluyorum çabukca enerji lazım da, spor hocasi almalısın diyor, Herkes te hemen atlıyor o satış yapmak için. Öyle diyor öyle değil ben protein Vs takviyelerimi kendim tedarik ediyorum. Bilmiyorum ise uzman olanlar yorum yapsa da öğrensem şunu?

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• Enerji al ama bunu keratinle değilde doğal yollardan al ve çiikolatalardan falan al özellikle beyaz çikolata yiyebilirsin kilo aldırır ve enerji verir. Hoca ayrıca steroid al derse ben ölmek istemiyorum de (yılda 1 kez alsan sorun olmaz çok alırsan kalp krizinden öteki dünya :D ) .

0|0
    0|0
    • Protein ve aminoasit? Yeni başladım. Spora

• Steorid ne için alıyorlar ki?

• Steroid testesteronu ( erkeklik hormonu ) arttırıyor daha fazla kas yapımına yarıyor , peerformans da arttırıyor ( diğer anlamdaki :D ). Hormon dengesini bozuyor kalbi büyüüyor bu da kalp krizine yol açıyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• ağırsağlam youtube facebook internet sitesi bir araştır kardeşim kslere düşme :D

0|2
    0|0
  • Takviye edici gıda adı üstünde takviye sadece sen şu an ne yersen ye yarıyacak supplementler için en az 6 ay gereksiz para verme , yorulmanda vücudunun hamlığından yaptığın spordan olucak o kadar

0|0
    0|0
    • Hm kaşlar spordan okur diyorsun ama benim protein eksikliğim nasıl gidebilirim

• En basidinden yumurta tüket hiç yiyemiyorsan al bir 1000lik paket günde 1 ölçek kullan

• Hergün yumurta pişirsem emin ol o Enerji kahvaltı hazırlamaya gider. Zaten spordan önce ,240 ml bir ölçek sonrada bir ölçek 240 ml içiyorum artı amino 6000 alıyorum 3 tane tablet

• 6 Ay Yap Sonra Başla Bu Destekler Mucize Değil.

0|0
    0|0
    • Almam gerektiği konusunda oy birliği ile kardeş vardım Çünkü almak gerekli imis

• Kardeşim hiçbir ürün almadanda kaslar onarılabilir. Bol protein tüketmen lazım. 10 yumurta biraz süt\yoğurt\balık tavuk yesen antreman sonrası vücut kendisi çok başarılı bir şekilde onarabilir.
      Ama beslenme fazla yeterli değilse kesinlikle bir protein tozu ve Kreatin şart. Fazlasını alma, cidden gerek yok.

• Fazlası değil sadece destek amaçlı günde iki porsiyon alıyorum ,480 ml

• Almaman lazım çok zararlı ve güçsüz olursun

0|0
    0|0
    • Hiccc mi kardeşim zaten sütten yapılıyor

• Kas yapıcaksan yağ al neden yağ almıyorum diyosinki ama yağ da hakiki zeyti yağı olcak :) Ben şekeri gömüyorum 1.70 56 kiloyum mesela daha da alırım kas yapıyorum çünkü :) .

• @DarkMask seker almiyorsun ama yag aliyorsun oyle mi

Yükleniyor...