Fitness hakkında sorularıniz?

Arkadaşlar fitness hakkında sorunlarinız veya sorularıniz var ise gelimden geldıgınce yardım edebilirim.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş 19.
    http://i.hizliresim.com/AJzRLv.jpg
    Bu iki yıl önceki , yani tekvandoyu bıraktıktan 1 yıl sonraki halim. şimdi kaslar gene aynı sadece biraz daha yaģlanma oldu. yakın zamanda fitness e başlamak istiyorum. bu yağların bana faydası olur mu öncelikle onu öğrenmek istiyorum. birde vücudumdan çok memnunum sadece göğüs sırt ve kollarımı çok ince buluyorum. bunlar üzerine çalışsam mesela? Nasıl olur

0|0
    0|0
    • Ben de bilgiliyim o kadar fitness yapmışlığım yok ama yağların sana yararı olur çünkü o yağlardan kas yapıcaksın ( kilo alman gerek yağ=kilo) birde ekstradan koldan kastın galiba hem triceps hem de biceps diye düşünüyorum fazladan birde bacak egzersizi ekle bacak çalışmak testesteronu arttırır.

• 1 ayda 2 kilo aldım bizim GYM de 1 ayda 6 kilo alan varmış.

• @DarkMask doğrudur.
      ama tabi belli bir süreden sonra yavaşlıyordur. gelişim hızını canlı tutmak gerek

Kızlar Ne Diyor 1

• google a soruyordur herkes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anapolon Kullanan Biri Ayda Kaç Kg Alır?

0|0
    0|0
  • Ben Brad Pitt kadar olsam yeter. Fazla kas istemiyom.

0|0
    0|0
    • Hedefin ne ise ona yaklaşırsın zaten bu kafayla pek bisey yapabilecegini düsunmuyorum

• Boyu uzatir mi

0|0
    0|0
    • Basketbol gibi pek bir boy uzatmasıni bekleme ama fitness yapanların growt yani büyüme hormonu daha fazla olacagindan boy uzaman biraz yardimci olabilir.

Yükleniyor...