Tamer Kıranın istifa etmesini nasıl karşıladınız?

futbol komitesi başkanı Tamer Kıran istifa etti.istifa etmesini nasıl karşıladınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlılık duruşu budur.Tamer Kıranın adamları olduğu doğrudur. Ama kimseye bir talimat vermediği de doğrudur. Karakterli bir duruş sergiledi ve istifa etti. Artık camiada kırgınlıklar olmasın. Yönetimde olan olmayan herkes takımın yanında olsun. Güzel günler yakında

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzüldüm, severdim kendisini. En azından duruşunu ve tutumlarını hayranlık besleyerek izlediğim birisiydi. Zaten istifa metninde de istifa nedenini belirtmişti kendisi: "Davetli listemdedeki misafirlerimin olay çıkarmış olması bile istifa etmem için yeterli bir sebeptir" diye..

Ne diyelim, yolu açık olsun...

0|2
    0|0
  • etmesi gerekti ve etti.Beşiktaş için ne gerekliyse o yapılmalıdır.

0|1
    0|0
  • Gitmeseydi ya.

0|1
    0|0
  • Üzüldüm :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu yönetim dışında yönetime tavsiye veren eleştiren ben olsaydım şöyle yapardım diyen gudubetler ya göreve gelin ya da kesin sesinizi.orada müdahelede bulunmadığı için kıranıda kınıyorum

0|1
    0|0
  • Sonuçta olaylardan sorumlu yönetici olduğu için istifa etmesi iyi olmuş.

0|0
    0|1
  • Fikret Orman: Adam yememiş içmemiş çocuğun harçlığından kısmış zor şartlarda bilet almış takımı izliyor ama benim yöneticim ona jop'larla dövdürüyor. Bu benim kitabımda yazmıyor. Tamer Kıran'a emekleri için teşekkür ederiz.

0|0
    0|3
  • türkiyede özlenen hareketlerden biri

0|0
    0|0
  • Olması gerekeni yaptı

0|0
    0|0
  • Yapması gerekeni yaptı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...