Rica ediyorum lütfen herkes fikrini yazsın,anketi işaretlesin lütfen.

Bir çocuk vardı lisede görüyodum beğendim fakat adını bir türlü öğrenemedim dikkatımı çeken yönü diğerleri gibi p*ç olmaması bir kenarda kitabını okuyan bey olması. efendı olması. çok hosuma gıttı. facebookta onu sadece " sadece arkadaşlarım beni görsün" diye işaretlemeiş olmalıki facebookta adını yazdıgınızda çıkmıyor. sonra bunun etıketlendıgı bı fotoyu gordugum mezunıyette snftaça çekılmısler buldum ekledım o gun bugundur konusuyoruz baslarda soguktu fakat sımdı artık mesela dogum gunmde ılk o faceten ozel mesj attı gece 12 de. çok sıcak konusuyor espırıler yapıyor gulduruyor.ama benı gormemiş hatırlamıyomuş.bende hatırlamıyorum o zaman dedım oda kesın anlamıstır hoslandıgmı " :P " koydu. benı gulduruyosun dıyorum guldurdugunde "bende yazarken guluyorum mal mal :D "dıyor yanı ne bılıyım co scıak kanlı o dısardan gordugum soguk cocuktan eser yok konustugumuzda. yanı hoslanıyorum demedı henuz. bende bulusalım mı dedım bı cesaret. kendısının gerçek anlamda zamanının olmadıgını bılıyorum" bırgun geldıgınde bulusalım tanısmıs olruz hem yazdım".olabılır uygun zaman bulursam falan yazdı. sızce?

• Hoşlanmıyor arkadaşça yaklaşıyor
    50% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Azda olsa ilgisi var
    50% (1)100% (2)75% (3)Oy Ver
  • Sadece sohbetını sevmiş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bence hoşlanıyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• alllahım yarabbim bunun için üşenmemiş anket açmış ya :D olacak gibi ama senle ilgileniyo belli yazarken mal mal güldüğünden :D

0|0
    0|0
    • ahahah hadiii inşşallah :D üşenmemm seviiiyommm

• Devam edin, olur bu iş bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bir umut var gibi :))

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyor arkadaşça yaklaşıyor

0|0