Terk edilen kadın ne yapar ?

geçenlerde burada gördüm seni benden daha çok kimse sevemez demiş. bu bana terk edilen bir kadının çaresizliğinden başka birşey ifade etmiyor.

erkeklerin bir soruyu çözümlemede kaçma ve kavga yoluna kaçtıklarını kadınlarınsa daha çok uzlaşma yoluna konuşma yoluna gittiğini biliyoruz .bu nedenle erkekler bence terk edilmeyi daha ani yaşıyor. o anlık belkide onlar için. ama bir kadın terk edilince kopar at olarak bitmiyor etkisi uzun süre devam ediyor. öyleyse ne yapıyoruz bu zamanlrda. kinimizi kusuyor muyuz? bütün erkekleri aynı ölçütlerle mi yargılıyoruz ?terk edilen kadın ne yapar ? söyleyin açıklayın ? ne yapmalı ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• "Erkek değil misiniz, hepiniz aynısınız!" tripleri...

Ben terkedilince ilk 3 gün falan hiç konuşmam, bir şey yemem hatta ağlamam bile. Öylece otururum, uyurum, uyanır ve tekrar uyurum. O 3. günün sonunda, o'nu hatırlatacak en ufak bir şeyde basarım çığlığı. Hönküre hönküre, ciyak ciyak, böğüre böğüre ağlarım.

Tabii burada bahse geçen terkedilme, sevdiği adam tarafından terkedilmeyse böyle sonuçlar doğurur. Aksi halde kahvemi yudumlamaya devam ederim.

0|0
    1|2
    • hönkürme kısımlarında birkere yanında kız arkadaşın olmalı yoksa depresyona girersin :) katılıyorum sana sevmiyorsan umrunda olmaz bile

• peki kendine arayıp sormamak en azından fotoğrafına dahi bakmamak için nasıl engel olabiliyorsun ? gördüğüm kadarıyla kendini iyi bilen birisin o yüzden soruyorum

• Çatı karındaki sandığa koyarım, -ki hala da muhafaza ederim- kilitleyip snahtarını anneme veririm. Ben dönene kadar da saklamasını isterim. Koyduğumda ağlayarak bıraktıklarımı döndüğünde tebessümle açarım.

Bu böyle, aklına elbette gelecek. Sana düşen kendini soyutlarabilmek ve iradeni baskın tutmak.

Erkekler Ne Diyor 8

• ''erkeklerin bir soruyu çözümlemede kaçma ve kavga yoluna kaçtıklarını kadınlarınsa daha çok uzlaşma yoluna konuşma yoluna gittiğini biliyoruz''

demişsiniz de bu kanıya nereden vardınız ? böyle bir genelleme yapmak bence yanlış,her insan aynı değil sonuçta belki size öylesi denk gelmiştir diye böyle söylediniz ama her erkek bir değil bunun yanında her bayanda bir değil.Seven insan bana göre sorunları çözme yoluna gider,uzlaşma yolu arar da zarar görmesin ister sevdigi kişi..ayrıca yine dedigim gibi her erkek aynı değil ben mesela ayrılıgın etkisinden uzun süre çıkamadım,öyle hallere düştüm ki kendime acır oldum..erkek-bayan kategorilendirmesi yapmak yanlış bana göre kısaca..karekter meselesi bunlar.

0|0
    0|0
    • tabiki öyle ama düşünceleri şekillendiren çevredir . benim abim dayım kuzenim vs hep öyleydiler belkide ben göremedim ya da onlar hissettirmediler dışarıya. ama tabiki her insan bir değildir ki kızlar içinde geçerli bu . yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemem . teşbihte hata olmaz :)

• ayrıldığı sevgilisinin ismini telefonda "yalv" olarak kaydedenler var..

adam arayınca ekranda yalv-arıyor yazıyor.

psikopatlık had safhada yani..

2|0
    0|0
  • ağlar zırt pırt arar, biri öğretsin la şunlara gurur ne mına k

1|0
    0|0
  • Saçını kestirir.

1|0
    0|0
    • O dediğin değişme evresinde gerçekleşiyor. Saçlarını kestirmek, sıfırlamak anlamında bir eylem. Kısaca o raddeye gelene kadar ki dönemde farklı davranışlarda bulunulur :)

• Korkarım o kadının şiddetinden. Her şeyi göze almıştır o. Güçlü değilim o kadar ve öyle güçlü kadınlara da rastlamadım.

• Terk eden partnerine bişi yapamaz yeni partnerinin ve onu teselli etmeye çalışan arkadaşlarının burnundan getirir:)

0|0
    0|0
  • boşluğa düşer ve o zmanlarda kadınlar her şeyi yapabilirler

2|0
    0|0
  • Terk edlien kadın oturup ağlar terk eden erkek önce kendinle gurur duyar 2 ay sonra köpek gibi pişman olur geri döner bu sefer kadın kendinle gurur duyar erkek oturup ağlar:))))

1|0
    0|1
    • buna inanmalı mıyım bilmiyorum ama bir erkek diyorsa evet doğru olabilir :)

• Gercekten pisman oldun mu terkettigin icin?

• evet oldum hemde çok fena köpekler gibi

• Terk edilen ister istemez bu çaresizliği yaşar.

Sevmese bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kadınına göre değişir. Karakter meselesi daha çok kimisi acısını çok abartılı yaşar ve uzun süre kendine gelemez. Kimisi ertesi gün yedekleri falan vardır onlardan birisine odaklanır. Kimisi yüzeysel yaşayan birisidir gerçekte de ve beklenildiği kadar etkilenmez. Daha çok çoğunluğa odaklı olursak sanırım daha gençken daha çok acı çekip zamanla daha az duyarlı olunduğunu söyleyebilirim. Yada zamanla duygusal aşınma oluyor olmalı ama "hayırlısı böyleymiş." en çok fayda eden ilaç cümledir her zaman.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde beni terk etti 1 hafta oldu ilkte kabullenmedim şu an kabullendim bunu ona da bildirdim bakalim nolucak

0|0
    0|0
  • Beni üniden ev arkadaşım ile aldatmıştı. Birgün buluşma ayarladım bütün herşeyi bildiğimi söyledim. Giderken kolumdan tutup konuşmaya çalıştı, tekmeyi malum noktasına vurup gittim. bir daha da ikisiyle de işim olmadı.

0|0
    0|0
    • büyük cesaret. ama açıklama yapmadanda bitirebilirdin böylesi daha mı zevkli acaba ?

• Bana ne böyle bir şerefsizlik yapana ben ne acıyacam

• pardon canım yanlış anlamışım zevkten ziyade o anki ruh halim böyleydi ama yani karşımdaki ne düşünür diye hiiiiiiç takmadım yani...

• Nefes almayı öğrenirsin,güçlü olmayı ve hiç kimseye bağlı kalmadan yasamayı.

0|0
    0|0
  • Beni 10 senelik arkadaşımı ayartıp terketmişti işin kötü tarafı bir seneden beri görüşüyorlarmış ve kız arkadaşım da bunu bilerek devam ettirmiş. Hem de aynı mahallede oturuyorduk.

0|0
    0|0
  • içim kan ağlıyo ama ona umursamaz ve güçlü görünüyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...