Emre Mor hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mükemmel bence. Masallah diyelim nazar deymesin. İlerde cok basarili olacagindan eminimEmre Mor hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Futbol muhabbeti yapsanıza 😂😂

1|0
16|43

En İyi Erkek Görüşü

• Çok mutlu etti beni.

Öz kardeşim oynuyormuş gibi hissediyorum sahada görünce. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Türkiye'ye gelmemesi ve Türkçe bilmemesi büyük şans kendisi adına.

Hızlı, topa hakim, ayağında top varken en azından yakın çevresini görebiliyor ve kimin koşu yaptığını algılayabiliyor.

Ancak şimdiden Messi ilan etmenin gereği yok, Almanya'da fiziksel ve mental eşiği aşabilirse hakkaten üst düzey bir futbolcu olabilir.

30'undan önce de sonra da bizim takımlardan birine gelmez umarım.

1|0
    0|0
  • İspanya da Messi için, yerli Emre Mor diyorlarmış.

3|0
    0|0
  • Sana katılıyorum inanılmaz bir yetenek ve tamda bir futbolcu yetiştirme konusunda deha olan kulübe gitti inanıyorum ki 2-3 yıla kadar çok daha üst düzey takımlarda göreceğiz ve bunun yanı sıra Enes Ünal'dan da çok ümitliyim. Umarım her iki futbolcumuzda ülkemizi çok iyi temsil eder.

1|0
    0|0
  • Bisi dusunmuyorum.

1|1
    0|0
  • Aslan aslan Allah sakatlıklardan korusun çok iyi futbolcu olacak

1|0
    0|0
  • küçük messi

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Mor olduğunu düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • Önemli olan boyu değil, İşlevi ! #EmreMor

1|0
    0|0
  • Geleceğin yıldızı gibi lanse ediliyor. İnşallah nazar değmez; bu kadar övmek futbol performansına negatif etkilemez.

0|0
    0|0
  • Adam

0|0
    0|0
  • yıldız. her geçen sene devleşecek bir çocuk. helal olsun.

1|0
    0|0
  • evet genc yetenekli unut veriyo. masallah cidden

1|0
    0|0
  • çok şükürki türkiyeye transfer olmadı doğmadan öldürürdü burdaki takımlar dortmund onu çok iyi yetiştirir

0|0
    0|0
  • başarılı olacak iyi bir yetenek

0|0
    0|0
  • çok kaliteli bir oyuncu yolu açık olsun

0|0
    0|0
  • Kalite var Kumaş var Ama eksik Pasları yarım kalıyor duvarda kalıyor. Ama çok suratlı ve adma eksılten bir topcu Kesınlıkle doğru ellerde Çok iyi yoğrulur. Dortdmundda Çok iyi pişeceğine emınım

0|0
    0|0
  • hizli kosuyor.

0|0
    0|0
  • İyi oynuyo helal olsun

0|0
    0|0
  • Maşallah umarım bozulmaz.

0|0
    0|0
  • olumlu

0|0
    0|0
  • Turnuva sonunda reklam yüzü olacak.

0|0
    0|0
  • İlk iki maç oynatmayan zihniyeti...

0|0
    0|0
  • başarılı bir arkadaş

0|0
    0|0
  • Bence de öyle, mükemmel bence. ve türkiye çek maçında herkesin beğenisini kazandı, mükemmel bir asist yaptı.

0|0
    0|0
  • Kendisi Uşak li :D

0|0
    0|0
  • Allah yolunu açık etsin sahada hızlı gonzales gibi maaşallah

0|0
    0|0
  • Kıcını kaldırmazsak ve kalkmazsa iyi

0|0
    0|0
  • maşallah çok iyi oynuyor Allah nazarlardan korusun :)

0|0
    0|0
  • Bir Mac kotu oynar ana avrat sovulurr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 16

• Temiz yüzlü bir çocuk en başta ne bileyim sonradan parayı bulunca karakterinden ödün verecek birine benzemiyor. Ayrıca o topu ayağına alınca eminim herkes heyecanlanıyordur acaba şimdi ne yapacak diye, şahsen ben öz kardeşimmiş gibi heyecan yapıyorum. Yani inanılmaz bir yetenek ileride inşallah çok daha iyi olacak, umarım değişmez karakteri vs. Gol sevinci bile çok masumdu bir burak ayısının iğrenç hareketine bak bide bu çocuğa yani

2|0
    0|0
  • Yolu açık olur inşallah.. Güzel bir çocuğa benziyor

2|0
    0|0
  • Harika bir futbolcu Şu an icin. Tabi harcanmadan gerilemedrn hep ileriye giderse mukemmel olur. Basaridan basariya kosmasi dilegiyle 👏👏👏😊

1|0
    0|0
  • Cok genc basarili

2|0
    0|0
  • Yaşına ve oldugu konuma bakılırsa pek soylenıcek bısey yok bence

1|0
    0|0
  • Semih Şentürk'de Zaman'ında milli takım iin çok şey yaptı. Ne elde etti? Hiçbir şey. Gittiği takımlarda başarılı bile olamadı. Yani sadece milli takımdaki başarısına bakarak bir şey diyemeyeceğim ama umarım çok iyi yerlere gelir. Ve çok iyi bir futbolcu olur

0|0
    0|0
  • Bu lim

0|0
    0|0
  • Geleceğimiz be superdi

2|0
    0|0
  • Allah nazardan saklasın çok yetenekli

2|0
    0|0
  • o bir geleceğin messi si milli gururumuz olacak insan bahtı açık olsun :)

1|0
    0|0
  • Çok iyi oynuyor maşallah

1|0
    0|0
  • Bundan sonraki tüm maçlarda kesinlikle 11de olmalı. Yetenekli ve herkese örnek oluyo. İyi çocuk. Başarılarının devamı tek dileğimiz

1|0
    0|0
  • Aynen isini severek yapiyo küçüklükten beri futbol oynuyomus zaten. İstekli bir şekilde yapiyo valla helal olsun Nazar Degmesin

1|0
    0|0
  • Türk usulu messi

0|0
    0|0
  • Hayat hikayesini okuyunca duygulandim :/ yüzü Cok temiz biri parayi bulup degismez umarim. Performansi zaten sahane.10 yil icinde en Cok deger görecek bir futbolcu olacak gelecegin Messisi

1|0
    0|0
  • Süper ligden uzak durduğu sürece başarılı olur. Dortmund'dan bayern'e ordanda Barcelona'ya gider

1|0
    0|0
Yükleniyor...