Fatih Terim'in boykotu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• yaptığı terbiyesizlik, maçları hangi kanalda izleniyor sanıyor bu fatih oda biliyor trtr de izlendiğini ego tavan yapmış terbiyesiz 1 maçlık adamlar bunlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• fatih terimle bir başarımız yok ama adamı hala seven yağcılık yapan şakşakçılık yapan var aylık 960bin tl para alıyor dünyada en fazla kazanan 3. teknik direktör ama bir başarısı yok taktik yok ancak gaza getir yolla gitsin

1|1
    0|0
  • valla TRT de maç yayınlanır Türk halkı buradan izler dua eder başarı için bu adamda tutar ben TRT nin sorularını cevaplamıyorum yani halka bilgi vermiyorum demektir. Çok ayıp o kadar maas al et sonrada bunu yap burada haksız bence ancak bu ailesine kızına damadına edilen laflarda çok çirkin eğer bu soruya cevap vermeme olayı bundan kaynaklı ise ( bilemeyiz arkada neler dönüyor ) ben olsam bende aynısını yapardım.

1|0
    0|0
    • Hayır kızına yapılan hakaretler doğru değil ben burda link yolladım ahmet şimşirgil'in eleştirisi yüzünden boykot yaptı pislik. Adam doğruları söyledi adam gibi oynayıp kaybetseydiniz !

• Evet yorumdan sonrada bakmıştım linke gerçekten haksız Fatih Terim adam kötü bir şey dememiş

• Şenol Güneş olmalı Fatih hoca çok egolu ve para-sever :S

1|0
    0|0
  • Löw den bile fazla kazanan Fatih ne oynatıyor neyin kaprisini yapıyor? Almanya dan bile fazla prim alan futbolcular beyin kafasındalar? Bu reklam yıldızlarını koruyan ersin düzene benim paramla maaşını alan ersine hakkım haram olsun.

1|0
    0|0
  • Fatih terim sadece ego ben hicbir anadolu takimini sampiyonluga oynattigini gormedim calistigi yerler glatasaray milli takim zamaninda ankaragucuyu calistirmis napmis elde var sıfır

1|0
    0|0
  • valla çeklerin yenmesini istiyordum. bunların böyle havalanacaığını bildiğim içn

1|1
    0|0
    • oda tivit attı duymadın mı eleştirenler nerde filan diye

• Yok onu duymadım dur bakim

• Fatih Terim işte.. kendi haline bırakın. 😃

1|0
    0|0
  • 2000 lerden uefa lardan kalma kafa... Yıl 2016 olmuş insan biraz geliştirir kendini.

1|0
    0|0
  • Bizim milletin anlamadığı olay şu; takım ruhsuz oynuyorsa, bunda antrenörün ne suçu var? antrenör denen şahış, takıma gerekli bilgiyi, gerekli ilgiyi göstermek ve vermek ile görevlidir. takım eğer bunları alır veya almaz, orasını antrenör bilemez. bu kafalar'da antrenöre bileti kesiyor takım niye iyi oynamadı diye? adam ne yapsın? çıkıp kendimi oynasın? takımda iş yoksa bu antrenörü bağlamaz. takım antrenörü dinlememmiş demektir. dan dun bir futbol oynanıyorsa bunda antrenörün suçu yoktur. oyuncularn suçu vardır.

0|0
    0|0
    • O oyuncuları fatih terim seçti bu bir
      İkincisi son maç ilk iki maçtan çok farklıydı bu demek oluyor ki fatih terim lafı anlatınca değil sokunca anlıyor

• Mal ya. Macın yayinlandigi kanala roportaj vermemek sorduklari sorulari cevaplamamakta nerden cıkmıs

1|0
    0|0
  • bence artık emekli olmalı... 5 milyon euro alıyo adam yaa ayıp lan.. :S

1|0
    0|0
  • Terim haksiz.

1|0
    0|0
  • çok doğru buluyorum. helal olsun

1|0
    0|0
  • Ozan Tufanla çok takılıyor galiba ergen ergen açıklamalar yapmaya başladı iyice

1|0
    0|0
  • haklı..

0|0
    0|0
    • Fatih mi haklı?
      Adam bir maç kazanınca ego tavan yaptı

• Fatih'i savunmak için herşeyi eleştiren birine artık cvp vermiyorum işine geldiği gibi yorumluyorsun

• Çerezlik şeyler

0|0
    0|0
  • Haklı gibi

0|0
    0|0
  • Bence yanlış sonuşda bir çok başarıyı onunla yaşadı bu ülke tabikde başarısız olma hakı var

0|0
    0|0
    • Yenilebilirsin ama koşmadan mücadele etmeden kaybedersen orda dur deriz

• Peki o forumsuzları almasaydı kadroya insanlar ne derdi ardayı ogzhanı hakanı burakı caneri bunlar zaten milli takımı oluşturan futbolcular daha iyileri de yok zaten

• O zaman antrenmanda onları iyi yönlendircekti, lafları yiyince nasıl gaza getirdi oyuncuları. Demek ki neymiş bazı insanlar laf anlatınca değil sokunca anlıyor

• terimin ruhsuz oynatmasını savunuyorum ama o adamda saçmalamış.. tarihten bahsetmiş. milli takımın 2 başarısı var biri 2008 avrupa üçüncüşüğü biri 2002 dünya üçüncülüğü. 2008de takımın başındaki terimdi. 2002ded takımın belkemiği 7-8 oyuncu onun oyuncusuydu. daha ne tarihi demişki o adam..

0|0
    0|0
    • Adam gayet hepsini güzel söyledi, ayrıca 2098'de ki takım 2002'de ki takımın hemen hemen aynısıydı ayrıca 2003'de konfederasyon kupasında da 3. Olduk

• Rüştü Reçber
      Emre Aşık
      Bülent Korkmaz
      Fatih Akyel
      Alpay Özalan
      Arif Erdem
      Okan Buruk
      Tugay Kerimoğlu
      Hakan Şükür (c)
      Yıldıray Baştürk
      Hasan Şaş
      Ömer Çatkıç
      Mustafa İzzet
      Tayfur Havutçu
      Nihat Kahveci
      Ümit Özat
      İlhan Mansız
      Ergün Penbe
      Abdullah Ercan
      Hakan Ünsal
      Emre Belözoğlu
      Ümit Davala
      Zafer Özgültekın 2002

• Rüştü Reçber
      Servet Çetin
      Hakan Balta
      Gökhan Zan
      Emre Belözoğlu
      Mehmet Topal
      Mehmet Aurélio
      Nihat Kahveci
      Semih Şentürk
      Gökdeniz Karadeniz
      Tümer Metin
      Tolga Zengin
      Emre Güngör
      Arda Turan
      Emre Aşık
      Uğur Boral
      Tuncay Şanlı
      Colin Kazim-Richards
      Ayhan Akman
      Sabri Sarıoğlu
      Mevlüt Erdinç
      Hamit Altıntop
      Volkan Demirel 2008

• Boş beleş bir adam bu Terim, bir gaz veriyor o kadar

1|0
    0|0
  • fatih terime fena kapak yapmış :D o laflar ne öyle

1|0
    0|0
    • Doğru söylemiş adam, hepimiz saydırdık sinirden adamlar koyun gibi hiç koşmadılar gayret göstermediler !!! Koşup çabalayıp kaybetselerdi âmenna !

• Oha ne rahatlatması Günâha girmekten başka bişey değil

• ya nebiliyim geriliyorsun kafa dağıtıyorsun öyle yanii, günah olaydı da yok yani şahsa değil sonuçta en güzeli yapmamak tabii

• cok kalkti bir yerleri

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslinim Terim. Kimsenin meydana okumayamadığı Trtye meydan okudu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...