Galibiyet benim sayemde geldi. buna itirazı olan var mı?

klasik lanetimi kabullendiğimden beri bunu fırsata çevirmeyi becerdim ve sonucunu aldım. ilk maçta yenilginin tek sorumlusuda benim. türkiye kazanır dedim ve bir iki değil tüm oyuncularımız bitikti. bu kez son derece bilinçli olarak tersinin çıkacağını bildiğimden çekler kazanır dedim ve keyifle maçı izledim. kazanacağımızdan o kadar emindim ki. giden benim kuponum olsun dert değil zaten yüklü meblağ girmedim.
bu galibiyet teknik taktik vs etkenlerle açıklanamaz. başrol benim ve tek sebep benim. bilinçli totem yaptık.
buna itirazı olan var mı?
varsa ya şimdi görüş belirtsin ya tamamen sussun:)))

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Görüşlerinin tersi çıkıyorsa milletçe tersine basman için bağış kampanyası oluşturabilirim. Ülkemiz için bu formül uygulanabilir! Aşırısı ciddiyim 😎

Öte yandan ağzından "euro 2016 da mümkünatı yok 1. Olamayız" ı duyarsak hayrına bir şampiyonluk hediye etmiş olacaksın... 🙈😄😄😄 Bunlar gerçek olsa ne güzel olurdu. Şampiyon oluverirdik ne güzel

0|1
    0|0
    • kuponun tutmucağını bilerek oynadım ve maçı rahat izledim. o kadar emindim ki:))
      defalarca kez kanıtlanmış sağlaması yapılmış bir deneyim bu:))
      hırvatları kesin yeneriz diyodum misli kupon yaptım ve sonuç ortada:))) uruguay o kadroyla kupayı alır diyodum ne hale geldiler:))) brezilya enazından final oynar diyodum elle atılan golle elendiler ve hocaları kovuldu:))) daha örnek saymamı istermsn:)

• ohooo o kadar mı uzaksın:)))

• Vov son yazdığın yorumu görmemişiz, rötarlı cevap : evet o kadar uzağım 😄. Eig için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• senle şöyle bir konuşalım. mesela basket maçı takip edelim. ilk sayıyı hangi oyuncu atar diyelim. dediğin takıma rakip takımında eş değer bir oyuncuya basayım. mis. saniyeler içerisinde para kazanma garantili.

en temizi!!!

olmadı şöyle kişisel hayatıma dair olumsuz tahminlerde falan bulun?

0|0
    0|0
  • Aferin sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...