#Euro2016 Dün istediğimizi aldık. İhtiyacımız olanda buydu. Peki #milli takımda gördügünüz eksiklikler var mı?

Eğer gerçekleşirse sonraki aşamalar için... Yorumlarınız neler?
Dün istediğimizi aldık. İhtiyacımız olanda buydu işin açıkcası. Peki milli takımda gördügünüz eksiklikler var mı?

#euro2016 Dün istediğimizi aldık. İhtiyacımız olanda buydu. Peki #milli takımda gördügünüz eksiklikler var mı?

0|2
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Milli takımda değil de insanlarımızın vicdanlarında eksiklikler var. Sadece maç olduğunu unutmamak gerekir. Kendini fazla kaptıran dangalaklara da acıyorum ; milletin anasına bacısına çocuğuna sövüp üstüne bir de amin diyip dua yazıyorlar. Ahlaksızlar.

1|3
    0|0
    • kesinlikle bu bir maçtır buna katılıyorum, saygısızlıga hiç birimizin tahamülü olmamalı, senden öncede mavilerden biri yorum yazdı saygısızlıga kişe gözetmeksizin karşı durmalıyız. Volkan Demirel de benzer bir olaya maruz kaldı ordada ses biraz güçlü çıkmalıydı, ordada fatih hoca biraz görmezden geldi iş döndü dolandı fatih hocaya da denk geldi. Ama yine diyorum toplumda böyle insanlar var ben şaşırmadım spor dışında kin ve nefret kusan ve bunu sporun içindeymiş gibi yapan onları kınıyorum doğru bulmuyorum. peki soruyla ilgili görüş belirtmek istermisin var mı gördügün eksikler

• Açıkcası biz mi çok iyiydik yoksa karşı takım mı çok kötüydü de biz profosyonel bir oyun sergiledik gibi göründü pek anlayamadım.
      Eksikliğimiz Olcay 'ın kaçırdığı pozisyonlar vardı. Gerçi baskı altındaydılar fazlasıyla. Ayrıca diğer oyuncular da olması gerektiği gibi oynadılar diye düşünüyorum. Ama bu şekilde oynamak turnuva nın sonlarına doğru bize yetmeyecektir. Hatasız oynamak gerek.

• doğru diyorsun yorumuna katılıyorum çünkü sonraki aşamalarda daha iyi takımlarla oynayacağız haklısın.

En İyi Erkek Görüşü

• ilk iki maçta kötü futbol gördük, son maçta bir nebze daha derli toplu, topu ayağında tutabilen bir takım gördük. Maçta genel olarakta iyiydik ama yinede orta sahayı rahat geçtiler, sağ ve sol obeklerden toplar cezaalanımıza çok indi özellikle maçın belli anlarında ve üzerimizebaskı kurdukları zamanlarda bir sonraki turda galler daha etkili takım bu zaafları affetmez gibime geliyor buralada rakibe rahat oyun sergilemsine izin vermememiz lazım. Emre yine olmalı

0|1
    0|0
    • emre aldığı bu formayı kolay kolay bırakmaz ama bir pozisyon önce sakatlandı kısmen öyle aldılar sahadan umarım bir şeyi yoktur bizleri gerçekten heyecanlandıran bir oyuncu oldu tahminince avrupadanda izleyen not alan bir çok kulup olmuştur

• kesinlikle iyi yaptı, onu orda hamur gibi yoğuracaklar bak gör şansıda yaver giderse iyi futbolcu olacak, sonuçta biraz da şans işi bu işler

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsi eksilik elendik zati :)

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun zamanında bu soru çok anlamlıydı ama şimdi şu an itibariyle anlamını yitirdi haklısın :D

• zaman işte, ya bir önce ya bir geç kalıyoruz

• Dogru hayat dogru zaman da dogru yerde olmaktan ibaret :)

• Fazla şişirildiler, fazla gazlandılar, adamların yeteneği 10 ise bizim milletimiz bunu 100 görüp pohpohladı hepsini. Sonuç bu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Selçuk İnan yokları oynuyor, halen daha hücuma iyi kalkamıyoruz, hızlı hücumun zerresi yok, hızlı hücum adına tek umudumuz Emre Mor'un ayağına top gelmesi, Oğuzhan takıma alenen monte edilmemiş ve bir orada bir burada top yapsın diye oynatılmaya çalışılıyor, Volkan Şen milli takımın oyuncusu değil, İsmail'in iyi oynadığına bakmayın, bir dahaki maçta takımı yakabilir, Gökhan Gönül istenen seviyede değil vs.

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun özellik dünkü maçtada gördük maçın belli dakikalarında ataklarda orta saha çabuk geçildi, dün istediğimizi skor olarak aldık ama futbolumuzu ve oyunumuzu yukarıya çekemedik haklısın.

• son maça bırakmak gereksizdi.
    Ve ayrıca Terimin oyuncu secimleri son dakikalara bırakmasına neden olldu ki üst tura çıktıgımız daha belli degil

0|1
    0|0
    • doğru üst tura çıktığımız belli değil bugun saat 19 ve 22 de oynanacak maçlar sonucunda durum netleşecek. ilk iki maçın tercihleri ve ortaya konan futbol ortada dün istediğimiz aldık, en azından bir galibiyet, gol ve goller belki bu da yetmiyecek üst tur için belki ama geçtiğimizi varsayımından yürürsek dünkü maçta eksiklikler var mıydı oyuncu veya oyun planı açısından zaafiyet gösterdiğimiz noktalar açısından vs gördün mü

• eleştirileri dinlemiş gibi geldi terim tam izlemedim maçı..
      ama ismail köybaşını oynattıgını gördüm..
      Arda kendi yerinde forvet arkasında oynuyordu sanırım
      kısa bir süre tespit ettigim bunlar

• kesinlikle banada öyle geldi eleştirileri dinlemiş, eksikler rağmen daha derli toplu bir takım izledik dün

• Bitti demeden bitmezmiş ya sen her seferinde işini son maça bırakırsan bırak oynama geçen gruplarda da öyle oldu Selçuk frikikler attı ahmet mehmet yendi ali farugu öyle çıktık gene aynısı oldu son maç kazanıp başkalarına bakiyoruz çok eksik var çok say say bitmez

0|1
    0|0
  • Şerefsiz bir taraftara sahibiz eksik ten çok fazlamız varmış gibi geliyor. O şerefsiz olan taraftar anne karnındaki bebeğe beddualar yağdırıp maçtaki oyunculara yuhlar yağdırıp futbolcuların kazanmasını umuyor. Futbol sorunu hak etmiyorsun Türkiye. Umarım Futbol kaldırılır diyeceğim ama kaldıracaksın cebinde para girdiği sürece kaldırılmaz...

0|1
    0|0
    • saygısızlıgı ayrı tutuyorum bunlara hiç birimizin tahamülü olmamalı, tıpkı volkan demirel'e daha önceki bir zamanda yapıldığı gibi. Ama onun dışında doğru ve yerinde yapılmış eleştirileri yanlış anlamamak lazım bunlar akıllı insanlar için gerçeği görmeye vesiledir ve itici güçtür ki bundan sebeple ilk iki maçta oynanmıyan futbol 3. maçta geldi. Geç geldi daha erken olsaydı bu olumlu gelişmeler faydalı olurdu ama yinede millet olarak bu sonuç bizi mutlu etti. Soruya gelirsek gördügün eksiklilkler var mı tabiy ki turu geçersek...

• Kadro secen kesifcilerin hepsi degismeli formsuz oyuncular kadroya secilmemeli hakeden oyuncular secilmeli buyuk takim kucuk takim gozetilmemeli. Fatih terim gitmeli artik onun lafla yuruttugu tekne batiyor. Daha sistemli oynayan bir takim gelmeli alt yapidan en ust takima kadar butun milli takimlar ayni taktikle oynamali ki oyuncular sisteme alissin. Alt yapilarin gelismesi icin tesvik verilmelj tesvik edilmeli gen oyunculara daha fazla sans verilmeli vs..

0|1
    0|0
  • Oğuzhan'ın atağa kalkmaya çalışıp her seferinde top kaptırması.
    Cenk tosundan daha iyi biri bulunması
    Atağa çıkamamamız atak için sadece Emre'nin olması
    Oldukça eksik var fakat Türkiye'nin Jokeri yani en büyük silahı Emre Mor AS kadroda oynuyor artık

0|1
    0|0
    • tesbitlerin doğru, emre mor daha o formayı vermez kimseye zaten, iyi kazancımız oldu emre mor çok iş yapacak milli takımdaa

• İstediğimiz yere gidemedik

0|1
    0|0
  • Başka takımların eline mahkum olup g*t olup kalmamak.

0|1
    0|0
  • Babayı aldınız :))

0|1
    0|0
  • hücuma iyi kalkamıyoruz, sakat gibi paslaşıyorlar, Emre Mor olmasa bitik durumdayız ki milli takımda sadece bir oyuncudan medet umuyorsak o milli takımda bir problem vardır

0|1
    0|0
  • eksik olmayan pek bişey yok milli takımda

0|1
    0|0
    • ama dünkü maçta orta saha çok rahat geçildi ve sağ ve sol kanattan çok orta ile geldiler özellikle orta sahanın çabuk geçilmesi sıkıntı sanki eger üst tura geçersek gamler uzun topla ada futbolu oynuyor onlarda orta sahayı hızlı geçebilen bir takım buna dikkat etmek lazım gibime geliyor, onun dışında ilk iki maçtaki tutuklugu aştık bu güzel tabi

• ha yok her şey eksik demek istedim : )

• anladım :D

• Emre Mor'un takıma katkısını inşallah görmüşlerdir. Bizim takım kadar kıskanç bir takım yok o Emre Mor'uda bıktırırlar yakında.

0|1
    0|0
    • görmeyen olmuşmudur sence çok temiz bir futbol oynadı emre mor ama dedgin gibi kıskançılk var içerde aşagıya çekebilirler haklısın o kanudaa

• volkan babacan gelen topları kurtarıyor ama çok sektiriyor sonraki turda gallerle eşleşirsek galler affetmez dönen topları biri vurur mutlaka

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun topları bazen ceza sahası içine bazende yanlış yumrukluyor genede ilk maça göre biraz daha toparladı ama galler affetmez tabi

• yok.

0|1
    0|0
  • İstediğimizi alamadık malesef elenmek nasil istedigimizi almak oluyor ki

0|1
    0|0
  • Vardır her halde

0|1
    0|0
  • Takımda 3 4 tane daha emre mor eksik

0|1
    0|0
    • bir tanesi anca yetişiyor :D ilk iki maça göre daha derli topluydu ama takım ama buna rağmen orta sahayı çok rahat geçtiler buna dikkat etmek gerekir

• aynen ama mehmet topal ön liberoda oynamadığı sürece bu sıkıntı olmaya devam eder tabi mehmet topalıda şuanda ortasahaya koymak akıl işi olmaz savunmada adam yok çünkü

• Alınacak tek bir ders var. Turnuvadan önce rakipleri iyi analiz edip ona göre farklı takımlarla çıkılacakdı maçlara. Kimi defansı iyi olan takımlara karşı savunmada daha dirençli bir kadroyla, hücumu güçlü takım karşısına ise atak yapan bir kadroyla çıkmak gerekirdi. Ayrıca bazı oyunculardan verim alınamadı. Buda yanlış yerlerde oynatılmaları ile ilgili. Bir mevkide birden fazla iyi oyuncu varsa eğer diğer oyuncuyu başka mevkiye kaydırmayacaksın. O diğer mevkide hiç işine yaramayabilir çünkü.

0|1
    0|0
  • beklerde ve önliberoda sıkıntılarımız var. ama eğer çıkarsak çeyrek finali görürüz büyük ihtimalle. gallerle eşleşicez sanırım. rahat geçeriz onları. birde oğuzhan gibi topçular yerine başka oyuncular denenebilir

0|1
    0|0
    • aslında bu aşamayı aşarsak önümüz açık galler ve sonrasıda açık zorlu takımlar diger koldan hep birbirleriyle eşleşecek, performans konusunda bazı oyuncular beklentiyi veremedi ısrarcı olmamak lazım katılıyorum sana

• aynen. bakalım bu gece belli olucak.

• maça başlıyor son 5 dk

• Valla emre mor çok işimize yarıyor kalecimiz de dün süper iş çıkardı... bence şu an herseyimizle çoook iyi takımız sadece biraz uyum lazım oyuncular arasında dün bizimkilerde biri ara pas atarken bizimkilerden birinin ayagina carpti :)

0|1
    0|0
    • burak yılmazın topuguna çarpan pozisyonu diyorsun :D

• eyvallah, maçta elendik yaww irlanda 1-0 italyayı geçti, belçikada 1-0 isveçi yendi, istediğimiz sonuçlar çıkmadı malesef

• Lanet olsun yaaaa gördüm

• artık herşey için çok geç bir galibiyet pek işimize yaramıyor maalesef...

0|1
    0|0
    • bir üst tura geçmemiz halinde tabi bu konuştuklarımız, güçlü veya zayıf ihtimal bu akşam ki maçlarla bir sonuca bağlanacak hepimiz izleyip göreceğiz... peki geçmemiz halinde gördügün eksiklikler var mı bulunmak istediğin öneriler var mı kendi bilgin çercevesinde onu öğrenmek istedim aslında bu soruyla

• Aslına bakarsan zaten ebn Fatih Terim'i hiç bir zaman iyi bir teknik direktör sınıfına koymadım.. Öyle olsaydı şu an zaten Avrupada üst düzey takımlar çalıştırıyor olurdu.. Şişirme ve kasıntı başka bir numara yok...

• iş yapan adam her yerde yapar aslında çünkü teknik direktörlük global bir meslek avrupaya şöyle bir gitti hemen geldi tutunamadı orda, egosu yüksek biri bunu hepimiz biliyoruz zaten, hiç egosuzda olmaz bu işler onuda diyim sana ama bu kadar egoda zarar tabi.

Yükleniyor...