Ne yapmam gerek sizce

merhaba sevgili değerli arkadaşlarım , benim hiç haz etmedigim söylemekten hoşlanmasamda nefret ettiğim birisi var varlıgı zarar , anlatayım bizim okuldan bir kız okuyacağı da yok gelip gidiyor öyle denebilir dersle alakası yok , bütün gün herkesle alay ediyor herkesi küçümsüyor bana yapmadığını bırakmadı ve benim en sevdigim arkadaşımı elimden almaya çalışıyor kalbime bir taş oturttu sanki öyle kötülükle beslenen bir kız ki .. onu okuldan uzaklaştırmam gerekiyor zaten 1 ay kaldı bu bir aydada ondan ayrı bir okul hayatı geçirmek istiyorum öğrendimki bu kızın abileri onu okula yollamak istemiyorlarmış ee şeytanlıklarını bildikleri için haklılar bende suanda onun adına bir face hesabı açtım sanki o faceyi o kullanıyormuş gibi yapacağım çünkü face kullandıgını duyarlarsa okula yollamazla . ama abisiyle doğrudan iletişime geçemem çünkü anlarlar yani diyecegim şu ki dolaylı yollardan abisinin kulagına gitmesini sağlamam gerekiyor bana yardımcı olun hakkımda yanlış düşünmeyin bazı insanlar gerçekten bunları hatta daha fazlasını bile hakediyor.. ne yapmam gerekk

Güncellemeler:
?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• boşver takmaaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• varlığı zarar olanı yok et

0|0
    0|0
  • Döner bıçaklarıyla dalmak lazım böyle tiplere :D

0|0
    0|0
    • istiyorum ama ben zarar vermeden uzaklaştırmak istiyorum ailesinin okuldan almasını..

• pislikkk beeeeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• takma diyeceğim olmayacak bu işte intikam şart kızın akrabalarını falan eklemelisin faceten

0|0
    0|0
    • evet bu yola girdim artık vazgeçmek için de girmedim tabiki akrabalarını ekledim ne demem lazım yani direk ben mineyim diye bağırmış olmıyım sahte oldugunu anlamasın yanı

Yükleniyor...