Göğüs büyütme yolları nelerdir?

Yaşım 18 ve yaşıma göre hiç yok desem yeridir. okulda soyunma odasında kızlar bilir rahat olmanın ne demek olduğunu ama ben yapamıyorum işte herkes birbirinin yanında rahat rahat giyinirken ben kabine kaçıyorum utancımdan. Benden daha zayıf arkadaşımın göğüsleri taşıyor sütyenden yahu. Boyum 1.70 kilom 50. Ne yapacağım ben ya? Resmen erkek gibiyim hiç kadınsılık hissedemiyorum. Şimdi kadınlık göğsüten mi ibaret edemeyin öyle.deneyipte faydasını gördüğünüz yöntemler varsa ya da işe yarayacak yöntemler varsa yazar mısınız? ( seni seven böylede sever iyisin hoşsun gibi şeyler kullanmayın lütfen)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Salatalık suyu, mersin otu ve ıhlamur çayını tavsiye ederim bir de portakal suyu iyi gelir, salatalık ile göğüs uçlarının çevresine sürüp etrafına doğru iyice yaydır yalnız bu işlemi bir kez sabahleyin uykudan kalktıktan hemen sonra bir kez de geceleyin saat 11-12 civarında yap ki bu vakitler hücrelerin zinde olduğu, ve kendini sürekli yenilediği vakittir. Bunun dışında portalak suyuyla da göğüslerini iyice yıka ve yine uçlarından itibaren iyice yaydır. Portakal suyunun da hem sıkılaştırıcı ve hem masaj yapıcı etkisi olduğundan göğüslerinin büyümesinde yardımcı olacaktır. Bir yol daha bitkisel çay yöntemi var sana onu da vereyim:

* 1/2 lt su,

* 250 çemen otu filizi,

* 1 tutam anason,

* 1 tutam fesleğen,

* 1 tutam frenk kimyonu,

* 1 tutam dereotu,

* 1 tutam rezene,

* 1 tutam meyan kökü tozu,

* 1 tutam mercanköşk,

*1 tutam limon otu

HAZIRLANIŞI İSE ŞÖYLE: Suyun içine tüm malzemleri koyup, kaynat. soğuduktan sonra iyice süz. Elde etiğin bitkisel karışımdan, sabah akşam 1 bardak iç. Sade olarak içemiyorsan bile limon ve bal ile tatlandırarak iç, bu işlemi birkaç kez uygula çok faydası olacaktır, saygılar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tıbben kanıtlanmış tek bir yöntem yok , altta yorumlarda millet yazmış atmış sallamış, ama bir uzman olarak sana tekrar söyliyorum ki , göğüsler genlerinde yazılı olan zamanda gelişir ve her kızda da bu farklı farklıdır.

Onlara özenme çünki 5 yıl sonra taşıyamayacakları kadar irileşmiş , göze de çok çirkin görünen, çatlamış ve alta doğru sarkmış göğüsleri olacak. Snin ise o tarihlerde deyim yerinde ise gonca tip denen göğüslerin olacak .

Bir de bunların hamile kalınca büyüdüklerini düşünürsen aslında utanacak değil ne kadar avantajlı olduğunu anlayacaksın . Anlatılan bir sürü yönteme de kulak asma hepsi umut sadece, bir halta yarayamaz hiçbiri .

Hem küçük göğüs sorun olsaydı tanrıça Venüs'ün göğüsleri sorun olurdu. Mikelangelo ölçülerinde her zaman küçük yani estetik göğüsler oldu. O kızlar mı yoksa arkadaşların mı belirleyecek estetiği ? Akılları neye çalışıyor sen de biliyorsun onların :)

1|0
    0|0
  • Bence fiziğin gayet iyi manken gibisin hatta.Hiç takma boyutları derim.

0|0
    0|0
  • ellettirmek, okşatmak, emdirmek göğsü büyütür ama sadece bunları yapıp başka bişey yapmayacak birini bulman zor döğüsten dama-döte kayar bu işler ... vakum pompaları var ama aynı işi görür mü denemen lazım ama para tuzağı kocakarı ilaçlarına falan kanma ... olmadı doktora git bir halli bulunur

0|0
    0|0
  • Tahta gibiysen işin zor. Hormon tedavisi olabilirsin, bunun için doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • çemen otu ve bir şeyler daha karıştırıp macun halinde gece yatmadan sürüp bezle bağlayıp yatıyorsun. eminim daha iyi bilen kızlar vardır bunu onlar anlatsın.

0|0
    0|0
  • çok sıktırınca büyür diyolar ama doğrumu bilmiyom. kilo al büyür heralde

0|0
    0|0
  • Silikon taktır, gören kaçsın. Öyle bir kız arkadaşım vardı ayrıldık 5 ay sonra silikon yaptırdı. O gün dedim yanlış zamanda tanımışım ben bu kızı diye. :D

0|0
    0|0
    • Nasıl yani anlamadım ben :D silikonu taktırması iyi bir şey mi kötü bir şey mi ? silikonlu halini kaçırdığınız için mi öyle dediniz ? :D

• araştırdım evet artık doğalmış gibi yapıyorlar ama insan doğal olmadığını biliyor ya.. itici diyor bazı erkekler ama doğal ölçülerde olsa harika olur gerçek büyük göğüslerden daha iyi diri durur hatta

• Diri durmaz sonuçta bu protez yapı o yüzden yer çekimine daha dayanıklı. :) Aman doğal olmasa ne yazar boşver sen bil yeter ki :D

• düzenli egzersizlerle mümkün boy yas kilo ve sosyal yasama göre değişiyor tabi

0|0
    1|0
  • ellet yalat büyür

0|2
    2|2
    • sen kız kardeşine öner onu

• anneninkilerin de nasıl büyüdüğünü unutma :)

• babamdır yapar :)

Kızlar Ne Diyor 2

• benimde göğüslerim çok küçük hatta dümdüz diyebilirim bu konuda psikolojim çok bozuk küçük olması beni utandırıyor :( sen naptın denediğin birşeyler oldumu yazarmısın lütfen.s

0|0
    0|0
    • kilo alınca çok az bir şişme oldu onun dışında hala aynı :/ malesef tek çözüm silikon karar verdim :/

• onun maliyeti ne peki başka bir yöntemi yokmu doktora falan gittin mi :/

• doğal bir yolla büyümesi çok zor yani öyle bedenler atlayamayız :( en az 3000.

• Düzenli ilişki büyültür.

0|0
    0|0
    • Napayım göğüslerim büyüsün diye kızlığımdan mı olayım?

Yükleniyor...