Basen sorunsalı?

Yüzme kursuna yazılmaya düşünüyorum. Çok abartili olmasa da biraz basenlerim var beni psikolojik olarak etkiliyor. Haftanın bir günü bir saat gitme sansim var. Benim için faydali olurmu dersiniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tabiki olur. basen sorunu için yüzme cidden iyi geliyor. sana önerim abur cuburlardan uzak dur. Yüzmeye gidemezsen dans etmeni öneririm ya da yürüyebilirsin. Bu arada yüzmeye bende gidiyordum. Cidden iyi geliyor. En fazla kalori yakımı yüzmede oluyor :)

0|0
    0|0
    • 3ay

teşekkür ederim öneri icin:)

Erkekler Ne Diyor 5

• evet faydası olur yüzme tüm vücudu çalıştırdığından çok fazla kalori yaktırıyor senin içinde amaç kalori açığı yaratamak olduğundan gayet tabi işe yarar ancak beslenmenede dikkat etmek zorundasın

0|0
    0|0
  • Bir foto olsaydı da, ona göre karar verseydik.

0|0
    0|0
  • Yuzmryle olmaz

0|0
    0|0
  • Biraz derken?

0|0
    0|0
  • Fazla basen göz cikarnaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şunu da unutma insanların ne düşündüğünü umursamaya devam ettikçe kendini aynada beğenmemeye devam edeceksin sporu fiziğini güzelleştirip bilinç altında kendini beğendirmek için değil gerçekten spor olduğu için yap

0|0
    0|0
    • 3ay

insanlar zaten benim abarttigimi kötü durmadigini söylüyorlar fakat ben fazla takintiliyim sorun haline getiriyorum ozguvenim dusuyor

• 3ay

hakli düşünüyorsun, tesekkur ederim benimle paylastiğin icin

• 3ay

Önemli değil insanlara yardım etmek hoşuma gidiyor bakıyorum herkesde bir özgüven sorunu artık umursamayın bu kadar insanları hayatında ne yeri var ki sonuçta o insanın düşüncesinin yeri olsun olumsuz düşünülürse birşey kaybedilmez sana değil bu yazdıklarım direkt olur da biri okur yararı dokunur diye kendinizi sevin lütfen

• evet bende başlıcm yüzme karnını acıktırır geldikten sonra yediklerine dikkat etmezsen yüzerken verdiğin kalorileri tekrardan geri alırsın ve şişer bu seferde yani anlıcağın dikkatli ol bende öyle yapıcm

0|0
    0|0
    • 3ay

çok haklisin, teşekkürler:)

• 55 ney la benim belim 58 :D

0|0
    0|0
    • 3ay

yanlış yazmisim😝

• 3ay

Desene bosuna gizliden yazdim :D

Yükleniyor...