Sizcee iç mimarlık ???

Arkadaşlar sizce iç mimarlık nasıl bir meslek ? Dış mimarın iç mimarın işini de yaptığını, bu yüzden iç mimarların iş imkanlarının az olduğunu söylüyorlar. Etrafınızda iç mimar var mı ? Varsa mesleklerinden memnunlar mı ?

0|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl az ya o bölümü okumak için millet can atar ulaşamayınca kafayı yeyip iş imkanları kötü der. Bende bu yıl iç mimarlık sınavına girecem İstanbul aydın üniversitesinde. Ama çiziminin çok iyi olması lazım bazı devlet okulları puanla alıyor ben yetenekle deneyecem. Yaptıgın projelere milyarlar imza atıyorsun. Benim iç mimarlık okuyan arkadaşlarım çok memnun yaratıcılıgın çizimin puanın iyiyse hiç durma. Kazan.

0|0
    0|0
    • kardeşim aydın okuma o okulda ben gırdım sınava gelenı gecenı alıyorlar + eg,itim kadrosu e,n ,iyi beykent yanı hıc hazırlanmana gerek yok bütün üniversiteler alıyor yetenek sınavı hıkaye

Erkekler Ne Diyor 6

• İç mimarlık , hep yapmak istediğim bir şeydir.

Bakalım olacak mı?..

0|0
    0|0
  • link

aynı soruyu sordum ben okumak istiyorum sn hangi üniversiteyi tercih etceksin

0|0
    0|0
    • Ben güzel sanatlar lisesinden mezunum. Mezun olduğum yıl Hacettepe ve Marmara Üniversitesi sınavına girdim. Kazandım Hacettepeye yaptım resim bölümü oraya başladım. Yapamadım ankarada. Barajı geçtim ama devlet okullarında en çok puana bakiyorlar hiç denemeyecem devleti ayrıca Beykent üniversitesi yetenek sınav başvuruları başlamış iyi değil dediler bende aydina girecem sen kazandin mi aydını girip bu yil deneyecek misin

• aslında ben dyt okumak istiyordum ygsden sonra içime bir karamsarlık çöktü etrafımdakiler çizim yeteneğim oldugunu iç mimarlığı düşünmemi söylediler benimde aklıma yattı henüz bir üniversite düşünmedim benim hedef ank üni beslenme diyetetikti :(

• haliçe bir git istersen

• Pek memnun değiller ama aç kalmıyorlar Ayrıca tanıdığım mimar var oda öyle ki Sektöründe Türkiyenin en iyilerinden en azından bunu söylüyor Fakat tanıdığınız markaların binalarının çocugunun görüntüsü ona ait

0|0
    0|0
  • Süper günlerdir Ankarada iç mimar arıyorum bir allahın kulu başvuru yapmıyor.

Demek ki hiç bir iç mimar işsiz kalmıyor hayır beni de görmediler ki beni mi beğenmiyorlar desem .D

0|0
    0|0
  • komple mimar en iyisi

0|0
    0|0
  • Ben bir iç mimarım ve paranım amk...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İç mimar ayrı bir koldur..

Dış mimar, zaten "mimar" anlamına gelir.

Ayrıca mimar, iç mimarlıkta yapabilir.

İç mimar, sadece iç dizayn ile ilgilenir..

0|1
    1|0
    • Ha bu arada, iç mimar olmak istiyorsan iyi bir teknik üniversitede eğitim alman daha avantajlı.

Yoksa, cidden zor..

Rahat yaşayım diyorsan kaliteli bir teknik üniversiteye tutturman lazım.

Basit, orta derecede bir okulda okursan çok çok iyi olman gerek, kendini geliştirmen gerek..

Yoksa, diğer alanlara yönelmen daha mantıklı.

• okuyan arkadaşım var ama iş imkanını bilmiyorum yalnız çok güzel bir yerde staj yaptı öyle bir yerde iş bulursa parayı kırar

0|0
    0|0
  • okuyanlar var tam iç mimar olmadılarr

0|0
    0|0
  • Ben çok da memnunum iş imkanları var o uydurulmuş bir yalan

0|0
    0|0
    • Ofis tarzı yerlerde mi çalışıyorsunuz. benim kız arkadaşımda iç mimarlık okuyorda merak ettim ondan soruyorum

• Evet

• ablam içmimarlık ve çevre tasarımı 4. sınıfta. iş imkanı gayet fazla. önü açık bir meslek oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...