5 kglık dambılla squat?

5 kglık dambılla 50 tane squat yapıyorum bacağım kalınlaşır mı?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 5 kg dumbell koluna kas yapmaz mı asıl?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• squat kalınlaştırmaz, sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • 15 tekrarı geçebiliyorsan çok az kalınlaşır. Sen ne yapmak istiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Kalçaya şekil vermek bacağım kalınlaşsın istemiyorum

• Bacak egzersizleri yazmışım pardon kalça-basen hareketi olacak. Yani bacağını fazla çalıştırmadan kalçanı çalıştıracağın hareketleri yap.

• ya 1 tekrar da çok az ilerleyemezsin öyle. Sen bana bir mesaj at bir hareket listesi buldum şimdi onu buraya atmak enteresan olabilir. Onu sana yollayayım bikaç da ipucu veririm herşey harekette bitmiyor.

• Hayır kalınlaşmaz heralde zamanla biraz parçalı görünür

0|0
    0|0
  • Düzgün formda yavaş şekilde yap. Hızlı hızlı oturup kalkma. Aşağı iniş 2-3 saniye kalkış 2-3 saniye sürsün farkı göreceksin 👍

0|0
    0|0
  • daha iyi gelişim istiyorsan kiloyu artırmalısın tekrar sayısını 10 lara çekmelisin bacağın kaslanır bu güzel birşey yağlardan kurtulursun

0|0
    0|0
  • Kas yapmak istiyorsan önemli olan ne kadar tekrar yaptığın diyil nekadar ağır çalıştığım önemli derim ben... Eğer sadece kilo vermek istiyosan işe yarar...

0|0
    0|0
  • beni dinlersen kalecilik yap :D ben kalecilik yapıyorum bacaklarımın maşallahı var :D ha bire ordan oraya zıplıyoruz :D

0|0
    0|0
  • oo ne kadar boş bılgı var 50 tekrar cok fazla yag yakımına gırıyosun kalınlasmaz sıkılası sadece sonra yerınde sayarsın

0|0
    0|0
    • 50 tekrar değil 50 kere oturup kalkıyorum 1 set yani

• hayır, endişe etmeyiniz.

0|0
    0|0
  • Yuh kalinlasir

0|0
    0|0
  • Squat kalça için değil miydi? Bacağını kalınlaştırma sıkılaştır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilemiyorum ki

1|0
    0|0
  • Squat bacak kalınlaştırıyor çok tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
  • 5 kg yetersız aslında eger yenı basladıysan ıdeal bır agırlık zamanla arttırarak gıtmelısın

0|0
    0|0
  • yani tatlım 😋

0|0
    0|0
  • Squatla bacak kalınlaşmaz saçmalama. Dik ve kalkık popon olur. Bende yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...