C. Ronaldo'nun Euro 2016'da, alay konusu olan kötü performansı için ne düşünüyorsunuz?

1|1
7|19

En İyi Kız Görüşü

• Birde tutup, dünya yıldızı Messiyle kıyaslıyorlardı bunu.
    Messi kim bu kim ya?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç şaşırmadım, çünkü Ronaldonun fazlaca şişirilmiş bir fulbolcu olduğunu düşünüyorum. Üstün fizik gücü dışında fazla bir özelliği yok. Evet çok iyi bir futbolcu ama bana göre büyük bir yıldız değil, hele hele Messi gibi Maradona'dan sonra dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yıldızıyla kıyaslanabilecek bir futbolcu hiç değil...

2|2
    0|0
    • Bu sene 40 küsür gol atıp 10 küsür de asist yapmış bir oyuncudan bahsederken 'Abartılmış, şişirilmiş' demek ne mk?

Manyak mısınız nesiniz lan siz?

• hayat hikayesi futbol olarak dedim zaten boşmu konuşuyorum babam messi severken ronaldocu oldu GSA:F

• Şimdi Messi'ye 'Hacı sen poacher ol, kanattan forvet hattına koridor kur, takım pozisyon üretirken öküz gibi koşu yapıp adeta bir Inzaghi edasıyla pozisyon al, gelen atağı bitir' diyemezsin. Dersen bu işi hakkıyla yapamaz fiziksel özelliklerinden ve oyun yapısından ötürü.

Aynı şekilde Ronaldo'ya da 'Hacı sen kanatta gerektiğinde top dağıtan, gerektiğinde arapas, uzun orta falan yapan oyuncu olacan, pas istasyonu olacan' dersen o da bunu Messi kadar beceremez.

Bu adamlar birbirinden farklı yapıda oyuncular, ısrarla kıyaslanmaları hakkaten saçma.

Kızlar Ne Diyor 6

• Dusuncesiz kalıyorum

0|1
    0|0
  • Sonucta halen saha en iyi futbolculardan biri suphesiz dunyada

0|0
    0|0
  • c. ronaldoyu gorunce kendımle karıstırdım :D

0|1
    0|0
  • Herkesin iyi ve kötü olduğu zamanlar vardır

0|1
    0|0
  • Olabilir herzaman iyi olamayz

0|0
    0|0
  • Yaşlanıyor adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Adam bugün iki tane hayvan gibi gol attı.

Daha bu sene 50 gol atmış ulan şu adam iki maç kötü oynasa da yerin dibine soksak diye bekleşen andavallar var.

0|2
    0|0
  • ronaldo şampiyonlar ligi finalinde de sahada yoktu hiç. artık yaşı geçti, seneye arap ülkelerinden birine gider artık.

0|1
    0|0
  • Bugün 2 golünü attı , takim savunması olmadığı için işleri zor

0|0
    0|0
  • Küçük maçların büyük oyuncusu

0|1
    0|0
  • Futbol dünyası çok nankör.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şanssızlık üstünde c ronaldo böyle basit şeylerle yıkılacak bir futbolcu değil onun için en kısa zamanda formunda olacaktır :)

0|1
    0|0
  • bir takim bir futbolcu sürekli iyi olmaz herkesin kötü günü olur normal robot değil ya kötü günü olacak..

0|0
    0|0
  • O hala dünyanın en iyisi.

0|0
    0|0
  • Akşam görüşürüz :D

0|0
    0|0
  • Yaşlandı adam ya :))

0|0
    0|0
  • son maçta bişeyler yapabilir

0|0
    0|0
  • Adam dünya yıldızı olmuş umruna bile almaz

0|0
    0|0
  • Cevabı az önce herkese verdi bence Ronaldo bu boru değil

0|0
    0|0
  • bence çokta kötü değil

0|0
    0|0
  • Son maçta aksini gösterdiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • suç ronaldonun değil ki portekiz takım değil galibiyet bile alamadılar bir tane sürüne sürüne çıktılar.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...